Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy mogłybyście przypomnieć jak i gdzie w internecie można złożyć podpis. Wczoraj miałam okazję poznać Shirrapeirę ale mimo że obok stoiska Celestynowa spędziłam dużo czasu i najpierw czekałam a później rozmawiałam z Panią Z Palucha o ich dawnej podopiecznej niestety minęłyśmy się i już Was nie znalazłam. Choco była przerażona wszystkimi wydarzeniami i dość szybko wróciłyśmy do domu.
Pozdrawiam Ewa&Choco

Link to comment
Share on other sites

Kacha wawa może uda się powiesić plakat i zostawic petycję do podpisywania w sklepie dla zwierząt w Ursynowskim eleclercu, jutro mam sie dowiedzieć czy szef pozwoli bo dziewczyny, które tam sprzedaja są chętne :)
Jesli się zgodzą to będe potrzebowała plakat bo niestety nie mam gdzie wydrukować narazie, chyba, że u tz w pracy uda się zrobić A3.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Kacha wawa może uda się powiesić plakat i zostawic petycję do podpisywania w sklepie dla zwierząt w Ursynowskim eleclercu, jutro mam sie dowiedzieć czy szef pozwoli bo dziewczyny, które tam sprzedaja są chętne :)
Jesli się zgodzą to będe potrzebowała plakat bo niestety nie mam gdzie wydrukować narazie, chyba, że u tz w pracy uda się zrobić A3.[/quote]


Chętnie podzielę się plakatami :)
Możemy się umówić np. jutro ok.16:30 gdzieś na Ursynowie :)
Warto by było oplakatować pogotowie dla zwierząt na Strzeleckiego 10E...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']A o sobie to zapomniałaś???? :):):):):):):)
Też jesteś cudowna :):):):)[/quote]
[SIZE=3][B]nie popadajcie w samouwielbienie;[/B][/SIZE]
jest tyle do zrobienia , a wyniki w Warszawie nie są wcale imponujące;
proponuję mniej zachwytów nad sobą wzajemnie a więcej konkretnej roboty;
pozdrawiam i trzymam kciuki za oszałamiające wyniki
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][SIZE=3][B]nie popadajcie w samouwielbienie;[/B][/SIZE]
jest tyle do zrobienia , a wyniki w Warszawie nie są wcale imponujące;
proponuję mniej zachwytów nad sobą wzajemnie a więcej konkretnej roboty;
pozdrawiam i trzymam kciuki za oszałamiające wyniki
EMIR[/quote]

wiesz Emir to nie samouwielbienie, staramy się podnosić na duchu nawzajem, bo niestety na Warszawiaków liczyć chyba nie można, a ja sama Bogiem nie jestem, sama świata nie zbawię....
niestety, znajomości nie mam, osoby, które tak oferowały się z pomocą nagle zniknęły..
szczerze, wkurzyłam się...
mam też pracę, mam też dom, wszystko ostatnio zaniedbuję, żeby cokolwiek zrobić, cokolwiek pomóc...
Warszawiacy, gdzie jesteście, nie przynoście wstydu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']EMIR-apeluj do WARSZAWIAKOW-a nie karc DZIEWCZYN ,ktore dzialaly-we DWIE zrobily bardzo duzo-nie ma to nic wspolnego z samouwielbieniem-tym sposobem mozna tylko zgasic ZAPAL-pozdrawiam[/quote]

Warszwa, jest miastem "trudnym" do działania i tego trzeba mieć świadomośc jak sie tu coś zaczyna robić;
co to znaczy "bardzo dużo"? jest to pojęcie nieprecyzyjne i trąci tzw "watą"; w sobotę jesli chesz wiedzieć ja sama zaprosiłam ok 20 osób i one przyszły pod Kolumnę, Były punktualnie o 12.oo i zlożyły podpisy;
wszystko co robimy w sprawie Ozzego, robimy z własnej, nieprzymuszonej woli i po wynikach oceniać nas nalezy a wszelkie "ochy i achy" osoby wzajemnie się komplementujące są w tej sprawie ( moim zdaniem) wysoce nie na miejscu!
róbmy to do czego się zobowiązalismy! róbmy najlepiej jak potrafimy i to jest najważniejsze;
oceniać będziemy całą akcję ( a nie osoby) po jej zakończeniu;
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Warszwa, jest miastem "trudnym" do działania i tego trzeba mieć świadomośc jak sie tu coś zaczyna robić;
co to znaczy "bardzo dużo"? jest to pojęcie nieprecyzyjne i trąci tzw "watą"; w sobotę jesli chesz wiedzieć ja sama zaprosiłam ok 20 osób i one przyszły pod Kolumnę, Były punktualnie o 12.oo i zlożyły podpisy;
wszystko co robimy w sprawie Ozzego, robimy z własnej, nieprzymuszonej woli i po wynikach oceniać nas nalezy a wszelkie "ochy i achy" osoby wzajemnie się komplementujące są w tej sprawie ( moim zdaniem) wysoce nie na miejscu!
róbmy to do czego się zobowiązalismy! róbmy najlepiej jak potrafimy i to jest najważniejsze;
oceniać będziemy całą akcję ( a nie osoby) po jej zakończeniu;
EMIR[/quote]

Wiesz Emir, w tej chwili naprawdę przesadziłaś... Robię co mogę....
Cały swój czas poświęcam tylko sprawie petycji i Ozzyego...
Skoro uważasz, że jestem nie na miejscu powiedz mi to wprost, będę cały czas działała, ale nie będę nikomu solą w oku...

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu się nawzajem krytykować. Każdy robi ile tylko może, wkłada w akcję całe swe serce. Powinniśmy się wzajemnie podnosić, i nie wzbudzajac irytacji u innych. Samouwielbienie jest czasami potrzebne bo podnosi na duchu i właśnie takie teksty w stylu "jestescie wspaniałe", mobilizują do dalszego działania. Trzeba się wzajemnie podnosić na duchu i wspierać. To jest najważniejsze.

Dziewczyny, nie przejmujcię się niczym. Jesteście Wspaniałe ! ! ! Oby tak dalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Nie ma sensu się nawzajem krytykować. Każdy robi ile tylko może, wkłada w akcję całe swe serce. Powinniśmy się wzajemnie podnosić, i nie wzbudzajac irytacji u innych. Samouwielbienie jest czasami potrzebne bo podnosi na duchu i właśnie takie teksty w stylu "jestescie wspaniałe", mobilizują do dalszego działania. Trzeba się wzajemnie podnosić na duchu i wspierać. To jest najważniejsze.

Dziewczyny, nie przejmujcię się niczym. Jesteście Wspaniałe ! ! ! Oby tak
dalej![/quote]
to nie jest krytyka tylko stwierdzenia faktu; trzeba działać a na oklaski i splendory przyjdzie czas!

Link to comment
Share on other sites

Takie kłótnie tylko osłabią zapał, a tego chyba nikt z nas nie chce, prawda? A może się mylę i teraz już nie liczy się inicjatywa tylko to kto ile podpisów zbierze. To nie jest wyścig, każda ilosćjest dobra. Nie ważne ile kto zebrał podpisów, ale ile serca i zaangażowanie w nie włożył.

Link to comment
Share on other sites

Witam, 23,09 06 na Torach Wyscigów Konnych od godziny 13/00 do 22/00 jest piknik rodzinny połaczony z koncertami Duran-Duran ,Myslovitz i Sistars pod patronatem tp, TVP RMF METRO wp.pl a w nidziele 24,09,06 od godz 11/00 do 19/00 zapraszaja wszystkich do zwiedzania " Domu Przyszłosci" i wtedy bedzie wstep wolny.Kacha wawa bedzie mogła byc tylko w niedziele kto jest chetny na spacerek zapraszamy nie tylko z Ursynowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Takie kłótnie tylko osłabią zapał, a tego chyba nikt z nas nie chce, prawda? A może się mylę i teraz już nie liczy się inicjatywa tylko to kto ile podpisów zbierze. To nie jest wyścig, każda ilosćjest dobra. Nie ważne ile kto zebrał podpisów, ale ile serca i zaangażowanie w nie włożył.[/quote]

Masz racje-takie stwierdzenia podcinaja skrzydla.
Wiem,ze niektorzy,co znaja troszke moja sytuacje zyciowa doceniaja moje zaangazowanie.
Dziecko narysuje brzydki rysunek.Czy mam powiedziec mu,ze rysunek jest brzydki? Wiecej nie narysuje.
Pochwaly to podstawa !
Przepraszam EMIR,ale 20 osob to jest bardzo niewiele porownujac do osiagniec innych.Nie chce Cie zawstydzac....
Kacha,dzieki za wsparcie kiedy ja bylam w dolku-dla mnie jestes cudowna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

KASIU I AGATO dalej bede pisac ,ze jestescie NIAZASTAPIONE:loveu: :multi:
moj temat ZOSTAL USUNIETY -CARYCA rzadzi-zamykac usta innym mozna bylo chyba w innym ustroju
decydenci kamien SPADNIE WAM z serca to moj ostatni post w tym temacie-POZDRAWIAM MALGORZATA KLIMCZAK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']KASIU I AGATO dalej bede pisac ,ze jestescie NIAZASTAPIONE:loveu: :multi:
moj temat ZOSTAL USUNIETY -CARYCA rzadzi-zamykac usta innym mozna bylo chyba w innym ustroju
decydenci kamien SPADNIE WAM z serca to moj ostatni post w tym temacie-POZDRAWIAM MALGORZATA KLIMCZAK[/quote]

Gosiu, nie rób nam tego, decydentom kamień z serca spadnie, ale nie nam...
Dobrze, nie wypowiadaj się tu, ale cały czas liczymy na Ciebie, trzymaj się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szumaki']Witam, 23,09 06 na Torach Wyscigów Konnych od godziny 13/00 do 22/00 jest piknik rodzinny połaczony z koncertami Duran-Duran ,Myslovitz i Sistars pod patronatem tp, TVP RMF METRO wp.pl a w nidziele 24,09,06 od godz 11/00 do 19/00 zapraszaja wszystkich do zwiedzania " Domu Przyszłosci" i wtedy bedzie wstep wolny.Kacha wawa bedzie mogła byc tylko w niedziele kto jest chetny na spacerek zapraszamy nie tylko z Ursynowa[/quote]

Ja jestem chetna w sobote i w niedziele. Bardzo dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Warszawa nie ma zamiaru się poddawać ;)
Dzisiaj byłyśmy we trzy (shirrrapeira, anuleq i ja) na Nowym Świecie (ale bardzo krótko), jednak w tym krótkim czasie zaczepiła nas właścicielka kwiaciarni na Nowym Świecie i sama zaproponowała umieszczenie plakatu na witrynie, wielka miłośniczka zwierząt, razem z Nią w kwiaciarni urzędował Jej 4-letni golden ;)
Potem udałyśmy się na Pola Mokotowskie...
Szkoda, że było już dosyć późno (dotarłyśmy tam po 18, ludzie bardzo chętnie się podpisywali, myślę, że jak ktoś z Warszawiaków ma dużo czasu mógłby tam ruszyć z petycją w ciągu dnia ;)
Zdarzyła nam się jedna pani, która stwierdziła,że lepiej byśmy się dziećmi zajęły i działalnością na rzecz ludzi , więc jej powiedziałam, ze skoro ma dwie ręce, dwie nogi i głowę na karku to sama mogłaby się takową pomocą zająć....
No więc pochodziłyśmy sobie trochę po tych Polach, było już ciemno, ale tego faceta rozpoznałabym wszędzie... Były rzecznik prasowy rządu, były prezenter telewizyjny...
Ania nie wiedziała kto to jest i od razu do Niego wyruszyła :):):) Pan ten po przeczytaniu petycji i dodaniu kilku uwag od siebie chętnie nam się podpisał :):):):) No i musze dodać, że prawdziwy dogomaniak z Niego, sam ma wspaniała 12-letnią sunię beagla, za którą ciągle się oglądał, byle nie stracić Jej z oczu ;)
Dzień więc uważam za udany, jestem trochę padnięta, ale warto było:)
A jutro przed nami kolejny dzień... Kolejny dzień do działania :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...