Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

[quote name='kacha_wawa']
No więc pochodziłyśmy sobie trochę po tych Polach, było już ciemno, ale tego faceta rozpoznałabym wszędzie... Były rzecznik prasowy rządu, były prezenter telewizyjny...
Ania nie wiedziała kto to jest i od razu do Niego wyruszyła :):):) Pan ten po przeczytaniu petycji i dodaniu kilku uwag od siebie chętnie nam się podpisał :):):):) No i musze dodać, że prawdziwy dogomaniak z Niego, sam ma wspaniała 12-letnią sunię beagla, za którą ciągle się oglądał, byle nie stracić Jej z oczu ;)
Dzień więc uważam za udany, jestem trochę padnięta, ale warto było:)
A jutro przed nami kolejny dzień... Kolejny dzień do działania :)[/quote]
*kladzie reke na sercu* Dopiero ojciec mi w domu wytlumaczyl do kogo na chama sie wepchnelam i tylek zawrocilam ;P Powinno mi być glupio?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']KASIU I AGATO dalej bede pisac ,ze jestescie NIAZASTAPIONE:loveu: :multi:
moj temat ZOSTAL USUNIETY -CARYCA rzadzi-zamykac usta innym mozna bylo chyba w innym ustroju
decydenci kamien SPADNIE WAM z serca to moj ostatni post w tym temacie-POZDRAWIAM MALGORZATA KLIMCZAK[/quote]


Twój wątek nie został usunięty tylko doklejony - mod dba o to, żeby nam się ilość wątków za bardzo nie rozrastała, bo później trudno cokolwiek znaleźć. Twoja wypowiedź do emir jest tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2184609#post2184609"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...09#post2184609[/URL]. I nie jest tak, że Krystyna próbuje Was tylko zniechęcać - przejrzyj, proszę wątki,a znajdziesz też takie wpisy, w których chwali. Nie od dziś wiadomo, że dla jednych siłą napędową jest pochwała, a dla innych krytyka. I proszę nie obrażajcie się. Wszyscy staramy się dać z siebie wszystko i mamy nadzieję, że nasze wysiłki nie pójdą na marne.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości sobie i innym zaangażowanym :smile:

Jolanta Kolano

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Przepraszam, czy jak ja pracuję, to nie ma już osób, które będą zbierały jutro podpisy????[/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]Sobota ładnie się zapowiada, wystarczy się ruszyć trochę z domu, zebrać ekipę i zbierać podpisy, czy to takie ciężkie jest????[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]WARSZAWO, wstyd mi...[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Plakat jest też wywieszony w herbaciarni Herbatea na Bruna. Jest tam też petycja do podpisywania. Właściciele sa proekologiczni i zaangażowani w pomoc zwierzętom, nawet dziękowali, za zaufanie :)
Ja jutro jesli czas pozwoli przejdę się po punktach na Ursynowie, w których zostawiłyśmy plakaty i zobaczę czy nie trzeba dać nowych tabelek do podpisu. Co prawda do eleclerka będzie ciężko bo z psicą mogą mnie nie wpuścić, ale cos wymyslę.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz Warszawa zawiodła :(
Na Polach pojawiła się tylko shirrrapeira i ja :(
Agata była jednak umówiona z dziewczynami na Służewcu, więc wspólnie działałyśmy tylko chwilę...
Zostałam sama (fajnie po prostu w stosunku do ilości mieszkańców stolicy), biegałam z wywalonym jęzorem do godziny 17, na szczęście ludzie byli przychylni (oczywiście nie wszyscy). O godzinie 17 dołączyła do mnie anuleq z TZ (Kila na dogo) i Bountym, pozbieraliśmy jeszcze trochę podpisów i udaliśmy się do domu...
Nogi i kręgosłup odmawiały mi już posłuszeństwa niestety :(
Nie wiem ile podpisów udało nam się zebrać, może ok. 200, dokładnie nie liczyłam...
Niestety nie jestem robotem i sama nie jestem w stanie zdziałać cudów...
I nie będę pisać, że jestem zadowolona, wręcz przeciwnie, jestem zawiedziona postawą Warszawiaków :(:(:(

Na szczęście dzisiaj odezwały się do mnie dwie poważne osoby do pomocy i bardzo na nie liczę ;)

Boksiedwa, mogłabyś mi na priva wysłać dokładny adres herbaciarni?? To zaktualizujemy na stronie Ozzyego ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=black][B]Jeszcze jedna sprawa, w tą sobotę także pracuję od 8 do 21, czy w tą sobotę też nic się nie będzie działo??[/B][/COLOR][/SIZE]

Poza tym w niedzielę przyjeżdża do mnie Aga i Theta z Elbląga, więc też nie wypada mi gości zostawić, no chyba, że będą ze mną zbierali podpisy ;)
Ale to też będzie bardzo krótko, wieczór mamy już zaplanowany, idziemy naszą energię spożytkować na stadionie ;)
Oczywiście tam też wezmę petycję ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Jurku, tydzień nie składa się z sobót i niedziel, szkoda tylko, że tak mało osób to zauważa, a jeszcze większa szkoda, że w weekendy, gdzie teoretycznie ludzie mają sporo wolnego czasu (rozumiem, że niektórzy pracują) odzew jest znikomy :(
Są osoby, które są chętne do pomocy każdego dnia, ale to i tak mało ...
Wsród populacji prawie 2 milionowej jest kilka osób, to jest paradoks :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']qurcze nie mam dokładnego adresu :oops: to jest chyba Bruna 20, ale sama kawiarenka jest bardzo charakterystyczna i jedyna na tej małej uliczce.[/quote]

Ok, znalazłam w google ;)
Herbaciarnia Herba Thea, ul. Bruna 20 ;)

Warszawa dziękuje Olsztynowi za ulotki :D:D:D
Dzisiaj do nas dotarły :D

Link to comment
Share on other sites

Patrycjo, w tą sobotę niestety znowu pracuję, ale myślę, że w następną będzie ;)
Chyba, że ktoś z dogomaniaków chce i może poprowadzić akcję w sobotę...
[B]Może inaczej, pilnie poszukuję osoby, która skoordynuje akcję w weekend, shirrrapeira zaczyna szkołę, ja pracuję, anuleq ma szkołę, czy ktoś nam pomoże????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za OT, byłam z Tigrą na spacerku i dołączył się do Niej mały szczenior, jest w tej chwili u mnie, typowy kundelek, facet :cool3:
Powiadomiłam wszystkich znajomych...
Słodziak konkretny ;)

EDIT: ten słodziak domaga się wyjścia na dwór...
I mi ktoś już nawet odpisał, kciukasy trzymajcie ;)

EDIT: Szczenior w nowym domku :D:D:D Moim znajomym niedawno odszedł psiak, na początku nie chcieli słyszeć o drugim, no ale cóż, miłość od pierwszego wejrzenia ;)
Wiem, że młody będzie miał u nich bardzo, bardzo dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla Warszawiaków, w poniedziałek 02.10.2006r. godz. 17:00 spotykamy się przy ogrodzie Saskim, przy przystanku tramwajowym, róg Marszałkowskiej i Królewskiej ...
Im nas będzie więcej tym lepiej :)

Jeszcze jedna sprawa, w niedzielę pod PKiN jest dzień Kotana, kto jest chętny do zbierania podpisów??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...