Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']Ja się właśnie zastanawiam czy namawiać żeby jechac czy nie?
Sędzia jak najbardziej zachęca, no cóż pomyślimy :cool3:[/QUOTE]

Jedź, jedź :multi: . To będzie nasza pierwsza wystawa w młodzieży (w Polsce :roll: , bo zaczynamy od Litwy) i potrzebna nam jakaś bratnia dusza przy ringu do dodania otuchy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Jedź, jedź :multi: . To będzie nasza pierwsza wystawa w młodzieży (w Polsce :roll: , bo zaczynamy od Litwy) i potrzebna nam jakaś bratnia dusza przy ringu do dodania otuchy :lol: .[/quote]


Hihi no to mam kolejny powód żeby jechać ;-))
ja bardzoi chętnie, i to byłaby chyba nasza pierwsza wystawa w przyszłym sezonie ;)

Bo w przyszłym roku planjemy więcej wystaw zagramanicą ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Hihi no to mam kolejny powód żeby jechać ;-))
ja bardzoi chętnie, i to byłaby chyba nasza pierwsza wystawa w przyszłym sezonie ;)

Bo w przyszłym roku planjemy więcej wystaw zagramanicą ;-)[/QUOTE]

To może skoczycie z nami na Litwę :cool3: . W lutym do Panevezys, a w marcu na 2xCACIB do Wilna :roll: .

Link to comment
Share on other sites

:lol: [quote name='jo-jo']Hihi no to mam kolejny powód żeby jechać ;-))
ja bardzoi chętnie, i to byłaby chyba nasza pierwsza wystawa w przyszłym sezonie ;)

Bo w przyszłym roku planjemy więcej wystaw zagramanicą ;-)[/quote]

to moze jakies czechy albo slowacja ?? bo tam bedzie mozna nas spotkac :lol: wiec mozemy kibicowac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']to moze nas zabierzecie :cool3: my tez II grupa :cool3: [/QUOTE]

Jakby zrezygnował nasz planowany pasażer to nie ma sprawy :lol: . W Poznaniu będę ustalać czy z nami jedzie, więc dam znać co i jak.

Tymczasem do Katowic właśnie się zgłosiliśmy :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...