Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='gops']W komplecie wygląda bardzo fajnie!
Ale spring pole przemilcze :diabloti: Kto tam tak darł ryjca ? Jamniki chciały spróbować ?[/QUOTE]
Ryja darły "jamniki" sąsiada za płotem. Finka pewnie i by spróbowała, ale brak zębów niestety mógłby przeszkadzać :evil_lol:

Dzięki za komplementy ;) Obroża faktycznie tania i fajna... Są też inne kolorki (brązowa, czarna, fioletowa i czerwona) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Fajny komplecik, bardzo mu pasuje :)[/QUOTE]
Dziękujemy ;)

[quote name='Karoola']Dawno się nie odzywałam, ale fanką Jariego jestem w dalszym ciągu. Oczu nie mogę od niego oderwać :loveu:
W niebieskim komplecie mu do pyska, tak bardzo-bardzo ;)
Dołączam się do czekających na filmik z pływaniem![/QUOTE]
Filmik będzie na pewno, tylko musi się zrobić trochę cieplej. Niestety Jari to delikates i 2x po jakiś listopadowych kąpielach (gdzie zresztą sam wparował do wody :diabloti:) musiałam go leczyć na zapalenie krtani. Więc nie mogę ryzykować ;)

[quote name='Talia']Jeszcze nigdy nie widziałam tak słodkiego dobermana, aż się prosi żeby mu kapoczek założyć :P[/QUOTE]
Kapok to pewnie nie taki głupi pomysł, ale obawiam się, że wtedy by nie chciał wrócić na ląd i musiałabym po niego płynąć sama :evil_lol: Ale jakby ktoś chciał to może mi kupić taki: [url]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/RUFFWEAR-kapok-K-9-Float-Coat-dandelion-yellow-L/5000[/url] :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W przypadku Jariego ja nawet nie chce, żeby on pływał-pływał, on i tak najbardziej lubi po prostu biegać po wodzie. A, że jest wysoki to w większości zbiorników wodnych może to robić ;)

Taki kapok tylko by mu w tym przeszkadzał i pewnie po 5 min, zamiast na grzbiecie to miałby go na głowie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ok w przypadku Jarka ale ja sie odnosze do ogółu .
Wiem że mało jest psów które mają problemy z pływaniem , najczęściej są to psy dziwnej budowy właśnie ale jeśli pies kocha wode , chce pływać a ma z tym problemy to ja jestem za kapokiem nawet jesli pies jest zdrowy i robi to rekreacyjnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Żeby mógł pływać bezpiecznie , na dalsze odległości , nie każdy pies pływa dobrze niestety .
Tym bardziej jak pies lubi wode a nie do końca potrafi pływać , dlaczego mamy mu tego nie ułatwić :)[/QUOTE]
bo to pies, kuźwa, albo się nauczy, albo nie pływa.
Tak samo jak ze skakaniem do frisbee czy łapaniem piłki, albo łapie i spada bezpiecznie i nic mu się nie dzieje, albo nie łapie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Dlaczego ma nie pływać skoro chce tylko NIE POTRAFI .
W przypadku frisbee nic nie zdziałamy , w przypadku pływania jest sposób by psu to zapewnić czyli kapok .[/QUOTE]
nope, tak jak każdego psa można nauczyć łapać frisbee, tak każdego da się nauczyć pływać. Tylko trzeba wiedzieć jak :grins: a nie na leniwca kupować kapok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nope, tak jak każdego psa można nauczyć łapać frisbee, tak każdego da się nauczyć pływać. Tylko trzeba wiedzieć jak :grins: a nie na leniwca kupować kapok[/QUOTE]

O co Ci chodzi? Bez przesady, spinasz się jakby to był Twój pies :evil_lol: Chce kupić to kupi, krzywdy psu nie robi i nic nikomu go tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nope, tak jak każdego psa można nauczyć łapać frisbee, tak każdego da się nauczyć pływać. Tylko trzeba wiedzieć jak :grins: a nie na leniwca kupować kapok[/QUOTE]

M. nie nauczysz skakać za frisbee bo ona ma w d*** zabawki na zewnątrz, chyba że będziesz rzucać talerzem w domu :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola']Ale za to urodą nadrabia :evil_lol: To też kwestia upodobnienia się, cnie? :evil_lol:[/QUOTE]
Twój tok myślenia niezwykle mi się podoba :evil_lol:

Edited by Amber
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...