Jump to content
Dogomania

Nola miała cudownt domek- teraz odeszła w ramionach ukochanej pani za tm


abra64

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem co stanie się ze starowinką , ale wklejam meil, który dzis dostalam

[INDENT]Witam!
Osobiście polecam tymczas u Pani Teresy Borcz, ma doświadczenie w opiece nad schorowanymi pieskami i wiele razy juz pomagała dogomaniackim pieskom.
Sama dziś do niej pisałam bo chce u niej umieścić psa, ale moja sunia jest młoda i zdrowa i mogę próbować także w innych miejscach, dlatego jestem skłonna nawet ustąpić miejsca w kolejce Waszej suni.
Zachęcam do napisania do Pani Teresy.
Pozdrawiam amica [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Znam osobiście Teresę Borcz i byłoby to szczęściem dla malutkiej gdyby do Teresy trafiła.Wczoraj kontaktowałam się z pewną starszą panią, która przygarnęła na kilka miesięcy, malutką i starszą sunię.Sunia w grudniu znalazła domek u znajomych tej pani....ale niestety.Pani ostatnio niedomaga i w poniedzialek jedzie do sanatorium.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra64']rozmawiałam z Emilką , jak będziemy w sobotę to zobaczymy jak się sunia czuje jeżeli bedzie to możliwe to bedziemy chciały ją przebadać , jeżeli jest ktoś chetny wpłacić na sunię to podaję konto

[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=5]Numer konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
to jest konto fundacyjne
prosimy o dopisanie : wpłata na Ślepunię - suczkę z Sosnowieckiego schroniska
[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]
Musicie też podać nazwę Fundacji i adres.Niektóre banki tego wymagają.Mnie wystarczy nazwa Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Poszukałam na FB i odnoszę wrażenie, że sunia nie ma jako takiego wydarzenia.Jest umieszczona w Mikro Psach jako piesek z wielu. Mogę jej zrobić oddzielne wydarzenie. Zbieram już naślepego Bunia, więc i mogę na ślepą sunię.
Cleo a ty widizałaś wydarzenie suni na FB?

link do Slepego Bunia na FB
[URL]http://www.facebook.com/?sk=events#!/event.php?eid=145339138863264[/URL]

Link to comment
Share on other sites

postarajcie się sprawdzić jak sunia reaguje na psy i koty może bedzie łatwiej wtedy o domek
i co z zachowaniem czystości
wiecie z doświadczenia że niektóre dt biorą a potem jak pies nie trzyma siusiania chcą oddać np.: przykład Lenki

co do ząbków muszę was rozczarować ale zabieg wymaga uśpienia lub półuśpienia czego sunia niestety ze względu na wiek może nie przeżyć
a kompleksowe jakieś działanie może nic nie zmienić
niunia na pewno nie zje karmy zębami w takim stanie chyba że bardzo zmiękczoną wodą
najlepiej to dobrze rozgotowane "zmielone" jedzonko np indyczek z ryżykiem i marcheweczką

rozumiem że sunia szuka tylko dt w okolicy sosnowca warszawa wchodzi w grę???tylko wtedy następny problem - podróż.....odpowiedzcie to powysyłam sunieczke

Link to comment
Share on other sites

Zęby trzeba zrobić koniecznie, ryzyko ryzykiem. Takie zakamienione zęby nie tylko powodują ból i dyskomfort, czy utrudniają jedzenie, ale mogą być przyczyną poważnych komplikacji zdrowotnyc, a nawet przyczynić sie do smierci zwierzecia- stan zapalny mpoże doprowadzić do ropni, zatrucia, niewydolności nerek, martwicy kosci etc.....

Myslę, że transport wchodzi w grę, nawet gdyby DT był gdzieś dalej.

Link to comment
Share on other sites

Skontaktowałam sie Mikro Psami na FB, gdzie psinę wypatrzyłam. sunia nie ma oddzielnego wydarzenia, więc jej teraz robię. Nie zdublujmy się, aby nie mącić ludzom w głowach.

Ponieważ nie ma jeszcze imienia mam propozycję, aby nazwać ją MIKO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33'][B]postarajcie się sprawdzić jak sunia reaguje na psy i koty[/B] może bedzie łatwiej wtedy o domek
[B]i co z zachowaniem czystości[/B]
wiecie z doświadczenia, że niektóre dt biorą a potem jak pies nie trzyma siusiania chcą oddać np.: przykład Lenki

rozumiem że sunia szuka tylko dt w okolicy sosnowca warszawa wchodzi w grę???tylko wtedy następny problem - podróż.....odpowiedzcie to powysyłam sunieczke[/QUOTE]
[B][COLOR=blue][COLOR=black]Myśle że to są zasadnicze kwestie! [/COLOR]Bardzo ważne jest jak reaguje na inne zwierzęta ponieważ bardzo często DT mają po kilka psów czy kotów. W jej wieku może być różnie z zachowanie czystości, ale to też warto wiedzieć.
[COLOR=black]Jeśli chodzi o transport to akurat na pewno da sie załatwić nawet gdyby było daleko, jak już napisała jedna z cioteczek.[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikab']koszmar!!!!ona nie przeżyje w schronisku!!!trzeba jak najszybciej ją wyciągnąć.Jednorazowo mogę wpłacić niewielką kwotę.Gdzie przesąłć pieniążki?[/QUOTE]
Zgadzam sie, że jej stan moze sie pogorszyć w schronisku... Nawet przy dobrych chęciach, nie dadzą rady zapewnić jej opieki takiej jak choćby DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']Na chwilę obecną nie wiemy nawet, czy sunia żyje
Szukamy dla małej DT, bo nie zdecydujemy się wyciągnąć psa, jesli nie mamy go gdzie umieścić[/QUOTE]


usunęłam konto do wpłat dopóki nie wiemy co się z sunią dzieje to nie ma sensu zbierac pieniążków zobaczymy czy sunia jest w schronie , jak sie czuje i rzeczywiscie jak Kuba pisze najlepiej byłoby znaleść jej DT jak będziemy mogły ją przebadać a nie będzie finansów to poprosimy o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...