Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Vectra-tak o mnie :( a przecież ja jestem ideałem.:( A to ,że tyle ładnych chłopców jest to nie moja wina :(
Amber-nie znasz się serio Rimming jest ok ,przetestuj na swoim Tżcie zobaczysz :diabloti:

ooo tak PwP ja dostaje dziennie kilka zaproszeń na zasrane bazarki ,a mam napisane w profilu ,ze NIE CHCE POMAGAĆ KUNDLOM Z PWP i limit miłosierdzia mam wyczerpany

Link to comment
Share on other sites

niestety ostatnio nie mam apetytu , na dogomaniackie absurdy , dlatego wolę sobie na FB popykać w gierki .... ale przychodzą chwile , że powracam , wyłechtać próżny charakter i się nieco zabawić :evil_lol:

Już pisałam , to forum spada z każdym rokiem , na coraz niższy poziom i jest więcej nienawiści i zajadłości , niż zrozumienia i poczucia humoru ....

Bo teraz to jak na bazarze , każdy wie wsio o wsiem lepiej i musi swoją rację mieć i kuniec.
A mnie to w sumie bawi , temu nieraz się wkręcam w durne przepychanki słowne i tarzam w związku z tym po ziemi

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Amber-nie znasz się serio Rimming jest ok ,przetestuj na swoim Tżcie zobaczysz :diabloti:[/QUOTE]
Skąd wiesz, że nie testowałam :p Może po prostu nie lubię? :evil_lol: Mmm, ależ ty masz mokre myśli... łał... Dobra... Ta galeria powinna dostać znaczek +18 za chwilę :lol:

To mi przypomina czasy liceum kiedy dobrałyśmy się z jedną koleżanką i na przerwie gadałyśmy normalnie o sexie i "tych" sprawach" Potem mi w autobusie wyznała, że "wiesz, z tobą się da normalnie pogadać o k.....h i w ogóle, a Kaśka to się wstydzi" buhaha, pamiętam to do dziś :evil_lol:

Nie wiem tylko czy nie prezentuje teraz tego niskiego poczucia humoru o którym napisała Vectra :eviltong:

Edited by Amber
Link to comment
Share on other sites

To za to słowo można dostać bana...? O rany, to już wykropkowałam :lol: Z drugiej strony to przecież ono po staropolsku oznacza [I]"chwost na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny."[/I]

[QUOTE]Nie no gdybyś miała to co napisałaś ,a za czego napisanie ja dostane bana to chyba bym się z Tobą umówił [/QUOTE]
Kłopot jest taki, że jestem zajęta no i nie mam chwosta na końcu sznura... Czyżby kroi się jakaś nieszczęśliwa miłość? :placz: :evil_lol:

[QUOTE]Nie wiesz ,że nie uprawia się sexu?Bo to złe? [/QUOTE]
Ja wiem tyle co mi starsze koleżanki powiedziały :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']MUSISZ? A kto mi mówi o kolczykach TAM ,i o poprzedni co miał NIEZŁEGO? I że jak hipsterek będzie miał 10cm to się zamkniesz w sobie?No kto?:diabloti:

Tfu zbereźnice.Ide odmówić paciorek[/QUOTE]
więcej nic się nie dowiesz :evil_lol: idź se ogolić :evil_lol: pałeczkę i dziureczkę :grins: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Hahaha no oczywiście ,że można dostać bana.:diabloti:
Kurde no że też się musiałaś taka wybrakowana urodzić:evil_lol:[/QUOTE]
No tak, zapomniałam, że w kwestii banów też jesteś ekspertem :eviltong:

Ooooch jak śmiesz tak mówić o mej kobiecości... Girl Power! Całe szczęście mój TŻ jest innego zdania niż ty w tej kwestii :eviltong: A gejem jestem i tak :loveu:

Niestety nie będzie foć, bo mi się odechciało jechać do lasu... Przejdę się na dłużej z psami późnym wieczorem, a wtedy, niestety ciężko się robi foty.

Link to comment
Share on other sites

To mamy jakiś cień szansy :lol:

A na serio, to, że ludziom się ktoś podoba czy nie, facet czy baba, to raczej jest ocenianie na podstawie zwykłego gustu, a nie orientacji. Zawsze mnie śmieszy jak faceci mówią, że oni się nie wypowiedzą czy dany facet jest przystojny czy nie, bo nie potrafią, bo nie są gejami. G prawda, ludzie są mogą podobać tak jak psy czy samochody. To, że coś się podoba to nie znaczy, że trzeba iść z tym od razu do łóżka ;)

Tak samo, niektóre babki uważam za bardzo ładne, ale jako obrazek. Seksualnie kręcą mnie tak samo jak drzewa czy płyty chodnikowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Tak samo, niektóre babki uważam za bardzo ładne, ale jako obrazek. Seksualnie kręcą mnie tak samo jak drzewa czy płyty chodnikowe.[/QUOTE]
dokładnie ;) zawsze się faceci dziwią, że przy mnie i ze mną można o "fajnych dupach" pogadać :diabloti: i byłam już homo, trans i bi :grins:

Link to comment
Share on other sites

Z kobietami jakoś tak łatwiej, bo się mniej krępują przy takich pogaduszkach. Jak dziewczyna powie, że jakaś aktorka jest ładna to nikt na to uwagi nie zwróci, natomiast jak facet powie to samo o aktorze to zaraz jest gejem ;). Facet może ocenić na tej podstawie wszystko inne: samochód, dom, psa, kota, dziecko, meblościankę... Ale nie drugiego faceta :p Jakaś czarna dziura w kreacji wszechświata? Nie, to chyba ten sam kompleks, różowej koszulki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Z kobietami jakoś tak łatwiej, bo się mniej krępują przy takich pogaduszkach. Jak dziewczyna powie, że jakaś aktorka jest ładna to nikt na to uwagi nie zwróci, natomiast jak facet powie to samo o aktorze to zaraz jest gejem ;). Facet może ocenić na tej podstawie wszystko inne: samochód, dom, psa, kota, dziecko, meblościankę... Ale nie drugiego faceta :p Jakaś czarna dziura w kreacji wszechświata? Nie, to chyba ten sam kompleks, różowej koszulki :eviltong:[/QUOTE]

też mi się tak wydaje ;)
chociaż z drugiej strony, "baby są jakieś inne" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A tego cmokania to ja sama nie lubię :diabloti: Babki są OK, dopóki mi nie włażą w strefę komfortu. Potem stają się lekko odrażające :evil_lol: Tj to jest mniej więcej tak jakby mnie obcy pies lizał po twarzy - wtf? :lol:

[QUOTE]Amber-ja bym raczej myślał nad trójkątem ,albo czworokątem.Ja-Ty-Twój Tz-i takiego fajnego kolesa z Wawy znam jeszcze[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Hehe czułabym się jak piąte koło u wozu... No i mój TŻ zupełnie nie gej :(

Link to comment
Share on other sites

Hehe lepsi od ciebie go chcieli prostować :eviltong: [SIZE=1](mając na myśli, lepszych, mówię tak naprawdę o gorszych if you know what I mean ;) ) [/SIZE]i nic. Niestety jesteśmy przebrzydłymi heterykami. Deal with it :diabloti:

Gejowskie gierki mam na co dzień, nie musisz przybywać z drugiego końca Polski na kolejne :evil_lol: No i co to za radocha dla mnie, jakby w towarzystwie (oprócz TŻ) nikt na mnie nie leciał? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...