Jump to content
Dogomania

Spacer w okolicach Krakowa


Miga

Recommended Posts

uuu ja tez bym wpadla do parq AWF, dzis nawet sie wybieralam ale poszlam gdzie indziej. fajnie wydaje mi sie tez kolo selgrosa- przystanek przed m1- na walach wislanych, tam jest duzo miejsca i mozna isc i isc a psy moga biegac i biegac:) niestety moja sunia ma cieczke wiec wasze psiaki by oszalaly tak wiec znuff bedziemy miec samotny spacer:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krzemionki są zakleszczone. Raz jak tam byłam to znalazłam na psie 6 malutkich kleszczy jeden wbił sie w głowe wiec mam niezbyt przyjemne doswiadczenie z tym miejscem, chodzimy tam zimą jak spadnie snieg i nie ma kleszczy jest super:multi: Teraz to na Błonia chodzimy czesto

Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_777']Krzemionki są zakleszczone. Raz jak tam byłam to znalazłam na psie 6 malutkich kleszczy jeden wbił sie w głowe wiec mam niezbyt przyjemne doswiadczenie z tym miejscem, chodzimy tam zimą jak spadnie snieg i nie ma kleszczy jest super:multi: Teraz to na Błonia chodzimy czesto

Dobranoc![/QUOTE]

taaa?a my tam chodzimy codziennie prawie od poczatku wakacji i nie bylo ani jednego kleszcza:)wogole jedyny kleszcz ktorego miala moja krolewna byl z lasq wolskiego
a nablonia tez chodzimy. w likendy zazwyczaj i czasem w tygodniu..

Link to comment
Share on other sites

AgaOpa bardzo przepraszamy, że dzisiaj nie dotarłyśmy. Od rana mam znowu akcję biegunka :( Od 7:00 do 9:00 z dziewczynkami byłam na Bagrach i jak wróciłyśmy to mi poszły spać. Nie było mowy, żebym je dzisiaj ciągnęła na AWF; mamy niecałą godzinkę piechotą a dziewczynki wykończone biegunką i temperaturą :(Mam jednak nadzieję, że wynagrodzimy to sobie następnym razem spotkaniem w większym gronie ;)

Link to comment
Share on other sites

Fochistka całkiem możliwe :/Ja mieszkam prawie przy Bagrach (całe 5 minut spacerkiem) więc dlatego akurat tutaj na szybkie spacerki wychodzimy.Codziennie pomiędzy 17 a 19-stą jesteśmy nad Wisłą, na polankach pomiędzy tamą a Galerią Kazimierz. Stała grupka piesków więc dziewczynki mają kompanów do zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam 40 km. od Krakowa w Miechowie. To miasto ale tam jest takie jedno miejsce gdzie chodzą wszystkie pieski z osiedla. Są tam pola dlatego wyglada to jak wies, serdecznie zapraszam wszystkie psiaki z malopolski (tylko mnie nie zaskoczyć ) nawet husky wroci ze spaceru zdyszany;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

To jest chyba najwiekszy temat o spacerkach w Krakowie to pomyslalam ze moze podam taka przykladowa date i cos z tego moze wyjdzie.
Sobota 6 stycznia? :P
Po sylwestrze, po swietach, dzien wolny. Co wy na to? Blonia, awf?
Mam nadzieje ze ktos tu zagladnie bo dosc dawno nie przegladany ten watek.. Nie ladnie Krakusy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...