Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3]A ja mam taką prośbę: czy w Internecie jest dostępna mapa Katowic?

Chodzi mi o to, że koleżanka z Czech zwróciła się do mnie z prośbą, o wskazanie najprostszej drogi dojazdowej do katowickiego Spodka. Jeżeli wyślę jej mapę internetową (kobitka kumata w Internecie), to myślę, że trafi, jak myślicie?
No, ale najpierw muszę taką mapę mieć...

Bardzo proszę o pomoc.
Pzdr.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja tradycyjnie polecam niezastąpiony w takich sytuacjach:

[URL]http://www.odleglosci.pl/mapa-polski.php[/URL] (wersja polska)
[URL]http://www.de.map24.com/[/URL] (wersja niemiecka)

Plany miast, wyznaczanie tras - z dokładnym ich opisem, a to wszystko w bardzo przystępnej formie.

Link to comment
Share on other sites

31.12.2006 przyjaciółka zgłaszała mi netem 4/5 Bull-Box-Bandy i mieliśmy numery 360-363...
Czyli jeszcze trochę do limitu
- pozdrawiam
CHi

Mam pytanie do "kół zbliżonych z organizatorami" ;)
czy bedą pokazy agility? i ew. w który dzień, no i ew. kto robi?
bo chętnie póściłabym swoje młode... tak w ramach przygotowania do prawdziwych zawodów...

Link to comment
Share on other sites

:p Hej :p Mam do was prośbe podobna co goldenka245, chodzi mi o wystawianie psiaka od 2 miesiecy mam grzywacza w tym momencie ma 5 miesiecy.Chciałam sie dowiedziec w jaki sosob mam malucha szkolic na wystawy myślałam zeby pokazać sie z nim juz w Katowicach, ale nie wiem jak mam to zrobic po za zgloszeniem, po rodowód jade dopiero jutro tzn ide go zapisac do zwiazku wiec zapewne rodowodu nie bede miec przed Katowicami. ale wiem ze to w niczym nie przeszkadza. Chciala bym sie dowiedziec jak wyszkolic psa przed taka wystawa ? Najchetniej jesli mozna prosila bym o odpowiedz na gg(5817268). Z góry dzieki za wszystkie rady.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie']Jest rubryka Nr rej.: to tam wpisuję ten numer co jest na metryce ? [/QUOTE]
tak

[quote name='Sylwia&westie'] i w rubryce np. matka: wpisujemy nazwe i przydomek tylko czy jeszcze wyniki wystaw ?[/QUOTE]
jak chcesz, niektorzy organizatorzy drukuja tytuly rodzicow, niektorzy nie. ja np. wpisuje, ale tylko te najwazniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zarazah']A ja mam wrażenie, że nr rej. to numer rejestracji oddziałowej, nabywany przy rejestracji psa, gdy oddajemy metrykę i składamy wniosek o wydanie rodowodu. Nr rej. oddziałowej jest też umieszczony na rodowodzie.[/quote]
Zgadzam sie z toba , to jest wlasnie nr rejstr. z rodowodu

Link to comment
Share on other sites

My się zgłaszamy na wystawe w następtym tygodniu...:shake: to nasz debiut oby Perła nie ciągneła do innych psów tego najbardziej się boje i biegania ringowego brrrrr'to pies w gorącej wodzie kąpany' jeśli ktoś miałby dzis czas to na g-g może mógłby porozmawiac ze mną na temat wystawiana..grubości ringówki itp...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie']Jest rubryka Nr rej.: to tam wpisuję ten numer co jest na metryce ?
[SIZE=4][B]NIE, NIE, NIE!!! nUMER REJESTRACYJNY TO NUMER REJESTRACJI ODDZIAłOWEJ. DOSTAJESZ GO Z CHWILA ZłOżENIA METRYCZKI W ODDZIALE. NUMERU METRYKI NIGDZIE SIę NIE UMIESZCZA (JEżELI CHODZI O ZGłOSZENIA NA WYSTAWę). pONIEWAż TAK OD REęKI NIE ODSTANIESZ NR pkr, TO W TEJ RUBRYCE WPISUJESZ "W PRZYGOTOWANIU"[/B][/SIZE]
Ale ja ciemna jestem :mad:ale to pierwsza wystawa i pierwsze zgłoszenie
;) i w rubryce np. matka: wpisujemy nazwe i przydomek tylko czy jeszcze wyniki wystaw ?[/quote]
wYNIKI WYSTAWOWE RODZICóW - JAK NAJBARDZIEJ. ALE NIE WSZYSTKIE ODDZIAłY JE WPISUJą DO KATALOGU.

pZDR.

Link to comment
Share on other sites

Racja. Gdy się wyrabia rodowód to pies jest rejestrowany w swoim oddziale i ten numer jest wpisywany do metryki. To jest numer rejestracyjny. A PKRV jest w przygotowaniu.
Tez wypisywałam wszystkie osiągnięcia rodziców mojego psiaka ale oddział katowicki wpisuje chyba tylko najważniejsze i w skrócie bez tych wszystkich "litanii".

Link to comment
Share on other sites

[B]Błyskotka - PKR[/B], a nie [B]PKRV!

PKR = Polska Księga Rodowodowa.
PKR.V = Polska Księga Rodowodowa dla psa/suki z gr. V!

My wypisujemy wszystkie tytuły rodziców, z różnych względów. A oddziały nas "olewają" i wpisują (lub nie!) tytuły, jakie im sie wydadzą wazniejsze.

Raz spotkałam się z sytuacją w Rzeszowie, że zgłaszając psa, wypisałam wszystkie tytuły matki (a miała ich sporo!). I skontaktowała się ze mną Pani z O/Rzeszów i powiedziała, że jeżeli chcę mieć te wszystkie tytuły "matki" wpisane do katalogu, to mam im wysłac kserokopie cerytfikatów. Co tez uczyniłam. I potem pięknie podziękowałam owej Pani.
Pzdr.


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...