Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='greatmadwomen']7 lub 8 maja? kto jakie miejsce proponuje?[/QUOTE]
Wybieg dla psów w parku AWF? :cool3: Można legalnie puścić ze smyczy większą grupę psów, nikt się nie przyczepi, fajny, spory teren (nieogrodzony)

[quote name='kavala']A ja bym się chętnie spotkała z właścicielami szczeniaków, bo mój mały sie trochę boi starszych, a szczególnie dużych psów.[/QUOTE]
To nie radzę unikać dorosłych psów, tylko dobierać takie, które na pewno nie zareagują gwałtownie (nie mówiąc o agresji oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

kavala zgadzam się z sugarr może wybierzesz się z nami? napewno nikt nie bierze agresywnego psa, jak tylko będziesz omijać duże psy to jeszcze bardziej młody się będzie bał.
A jak można dojechać do tego parku? Jakim tramwajem lub autobusem? Albo jaki jest najblizej przystanek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fufurek']4,5,9,10,15,40 można dojechać na AWF, ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie lepiej z drugiej strony do M1 (bo nie mam pojęcia gdzie jest ten wybieg)[/QUOTE]
Lepiej od tej strony, bo wybieg jest właśnie tam. A idąc od M1 w stronę Plazy jest najspokojniej, mniej ludzi, często tam ludzie psy spuszczają etc.

Link to comment
Share on other sites

Najbliżej wybiegu jest faktycznie od strony M1 (tramwaje 1,22,14) ale można również podjechać wymienionymi liniami (4,5,9,10,15,40) wtedy wysiada się na przystanku "AWF" i trzeba po prostu przejść przez park w kierunku M1.
Jeżeli większość podjedzie od Al. Pokoju, to myślę że można się umówić przy przystanku "[URL="http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/p/p0885.htm"]M1 Al. Pokoju[/URL]", razem sobie wejdziemy do parku żeby nikt nie miał wątpliwości jak trafić na ten wybieg, który nie jest szczególnie widoczny - w sumie to są tylko drewniane paliki powbijane w ziemię na sporej przestrzeni, sygnalizujące granice tego wybiegu i tablica z regulaminem. Ja tam chodzę, bo nie chce mi się prowadzić ewentualnej dyskusji ze strażą miejską, a tam wiem na pewno, że pies może być bez smyczy i kagańca i nikt się nie przyczepi, zwłaszcza jak nas będzie więcej. Oczywiście sprzątanie po psach obowiązkowo!
Od tamtej strony mamy też blisko pod Plazę i to jeziorko które jest obok. Nie wiem jak sytuacja wygląda w tym roku, w zeszłym po powodziach poziom wody był za wysoki i nie miałam jak tam zejść z psem, ale poza tym felernym 2010, często w cieplejsze dni chodziłam tam z psem wracając z AWF, żeby mógł wejść do wody, ochłodzić się po spacerze. Czasem tam nawet ludzie wchodzili, więc woda jest/była chyba ok.


Zgłaszam oczywiście obecność! :) Będę z suczką. Nie jest to co prawda typ, który godzinami szaleje z innymi psami - raczej się przywita, pobiega, powęszy i wraca do mnie czekając na piłkę, ale nigdy nie jest agresywna i nawet jak drugi pies jest średnio nastawiony, to zwykle po czasie jest zgoda. Mam nadzieję, że właśnie po takim spacerku trochę bardziej się zajmie innymi psami i psimi sprawami, a nie tylko obsesyjnie piłeczką :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja będę jechać 22 pod M1 więc tam będę, biorę sznaucerkę mini nie jest z typu zabawowych, powącha się z psiakami i idzie w swoją stronę :) Fufurek jak to zależy? To musisz kogoś wziąć ze sobą? Jak by co nie możesz przyjść z jednym psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie z jednym psiakiem nie mogę przyjść, bo one są nierozłączne ;) A sama sobie nie poradzę, bo jeszcze nie zakupiłam szelek do auta, i obawiam się że z dwoma przerażonymi psami w tramwaju sobie również nie poradzę... Ale może mi się uda ;)

Link to comment
Share on other sites

Ehh ja chyba nie będę mogła :( Za daleko ode mnie.. nie będę psa męczyć jazdą tramwajem 14 przystanków.
Ale jak kiedyś ktoś by się pisał na spacer np.na błoniach, skałkach twardowskiego czy gdzieś w tych okolicach to ja bardzo chętnie jak będę miała czas :D

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się nad tym spacerem, tyle że moja bestia czasem nawet z daleka chce połknąć wszystkie inne psy, a czasem potrafi zachowywać się ok ...
A nie che mi się jechać ok 1h po to żeby po 5 min się zbierać bo Fred będzie chciał wszystkie inne psy pogryźć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...