Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

[quote name='elaja']
Dla poety mam propozycję - może jego Muzie dobrze by zrobił krótki urlop[/QUOTE]

Może będzie prościej, gdy napiszesz do Administracji, by zbanować poetę? Będziesz spokojnie dalej świecić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata Balu']Mój kundel czyta książki .... co widać na obrazku ;-) i jest najpiękniejszym psem świata :-) Własnie patrzy na mnie z oburzeniem, ze mu przeszkodzilam w lekturze[/QUOTE]

Jest tak podobny do mojego kundla, że nie mogę się nie zgodzić. Cała moja Saba!
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c0dda8d167222b9.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d167222b9.html[/URL]


[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL="http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=2c0dda8d167222b9"]
[/URL][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss']Może będzie prościej, gdy napiszesz do Administracji, by zbanować poetę? Będziesz spokojnie dalej świecić.[/QUOTE]
No wiesz Ryss , w życiu bym na to nie wpadła .....czyli poezja sięgnęła jednak bruku...
Po prostu myślałam ,że znajomość prawa nikomu nie zaszkodzi...cóż , myliłam się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Nie Wiki to nie pies dla mężczyzny jakim jest Rysiek, bardziej polecił bym mu Timura ! Dużego Molosowatego psa ! :)[/QUOTE]

Strzał w dziesiątke Guguś! Też uważam, że Timuś byłby idealny dla p.Rysia:)

p. Ryszardzie Timuś to, to rude w moim banerku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss']Jasne, całkowicie się z Tobą zgadzam. :)[/QUOTE]
aha, to dziwne, bo niedawno Ryss mówiłeś:
[quote name='Ryss']patrząc chłodnym okiem, ani to ładny pies, ani ładny ogon. Ot, jakich setki tysięcy (jeśli nie miliony) wiedzie psie życie w tym pięknym kraju. Z zakręconymi ogonkami.[/QUOTE]
no ale nie ważne. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']No wiesz Ryss , w życiu bym na to nie wpadła .....czyli poezja sięgnęła jednak bruku...
[/QUOTE]

Jestem elastyczny, dostosowuję się łatwo do poziomu każdego rozmówcy.

[quote name='elaja']
Po prostu myślałam ,że znajomość prawa nikomu nie zaszkodzi...cóż , myliłam się...[/QUOTE]

Ty pewnie poznajesz prawo z popularnych opracowań. Ja je poznałem na wykładach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Ale przyjemnie się zrobiło na wątku ,a dla podtrzymania na duchu :dzisiaj z Ania zawiozłam do nowego domku Mone ,która była 9 lat w schronisku (duza i czarna)wiec czemu miało by sie nie udać Wikuni ,młodej i ślicznej dziewczynce?[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, czytałam wątek MONY. Wice też się uda, tyle osób się o nią troszczy, że nie ma innej opcji.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss']Jestem elastyczny, dostosowuję się łatwo do poziomu każdego rozmówcy.[/QUOTE]

Raczej starasz się każdego wcześniej czy później obrazić , z byciem elastycznym niewiele to ma wspólnego

[quote name='Ryss']Ty pewnie poznajesz prawo z popularnych opracowań. Ja je poznałem na wykładach.[/QUOTE]
Więc albo nie słuchałeś uważnie , albo celowo je łamiesz.....w sumie nie wiem co jest gorsze....

Link to comment
Share on other sites

Może zdjęcia Wiki podesłać na ten bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/211698-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-quot-POKA%C5%BB-NAM-SWOJEGO-CZWORONOGA-quot-DLA-BUDRYSEK-do-7.-08.22-ga?p=17313919#post17313919[/url] - wszak jest [B]naszą pupilką[/B] , co ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Raczej starasz się każdego wcześniej czy później obrazić
[/QUOTE]

Nie. Nie wyznaję jedynie chrześcijańskiej idei o nadstawianiu drugiego policzka. Może zasugerowałaś się ilością moich postów na Dogomanii. Ale to złudzenie. Nie chwaląc się, mam spore doświadczenie w słownych potyczkach na różnych psich forach i Usenecie. A że psy mam całe życie i parę półek psiej literatury na podorędziu, to nieraz przychodziło mi sprowadzać na ziemię forumowe "gwiazdy", czy "najpiękniejsze w całej wsi". A jeśli jeszcze ktoś w niewybredny sposób proponuje mi opuszczenie forum, to nie może liczyć u mnie na pobłażliwość. To tyle na temat "obrażania".

[quote name='elaja']
Więc albo nie słuchałeś uważnie , albo celowo je łamiesz.....w sumie nie wiem co jest gorsze....[/QUOTE]

Prócz litery prawa istnieje jeszcze coś takiego, jak duch prawa, choć może nie wierzysz w duchy. Prawo o ochronie zwierząt nie może obracać się przeciw zwierzęciu, dla wygody człowieka. Podobnie z przepisami administracyjnymi. Przykład. Przy wejściach do Parku Krakowskiego wisi jak byk: "Psy tylko na smyczy i w kagańcu". Że na smyczy każdy w tym miejscu - dobrze. Ale czy to york, czy collie, czy rottweiler i czy zima, czy lato - to też w kagańcu? Nie muszę tłumaczyć, czym dla psa - poza niewygodą - jest kaganiec przy 30-stopniowym upale, szczególnie mocno dopasowany. To śmierć. Na szczęście wszyscy - i właściciele psów i strażnicy miejscy - podchodzą do tego rozsądnie, choć według litery prawa właściciele psów świadomie łamią prawo, a strażnicy udają, że tego nie widzą. Tak, ja też świadomie łamałem prawo w Parku Krakowskim, bo mój kolak nigdy nie chodził tam w kagańcu, a czasami i nie na smyczy. ;) To tyle na temat "celowego łamania prawa".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...