Jump to content
Dogomania

Mój kwiatuszek-cukiereczek czyli sznaucer olbrzym IRYS


ahedok

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klaudusia0219']o kurde :o no to nieźle :D[/QUOTE]

nieźle nieźle, jeszcze na dodatek sędzia zapomniał przyznać CACiBA w suczkach i EMI była jakby dwa razy xD

[quote name='Korenia']Fajne sznupki, mi chyba żaden w obiektyw nie wpadł...[/QUOTE]

mi nic innego nie wpadło :D

[quote name='Tekla64']ale mialas wypas tyla sznupow na raz hihihi i to pieknie zrobionych a swego nie masz ochoty zaczac jednak wystawiac?[/QUOTE]

miałam wypas, ale własny najpiękniejszy
straszną mam ochotę i chyba będę namawiać rodziców, ale z drugiej strony mam bardzo mało czasu, i tak śpię po 5h na dobę i nie wiem czy to dobry pomysł
ale takie turne w wakacje :hmmmm: na pewno kiedyś się wybiorę na konkurs "Kobieta i Pies" bo mam pomysł na stylizację, ale muszę mieć 18 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']radochę mi zrobiłaś tymi fotkami;na Iryska też czekam[/QUOTE]

cieszę się
drugiego zdania nie widzę, bo serce mi się kraje :D

[quote name='eria']już druga super fotorelacja z wystawy :) Napoleon fajnisty i siostrzyczka Irysa też ! A Waskeza widziałam na żywo w Katowicach ,wyglądał gorzej - chyba zmienił groomera i wygląd bardziej na + :)[/QUOTE]

Waskez wyglądał bardzo dobrze, dostał nawet CWC
może byłoby więcej, ale warknął przy ocenie (właściciel twierdził, że to dlatego, że go przydepnął ale kto to tam wie :hmmmm:)

Link to comment
Share on other sites

no, jutro wyjeżdżam na trzydniową wycieczkę, która zapowiada się fajnie, to może klasa się zintegruje
na Irysiowe ostrzyżone zdjęcia już nie ma co liczyć, bo zdążył zarosnąć z powrotem :D
jak wrócę, to może go obfocę :hmmm:
pozdrawiamy w każdym razie wszystkich bardzo gorąco :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Fotorelacja fajna, ale zabrakło mi w niej miników:sad:[/QUOTE]

mi też, ale niestety były w tym samym czasie kilka ringów dalej...

[quote name='weszka']Fajna relacja. Jeszcze kilka olbrzymiastych bym mogła ci rozpoznać ;)[/QUOTE]

bardzo chętnie się doszkolę :)

[quote name='Tekla64']no jo nie zostaje nam nic innego jak czekac az powroci sie z wycieczki i w koncu obfoci Irysa coby my sie w koncu nacieszyly[/QUOTE]

wróciłam, nie obfociłam :D

[quote name='eria']mnie się już tęskni za moim ulubieńcem !!![/QUOTE]

mam niespodziankę, jak mnie nie było ogolili psa xD
została głowa i szyja i będą foty ;)

a wycieczka była rewelacyjna jesli chodzi o atrakcje (paintball, tyrolki i te sprawy) i dosyć kiepska towarzysko
teraz umieram na ból mięśni i zespół powycieczkowego rozleniwienia...

pozdrawiamy z Irkiem, który do swoich sztuczek dołożył ostatnio "dychę" czyli podwójną piątkę i zwrot o 180 stopni ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wstawiłabym gdybym miała!
jak wracam z budy jest już ciemno, pies wiecznie umorusany więc foty byłyby wyłącznie domowe i bardzo artystyczne :/
w dodatku za*ol taki, że ledwo zdąże zajrzeć do 2-3 galerii, ja nie wiem co w tej szkole się dzieje...
sobotę też już mi dyrektor zaplanował, także najwcześniej w niedzielę zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...