Jump to content
Dogomania

Spacer w okolicach Krakowa


Miga

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Miguś, tak jesteśmy jak najbardziej za spotkankiem, a powiedz twój Migi lubi małe pieski??? :P Bo Snoopcio uwielbia wszystkie, małe i duże bawił by się z każdym więc mam nadzieje że sie polubią :lol:
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']no proszę, warszawski nabytek :lol: miłość do krakowa, mam rozumieć? :wink: no i jak ci się podoba nasza wiocha kulturalna? jak się tu odnajdujesz po warszawskim pędzie i co porabiasz?[/quote]


Po pedzie odnalazlam sie wspaniale, teraz jak musze jechac do warszawy wracam chora i dochodze do siebie dwa dni. A podoba mi sie bardzo, inaczej by mnie tu nie bylo :)
Zreszta to bylo nasze ( moje i tz) marzenie by kiedys zamiszkac w krakowie, zawsze tu przyjezdzlismy na naladowanie akumulatorow.
No i wiele bylo za by sie tu przeprowadzic.. Praca, tesciowie :evilbat: niedzielne obiadki :)
Tak naprawde jest spoko..:)

Link to comment
Share on other sites

lejesz miód na me serce :Fade-col:
też jestem zakochana w moim mieście, a już szczególnie miło słyszeć takie słowa od b. warszawiaka :evilbat: :wink:

kurde, pogoda coś do d..., łąki mokre :-? ale wiecie co? ostatnio gumiaki stare wygrzebałam, więc w sumie jestem gotowa na spacerki :lol:

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, teraz zaczynaja sie Juwenalia.
Ja sie jutro wybieram na 17 na koncert na Hale Wisly, wybieracie sie?
W niedziele moze wpadne na pokaz PT, ale mnie to jak dziecku trzeba wytlumaczyc dokladnie co, gdzie i jak. Blonia wiem, gdzie sa, stadion Wisly, tez, stadion po prawej stronie bloni (od strony miasteczka studenckiego), ale nie wiem jak sie nazywa. Czy to gdzie w tych okolicach ;)
Od czerwca jestem do Waszej dyspozycji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']lejesz miód na me serce :Fade-col:
też jestem zakochana w moim mieście, a już szczególnie miło słyszeć takie słowa od b. warszawiaka :evilbat: :wink:

kurde, pogoda coś do d..., łąki mokre :-? ale wiecie co? ostatnio gumiaki stare wygrzebałam, więc w sumie jestem gotowa na spacerki :lol:[/quote]


Hi hi , wiesz, ja znam wielu obecnych warszawiakow ktorzy tez tak jak my mysla o krakowie, ale nikt nie powie tego na glos :), o do mnie mowia, ze skrakusialam blyskawicznie :).

Pogoda, to jest jak na naszego chartola bardzo do d.. , bo to arytkokratyczne stworzonko nie lubi zimna i deszczu :roll: . A jak juz wyjdzie, to ma bloto nawet w uszach :-? , nie wiem jak on to robi. :evilbat:

Teraz jedziemy do kielc na wystawe, jak nie przestanie padac, to ja nie wiem co to bedzie.
Ja to chyba dostane :pissed: , a potem to juz tylko :drinking: mi pozostanie na rozgrzewke. Psa tez chyba wyprowadze na ring w kaloszach i ortalionie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Halo, Halo Krakuski, jest tam kto?
Jeśli spotkanka nam się nie udają, to może przy okazji wystawy się zobaczymy? Jakieś znaki szczególne?
Ja w sobotę będę na pewno, wieczorem wybieram się na Wianki, więc nie wiem czy w niedzielę będę w pełni sił, by jechać na AWF ;)

Link to comment
Share on other sites

Z parówem pod pachą wkroczysz może w sobotę? Ja zdaje się tylko w sobotę będę. Ale kto wie, może dam radę ;)
Nie miałaś trudności w zeszłym roku z przetransportowaniem jamniora? Zawsze są nielegalne kanały dystrybucji :)

Link to comment
Share on other sites

my konkretnie nie z Krakowa ale z Chrzanowa jednak takie spotkanie brzmi kuszaco. I mysle ,ze chetnie bysmy sie zabrali na nie . Stan posiadania obecnie : mieszaniec labka z krakowskiego schroniska, od lipca dolaczy do nas sunia cockera - szczeniur. Jak sie nadajemy to my kiedys bardzo chetnie ;)
Niestety na wystawie nie bedzie nam dane byc :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani, przy okazji spacerów z psami rozglądajcie się uważnie:
[color=red]Szukajcie Ashanti[/color], małej zaginionej suczki.
Wszystkich proszę o uwagę i pomoc!!!

a tu są szczegóły:
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25103[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czar_na']nie z Krakowa ale z Chrzanowa [/quote]
witajcie!! a ja jestem z Trzebini bardzo niedaleko Chrzanowa, na pewno wiesz gdzie to jest!! jakby nadal byli chetni na spotkania i spacerki to ja sie pisze!! mam sznaucera miniaturowego pieprz i sól o imieniu Denis obecnie ma 1,5 roku:) jesli uzbierała by sie grupka w Krakowie tez moge podjechać o take spacerki sa extra a ja teraz bardzo potrzebuje by Denis sie socjalizował z ludźmi;) bo chcemu wziac udział w zawodach obedience a tam jest socjalizacja i sedzia musi pogłaskac psa a Denis sie nie daje głąskac obcym - z psami szaleje kazdymi ale obcych musi najpierw poznac bo inaczej sie boi i szceka i szukam cierpliwych osób które by sie mogły spotkac i pomóc mi go zsocjalizowac tzn. dac mu smakołyki ode mnie, próbowac pogłaskac - powoli stopniowo musi sie nauczyc socjalizacji a bez obcych osób to sie niestety nam nie uda:( a zjakomych psiarzy nie mam chetnych do współpracy wiec moge liczyc tylko na zapalonych forumowych dogomaniaków:) mam nadzieje ze ktos sie znajdzie chetny na fajny spacerek zabawowo-szkoleniowy:) bo chciałabym tez cwiczyc z denisem posłuszenstwo przy innym psie i rozproszeniach bez tego ani rusz.... tylko oid 28 lipca do 25 sierpnia jestem na obozie ale poza tym terminem to czekam na chetnych:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...