Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='Aleks89'][URL]http://allegro.pl/kolczatka-dla-psa-2-5x45cm-i3312885745.html[/URL] ja mam takie i świetnie sprawują się od 3lat:cool3:[/QUOTE]
duza i ciezka. Ja zamienilam taka na lekka i drobna :
[IMG]http://www.ipo-sklep.pl/galerie/k/kolczatka-chromowana-58c_296.jpg[/IMG]

Roznica miedzy taka a "zwykla sklepowa" jest kolosalna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No moja w żadnym wypadku nie jest duża ,ani tym bardziej ciężka.I nie widzę wielkiej różnicy między tą z IPO sklepu ,a moją z zoologa;)Działa tak samo ,wygląda prawie identycznie ,a czy waży 50g więcej to już mnie mało obchodzi.Jak Luc targa opone w ryju pół spaceru i mu ciężko nie jest to od kolców mu szyja nie odpadnie.:cool3:
A nie dałbym za kolczatke 100zł w życiu;)łańcuch z długimi ogniwami też mam za 5zł (łańcuch do kłódki ze sklepu ogrodniczego:lol:)poza tym ,że troche ściera się na 2 pierwszych oczkach powłoka to działa i wygląda też tak samo.:diabloti:w sumie to nie działa ,bo łancuch z długimi ogniwami zaciska się jakby chciał a nie mógł ,ale ładnie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']hm, no to motylkowa nie ma wyboru, musi z Pleśniaczka zrobić repa, jak bum cyk cyk ;)[/QUOTE]

krąży taki pomysł, ale nie wiadomo jak będzie :cool3: na razie ze swoją reakcją na obcych nie nadaje się na wystawy

[quote name='Aleks89']Z niego repa ,a z siebie sukę hodowlaną:diabloti:[/QUOTE]

haha :diabloti:

[quote name='Aleks89']No przecież to było obrzydliwe jak było małe:lol:Teraz zaczyna przypominać dopiero psa ,a nie spleśniały embrion.:diabloti:[/QUOTE]

spleśniały embrion :mdleje: skąd Ty bierzesz takie teksty :evil_lol:

był słodki, ale teraz jest coraz ładniejszy :loveu: a ze szczeniaczków najsłodsze są jamniczki :loveu:

dziś była u nas Etna, wprowadziła do domu nieco chaosu, przestraszyła kocięta i świnki, a moja siostra uznała, że Ti jest taki kochany i grzeczny że teraz ciągle go głaszcze :evil_lol:

przyjazd był głównie po to, by sprawdzić, jak bardzo źle jest z klatkowaniem, bo za tydzień jedziemy na LADC. mały się nie nadaje absolutnie na wyjazd ;)
z Etną nie było tak źle, ale i tak na pewno narobi siary, w związku z czym kupuję kłódki do klatki :diabloti:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/imag0370ec.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8278/imag0370ec.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/imag0371e.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8341/imag0371e.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a gdzie to się kupuje, żeby było wystarczająco grube? bo takie cienkie do biżuterii to wiem, ale się nie nada przecież :evil_lol:[/QUOTE]

market budowlany, sklep żeglarski, sklep "metalowy" ;)

a ja bym małego dziada zabrala na wystawę i sobie zobaczyla jak się zachowuje, bo czesto ludzie przeżywają pozytywne zaskoczenie, ze piesek niby panikarz, ale na glebokiem wodzie plywa, albo w druga stone piesek-kozak na wystawie wymięka. Fajna okazja zeby się zmierzyc ze wszystkimi strachami, a gwarantuje, ze Pleśniak wcale by nie był najgorszy w zachowaniu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']market budowlany, sklep żeglarski, sklep "metalowy" ;)

a ja bym małego dziada zabrala na wystawę i sobie zobaczyla jak się zachowuje, bo czesto ludzie przeżywają pozytywne zaskoczenie, ze piesek niby panikarz, ale na glebokiem wodzie plywa, albo w druga stone piesek-kozak na wystawie wymięka. Fajna okazja zeby się zmierzyc ze wszystkimi strachami, a gwarantuje, ze Pleśniak wcale by nie był najgorszy w zachowaniu :diabloti:[/QUOTE]

no nie wiem. trochę szkoda kasy, jakby miał nawarczeć na sędziego i zostać wywalonym z ringu np :cool3:
choć w mieście zachowuje się nieźle, tzn idzie bardzo blisko mnie i nie szczeka, odsuwa się tylko jak ktoś jest za blisko, albo rowerem przejeżdża. za to w starciu 1:1 czyli Ti:człowiek to drze się

[quote name='Aleks89']Castorama ,pratiker ,leroy merlin.[/QUOTE]

takich to tu nie ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']z małego to może trochę tak, ale ten rudy dureń zajmował się gapieniem w świnki :evil_lol:[/QUOTE]
to musisz zabrać ze sobą świnki i jak trzeba będzie zaklatkować Etnę to tylko przed klatką prosiaki postawisz i będzie grzeczna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a gdzie to się kupuje, żeby było wystarczająco grube? bo takie cienkie do biżuterii to wiem, ale się nie nada przecież :evil_lol:[/QUOTE]
U mnie takie karabińczyki od malutkich po na prawdę wielkie i ciężkie są w sklepie z gwoździami, śrubkami, takim typowym metalowym sklepie :) za grosze, ceny u mnie się chyba od 50 gr zaczynają czy tam od 70 gr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No moja w żadnym wypadku nie jest duża ,ani tym bardziej ciężka.I nie widzę wielkiej różnicy między tą z IPO sklepu ,a moją z zoologa;)Działa tak samo ,wygląda prawie identycznie ,a czy waży 50g więcej to już mnie mało obchodzi.Jak Luc targa opone w ryju pół spaceru i mu ciężko nie jest to od kolców mu szyja nie odpadnie.:cool3:.[/QUOTE]

Ja zauwazylam duza roznice miedzy "zwyklymi" kolczatkami a typi lepszymi keidy moglam porownac i pomacac....

Link to comment
Share on other sites

jak masz stracha to przejedz sie na wystawie,ale nie wystawiaj zobaczysz, ze sie calkowicie inaczej bedzie zachowywal.
Ja z moim agresorem tez pojechalam na wystawe i dopiero na miejscu zorietowalam sie,ze zapomnialam kaganca,a ze dosc kawal bylo,a w poblizu zadnej szansy na kupno zdecydowalam sie zaryzykowac- szczekal,ale nie moge powiedziec ,ze byl agresywny,calkowite przeciwienstwo niz na codzien,naprawde pozytywne doswiadczenie.

Link to comment
Share on other sites

wszystko spoko, ale na wystawie sędzia maca psa i to mogłoby się różnie skończyć w tym momencie :eviltong: jeszcze trochę pracy przed nami. choć u weta jak go postawiłam na stół to się uspokoił, mimo że wcześniej warczał jak tylko wet na niego spojrzał

Link to comment
Share on other sites

hihi, ciekawe którzy zechcą macać psa po jajkach :evil_lol: a tak serio, to na pewno to przepracujemy i przestanie się tak zachowywać, już jest lepiej bo nie warczy na mojego tatę, którego na początku panicznie się bał. więc jak już się uda, to wtedy spróbujemy wystaw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Ale ci się mały potworek trafił :diabloti:[/QUOTE]

no, na szczęście jest mały i mało waży :cool3: bo inaczej to olaboga :evil_lol:

byliśmy dziś na spacerku szkoleniowym z szczeniaczkiem westika, żałuję, że nie wzięłam aparatu, bo mała wróciła czarna :lol: Ti to jednak dureń jest ;)
w każdym razie najbardziej na świecie lubię jak właściciel mówi 'ojej, to działa' :loveu:

Edited by motyleqq
Link to comment
Share on other sites

Zosi się nieco urosło:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img1464pg.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/602/img1464pg.jpg[/IMG][/URL]

a z małego jestem dumna, został dziś sam i wszystko spoko. podczas mojej nieobecności przyszło mi trzymać szczeniaka westa, by właściciele wyciągnęli kleszcza. małe to takie, ale wyrywać się umie :evil_lol: ostatecznie właścicielka się prawie popłakała(bo jej pies tak histeryzował), właściciel wyciągnął kleszcza, a ja skończyłam z zasikaną bluzką i spodenkami :loveu:
poza tym Ti był dziś taki grzeczniutki na spacerku, że myślę, że sprawiedliwość losu sprawi, że Etna da mi popalić w weekend :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...