Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']Płacisz kiedy chcesz, ale najlepiej w pierwszym terminie zawsze jest taniej. A wpisujesz swoje imie i nazwisko, adres, imie i przydomek psa i rase psa, ja dopisuje jeszcze ze wystawa dn. takiego i takiego[/quote] oj to wszystko to sie w krateczkach przelewu raczej nie zmiesci ;)
ja pisałam zawsze imie, nazwisko i psa (rod imie z przydomkiem)...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się z Was orientuje czy przekroczono juz magiczną liczbę 3500 zgłoszonych psów? Pytam,bo doszły mnie takie suchy już po tym jak dziś drogą e-mailową wysłałam zgłoszenie ,które przyjęto co prawda ,ale nie mam pewności czy nie zweryfikują go na moją niekorzyść w godzinach urzędowania związku.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']oj to wszystko to sie w krateczkach przelewu raczej nie zmiesci ;)
ja pisałam zawsze imie, nazwisko i psa (rod imie z przydomkiem)...[/quote]
Miesci sie, miesci :) a jeśli nawet to masz jeszcze do zapisania miejsce gdzie wstawia sie pieczątki jeśłi puszcza się przelew firmowy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Miesci sie, miesci a jeśli nawet to masz jeszcze do zapisania miejsce gdzie wstawia sie pieczątki jeśłi puszcza się przelew firmowy[/QUOTE]

Ale po jakiego grzybka tak sie rozpisywac? :roll:
Ja zawsze pisze "oplata za udzial w wystawie", klase, rase, imie i przydomek psa. Imie i nazwisko maja w nadawcy przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Coś dziwne te ceny, rok temu dzieci do lat 14 ( :angryy:) 8 zł, a wszyscy pozostali 10 zł. Ale fajnie, ze w tym roku znizyli i moze sie do "dzieci" załapie :lol:

W każdym razie ja tez bede na pewno, w sobote na 80%, w niedziele na 100%, od początku do końca. Zapewne sie bede szwendac koło ringu honorowego i w niedziele przy lodowisku. Raczej nic nie wystawiam (swojego sie nie ma), wiec jestem wolna cały czas. Jak macie kogoś totalnie zielonego, brakujących rąk, mdlejącego na mysl wyjscia na ring, to ja chetnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...