Jump to content
Dogomania

Morgan(Pysio) w PDT już po operacji, Nowy Rok spędzi w swoim nowym DS!!


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurde kinga sliczny maluszek a mi akurat tu zwalilo sie wszysko na glowe probuje to ogarnac po zalatwieniu najwarzniejszych zeczy zobacze moze cos wyskrobie dla Pysia,ale nie obiecuje na 100%, ale trzymam kiuki zeby sie udalo... udostepnilam watek na fb moze ktos pomoze

Link to comment
Share on other sites

Ooo to by było świetnie, a właśnie miałam pytać gdzie Pysio przebywa, a tu już nam sie DT dla niego tworzy. No maluszkowi bardzo się przyda, tym bardziej, że po tej operacji pewnie jakaś rehabilitacjja się przyda na ta łapkę.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wiadomości, bo Domek dla niego najważniejszy na dziś. Warszawa byłaby suuper, bo pewnie tu by był później operowany, więc mógłby dotrwać do operacji i potem do adopcji pod jednym dachem i w jednych, czułych, mam nadzieję, rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']I jak tam z finansami ? Dużo jeszcze trzeba uzbierać ? A czy ten Dt jest bezpłatny ?[/QUOTE]

finanse zebrane są na pierwszej str.w poście 7,jak na razie zebraliśmy hmm...i mam nadzieje,że zbierzemy na operację i późniejszą rehabilitację:) przed Pysiem jest wizja dt w Warszawie,myślę,że (jeszcze nie uzgodnione),że za karmę i ew.wizyty zapłacimy my..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...