Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebne propozycje gdzie jest otwarta przestrzeń gdzie psy mogą się wybiegać, o błoniach ostatnio rozmawialiśmy, lecz to chyba niezbyt dobry pomysł, bo jest blisko ulica, zwierzaki się pogonią i mogą wpaść pod samochód. Nie chcemy stać w miejscu bo psy się nudzą, lecz gdzieś gdzie by można było chodzić :)

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie znam przyjaznych psom okolic (w końcu mieszkam w krk dopiero 10 lat:evil_lol:), więc nie pomogę, ale jak już się dogadacie proszę o dokładne informacje gdzie i jak tam dojechać dla tych mniej zorientowanych w terenie (i oczywiście nie mówię tu o sobie ;) ).

Link to comment
Share on other sites

a nie lepsze Skałki Twardowskiego? tam jest naprawdę duuuuużo miejsca i zieleni, z daleka od ulic. :)
można tam dojechać autobusem 162 lub 112 z Ronda Grunwaldzkiego (przystanek Zielińskiego, na żądanie) lub też 101 (przystanek Zielińskiego, nie na żądanie), tylko że ono jedzie trochę inną trasą. :)

Link to comment
Share on other sites

No ja właśnie skałki proponowałam.
Strasznie fajne miejsce my tam często chodzimy.Jedynie co jest nie fajne to,że tam w tej jednej dolince jest strasznie dużo szkła po wszystkich imprezach.
Fini sobie tak łapsko kiedyś rozwalił.
Ale tak to naprawdę fajne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...