Jump to content
Dogomania

DT zakochał się w PELE! Maluch zostaje na stałe:) DZIĘKUJĘ!:)


paniMysza

Recommended Posts

[center][size=4][color=red][b]gosia i magda zakochały sie w pele i postanowiły przygarnąć go na stałe!:)[/b][/color][/size]
[b][size=4][color=#ff0000]wielkie dzięki dziewczyny![/color][/size][/b]
[b][size=4][color=#ff0000][/color][/size][/b]
[b][size=4][color=#ff0000]dziękuje wszytskim za pomoc, za udział w bazarku.[/color][/size][/b]
[b][size=4][color=royalblue]pieniądze z bazarku pelego przejdą na innego psiaka. Prosze wszystkich kupujących o pomoc w wyborze bidulka!:)[/color][/size][/b][/center]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']można jak zechcesz konto ULV zasilić na spłatę długu i kikou.One obie są bardzo potrzebujące. Ale ja nie brałam udziału w bazarku , więc może właściwe cioteczki się wypowiedzą.[/QUOTE]


ktoś ma inne propozycje? zgadzacie się? niebardzo sama chcę decydowac o tym.

Link to comment
Share on other sites

Pele chłopaku ale miałeś szczęście! :) jejku tak się cieszę bo to taki wspaniały pies i głęboko mi zapadł w serce :) niech go dziewczyny wycalują ode mnie, są wspaniałe że go wzięły :)

paniMysza ja właśnie oprzytomniałam że nie wpłaciłam za bazaaar ;/ zapomniałam! jutro wpłacę, już sobie przypomnienie ustawiłam. nie wiem dla kogo można by przekazać kaskę, pomyślę. jakby co to ja się podpinam pod opinię większości ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...