Jump to content
Dogomania

Spaniel Browarek za Tęczowym Mostem /pogryzienie przez psa i w konsekwencji śmierc


Uru

Recommended Posts

Ha, to widzę że szybko mi chcecie chłopaka porwać ;) A to bardzo fajny chłopak jest :) Póki co ani razu mi nie wyskoczył z zadnym numerem. Jedyna drobnostka to fakt, ze wyraźnie boi sie zeby mu nie zakosić żarcia, ale jak się człowiek nie czai, tylko spokojnie zachowuje, to mozna spokojnie miskę przestawiać.

Na smyczy dalej ciagnie, ale coraz mniej- załapał, ze jak chce mu pozwolić na szaleństwo, to ma szelki i komendę "dawaj", ale ze schodów ściągać się nie dam na pewno....

W razie czego kto nie zna, mój telefon- 695 320 659.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sobote ok 6rano wyjezdzamy ze spanielem do Zaklinaczy:) Ulv, zdzwonimy sie

Ps. jedziemy z jeszcze jednym psem. konkretnie jednym z naszych bulli. wieziemy go do DS do Siedlec, wiec Pan adoptujący Diko dokłada sie nam do Paliwa 120zł:) plus zabieramy pasazera człowieczego,który również coś dorzuca-mamy jakies przeogromne szczescie co do zbierania funduszy na paliwo;)

Link to comment
Share on other sites

a ja dzw dzis do Ulv,jak milo bylo posluchac ze on taki grzeczny i jaki zdolny,obie stwierdzilysmy ze jemu trzeba dac PRACOWAC ,ON TO UWIELBIA i wtedy jest SLODZIAAAAKIEM.....I NIE MOZE MIEC DEBILNYCH SASIADOW,poprosilam Ulv zeby sprobowala sprawdzic jego reakcje na ImieZak(sasiedzkiego psa)bo moze przez te akcje on sie zrobil nieznosny???bo pomimo ze juz nie jestem Jacksona,chce dojsc dlaczego z milego psiona zrobil sie PASKUDA

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam przy pomocy sąsiadów imię Zak i faktycznie, Browar zgłupiał. Nie pokazał jakiejś dzikiej agresji, ale powarkiwał cicho pod drzwiami i cały wieczór był nieswój. Wyglada to tak, jakby to było zakodowane w głupim łebku hasło oznaczajace coś bardzo złego...... biedactwo.....

Link to comment
Share on other sites

wrocilam wczoraj wieczorem z wycieczki do (miedzy innymi) zaklinaczy
powiem tak, Brego to rewelacyjny psiak, wylizal mi morde i przytulam sie wiernie. Przywitał nas jeszcze amstafek Gufi( o ile nie myle imienia)-swietny! a mial poodbno totalna agresje do psów. Do tej dwójki trafił Browi. Wiecie co? kocham tego psa a on chyba mnie. Cała droga lezał grzecznie kolo mnie, co jakis czas dajac buziaki w twarz oraz przytulał sie całym ciałkiem. Mieszka teraz w duzym domu z duzym podwórkiem a nad całym tym zestawem czuwa dzielnie Pan Janek i Pani Małgosia. Słuchajcie, Browi trafił na prawde dobrze. Bedziemy z panem Jankiem w ciaglym kontkacie i zobaczymy jaki domek bedzie dla niego najlepszy. Oczywiscie byłoby cudownie gdyby juz nie musiał szukac i został u zaklinaczy , bo tak na prawde to juz jego 4 miejscówka. Ale zobaczymy. W koncu jest w miare stabilnie. jest dobrze. zaplacilismy 300 zl z pieniedzy Fundacyjnych ale tak na prawde drobne deklracje sa potrzebne by co miesiac móc wplacac jakiekolwiek kwoty.

Link to comment
Share on other sites

A ja zawsze wierzyłam w Brega, że to dobry psiak, tylko nie miał szczęścia do ludzi. Gdy go wiozłam do poprzedniego domku (przed Zaklinaczami), też mnie lizał po twarzy, przytulał się, ani razu nie okazał agresji, choć widział mnie pierwszy raz. :p

Browciowi też się poszczęści i znajdzie swój domek. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Zaklinaczy można znależc na FB i super, bo udostępniane są regularne filmiki:) oto jeden z nich [URL]http://www.facebook.com/photo.php?v=184757054944734&set=vb.195976697112963&type=2&permPage=1[/URL]

Dostałam info Od Pana Janka, ze wszystko w jak najlepszym porzadku i spanielcio uczy sie zasad:) zostało juz sprawdzone-zero stresu i agresji przy misce, mozna mu spokojnie zabrac zabawki, dotykany intensywnie nie protestuje:)
super Browi!! 0by tak dalej!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brosiu, dziekuje. trzymaj pieniązki u siebie. jak uzbieram wszystkie deklaracje bede przesyłać do zaklinaczy. obecnie mozemy jeszcze troszke z kaską poczekac.

Obecnie na koncie Browarka :
[B]36zł[/B] Asia &Ginger (jednorazowo)
[B]25zł[/B] rutta (deklaracja za listopad)
[B]13zł[/B] pozostało z wcześniejszych zbieranin
[B]100zł[/B] Z bazarku Bros ( po 100kroc dziękuje!)
_______________________________________
[B]174zł[/B]


Deklarowały jeszcze:
Karolina 175 - 50zł ( na 2 miesiace: listopad,grudzień)- NIE ZAPŁACONO
diuna_Wro -25zł - NIE ZAPŁACONO

Dziewczyny, jesli jakies problemy z wpłata kasy za listopad(od tego miesiąca deklarowałyście) napiszcie.przesuniemy termin. rozumiem:)

Link to comment
Share on other sites

Browi z jednym ze swoich kumpli,wspołmieszkańcow. na zdjeciu ze wspaniałym amstafkiem Gufciem,który był agresywny do psów-na śmierc agresywny. terapia czyni cuda!:) Browarek radzi sobie bardzo dobrze:)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/browi3.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4730/browi3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/browi2.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8205/browi2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Terierfanko, to nie krew. to mazy farby;P
Karolinko, oki dziekuje.

Z wpłatami do zaklinaczy jest tak, ze jak nie wplace to nikt sie nie upomni, jednak wiem, ze kasiorka jest im potrzebna totez prosze nie zapominajcie o Browciu tak zeby zawsze mozna bylo cos im wplacic. oczywiscie bardzo dziekuje za to co dotychczas wplywalo,wplynelo.

Wczoraj wraz ze zdjeciami Pan Janek przysłał mi jeszcze maila odnosnie poczynan Browcia to moze wkleje:
"
Browar poskromiony :)
Ostatnio była u nas na weekend biała sunia owczarek-hart. Browi się na nią uwziął i w ciągu kilku godzin 6 razy szarżował. Obawiał się jej, więc pokazywał jaki jest groźny. W końcu podporządkował się mojej decyzji "akceptujemy tego przybysza", zaufał i zaczął ja traktować odpowiednio. Miałem z nim już kilka sytuacji, które umocniły nasze relacje. Nie było walki, kilka razy mnie sprawdził, ale to pesteczka w porównaniu z Dudkiem Bregulcem :) Nauczył się też zasad, typu drzwi w domu, wsiadanie i wysiadanie z samochodu, kuchnia i td. Ogólnie robi to o co go proszę coraz bardziej bezbłędnie. Jednak daleko mu do Dudusia, któremu właściwie nic nie trzeba powtarzać!
Styczeń, luty u nas i Browi będzie gotowy do dalszej drogi. Być może sami znajdziemy mu dom, ale Wasza pomoc oczywiście jest bezcenna.
Szczepienia w takim razie niedługo mu zrobimy, nie ma problemu".

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...