Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorota07']Na oficjalnej stronie AKC Pan Menaker z terrierow ma tylko 3 rasy wymienione.... Katowice go podobno "sprawdzaly" i podobno ma uprawnienia.... tylko ja ich nie widze. No coz , chcialam zglosic do KAtowic ale w takim przypadku wole tylko pojechac i poogladac niz doswiadczac na wlasnej skorze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG]
kolejna wypowiedź[/quote]

To Was miałby sędziować sędzie bez uprawnień na rasę. :mad::crazyeye:
Zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy znajomi mnie przed tą wystawą ostrzegali. No cóż nas ma sędziować pan. Opara dlatego złudzeń nie mamy.Potraktujemy wyjazd rozrywkowo-szkoleniowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No tak. [SIZE=5][COLOR=black]I znowu V grupa jest w piątek!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=black]A sędzia to p. Janusz Opara, który nas sędziował na Światówce!!![/COLOR][/SIZE]
W Katowicach pracują chyba ludzie, którzy zupełnie nie potrafią myśleć...
Pzdr.[/quote]

[quote name='SH']Rabat w opłacie dotyczy piesków, które były w ubiegłym roku wystawiane w klasie szczeniąt :)

Tak się składa, że V grupa jest na katowickiej wystawie ZAWSZE w piątek... od 12 lat! Układ grup w dane dni jest stały m.in. po to, aby wystawcy i widzowie nie musieli co roku dowiadywać się w jakie dni są poszczególne grupy i rasy.
W imieniu własnym i organizatorów dziekuję za "miłe słowa" :cool3:
BTW jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził :roll:[/quote]

VII grupa także jest w piątek. Jeśli jest tak ZAWSZE to moze warto wprowadzic choć rotacje aby było sprawiedliwie a nie są równi i równiejsi. I część hodowców/właścicieli ma komfortowo a inni muszą kombinować wolne w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Dominika, zaproponowałabym nocleg, ale znowu dzień przed wystawą mam mecz i niewiadomo czy nie będę musiała w sobotę jeszcze dodatkowo jechać na wystawę.
Chyba, że masz ochotę na takie atrakcje:eviltong:. Byle nie było, jak poprzednio:angryy:. Bo inaczej będzie z Ciebie trup:mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']VII grupa także jest w piątek. Jeśli jest tak ZAWSZE to moze warto wprowadzic choć rotacje aby było sprawiedliwie a nie są równi i równiejsi. I część hodowców/właścicieli ma komfortowo a inni muszą kombinować wolne w pracy.[/quote]
Brawo za odwagę! Nadal popieram!!!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Dominika, zaproponowałabym nocleg, ale znowu dzień przed wystawą mam mecz i niewiadomo czy nie będę musiała w sobotę jeszcze dodatkowo jechać na wystawę.
Chyba, że masz ochotę na takie atrakcje:eviltong:. Byle nie było, jak poprzednio:angryy:. Bo inaczej będzie z Ciebie trup:mad:.[/quote]

Spko, spoko poszukamy jakiejs noclegowni, w ostateczniości zawsze zostaje dworzec. Z takim wieelkim, kudłatym psem nikt mnie nie napadnie:diabloti: Za dwa miesiace Katowice:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote=jusiss;]Jeśli macie dyplom z ub. rocznego CACIBa w Katowicach, sprawdźcie - za okazaniem dyplomu ma być 10zł taniej (mówię o tym dużym dyplomie w formacie A4)[/quote]

Co ma byc taniej??
Wpisowe?
Bo nie załapałam...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Jakiś skromny nocleg w Katowicach też mogę zaoferować. Jadę w czwartek wieczorem pociągiem i jeśli ktoś chętny z Wawy to bardzo chętnie w towarzystwie :)
Łóżko dla zabłąkanej (duszy) też się znajdzie, byle bez lęku wysokośći, bo to 14-te piętro. Jak poznam plan zajęć i rozkład zjazdów w szkole, to będę wiedziała, czy zostanę do niedzieli, czy wracam od razu w piątek :)
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich))
Na forum jestem od niedawna.Zglosilam sie na Wystawe w Katowicach z moim Filatkiem:loveu:Bedzie to moja i mojej sunki pierwasza wystawa, dlatego mam do was kilka pytan w tej sprawie

Jak to jest przy wejsciu na wystawe-[COLOR=red]1)[/COLOR]Czy trzeba pokazac dowod wplaty?CZy powinni mi przyslac potwierdzenie z Katowic i to mam miec przy sobie?
[COLOR=red]2)[/COLOR]O ktorej rozpoczyna sie wystawa?(bo nie wiem o ktorej mam sie tam pojawic?)[COLOR=red]3)[/COLOR]I czy w klasie szczeniat do zgloszenia przysluguje katalog, czy musze kupic w wlasnym zakresie?
To chyba tyle))Jak macie jakies wiadomosci dotyczace wystawy, ktore moglyby przydac sie takiemu nowicjuszowi jak ja to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jula87']Witam wszystkich))
Na forum jestem od niedawna.Zglosilam sie na Wystawe w Katowicach z moim Filatkiem:loveu:Bedzie to moja i mojej sunki pierwasza wystawa, dlatego mam do was kilka pytan w tej sprawie

Jak to jest przy wejsciu na wystawe-[COLOR=red]1)[/COLOR]Czy trzeba pokazac dowod wplaty?CZy powinni mi przyslac potwierdzenie z Katowic i to mam miec przy sobie?
[COLOR=red]2)[/COLOR]O ktorej rozpoczyna sie wystawa?(bo nie wiem o ktorej mam sie tam pojawic?)[COLOR=red]3)[/COLOR]I czy w klasie szczeniat do zgloszenia przysluguje katalog, czy musze kupic w wlasnym zakresie?
To chyba tyle))Jak macie jakies wiadomosci dotyczace wystawy, ktore moglyby przydac sie takiemu nowicjuszowi jak ja to piszcie.[/quote]


1 potwierdzenie wysłane przez związek
2ksiązeczka zdrowia pieska i zaświadczenie o szczepieniach
3 katalog dostaniesz za okazaniem talonu ,który przyjdzie wraz z potwierdzeniem
4 na wysawę należy przybyć przed godz. 10 o tej porze zaczyna sie ocena w ringu , tak więc bądź na tyle wczesnie aby odebrać katalog w wyznaczonym miejscu, znaleść ring i sie ulokować a tak po zatym zawsze na potwierdzeniu pisze co należy mieć ze sobą

Powodzenia :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote]
[SIZE=1]Opłaty[/SIZE]
[B]Za pierwszego psa[/B] [SIZE=1](z katalogiem)[/SIZE]95 pln[B]Za każdego następnego psa[/B] [SIZE=1](bez katalogu)[/SIZE]80 pln[B]Do klasy szczeniąt[/B] [SIZE=1](z katalogiem)[/SIZE]40 pln[B]Interchampiony [/B][SIZE=1](z katalogiem)[/SIZE]30 pln[B]Do klasy weteranów [/B][SIZE=1](bez katalogu)[/SIZE]bezpłatnie *[B]Rasy polskie[/B]bezpłatnie *[SIZE=1]Dotyczy opłat wniesionych do [B]15.03.2007[/B], po tym terminie opłata wynosi [B]150 pln[/B][/SIZE]
[/quote]

Jest katalog dla szczeniaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...