Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

A teraz przedstawię Wam doskonały sposób na zdobywanie podpisów...
A właściwie doskonałą postać :)
Nasz najlepszy Wolontariusz [B][COLOR=red]Bounty:[/COLOR][/B]


[IMG]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/p9010464ws0resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/p9010465kt3resize.jpg[/IMG]

Metoda: chcesz pogłaskać?? Podpisz petycję ;););)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GreenEvil']W Zielone, Wolominie nie ma ZTM -u .
Tam jezdzi cholerawieco (ale niedlugo sie dowiem ,jak sie tam przeniose :eviltong:)

pzdr
GreenEvil[/quote]


Green, Ty też tam?? ;)
Już moi rodzice tam się wynieśli i mój brat ;)
Z tego co wiem, tam jeżdżą prywaciarze, linia A, Z, W i S spod domów Centrum, można tam jakiegoś kierowcę "zaatakować", żeby dał namiary na swojego szefa :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Podobno 17 jest jakas duza "psia impreza" na Polach Mokotowskich, może warto by i tam porozwieszać troche plakatów?

Kacha Wawa jak ja bym Luskę wzięła to nie wyrobiła bym na pralnię :)[/quote]

Właśnie coś o tej imprezie słyszałam ;)
Tylko potrzebuję szczegółów, o której godzinie się zaczyna, napewno będziemy :):):)
Muszę jednak wiedzieć, w jakich godzinach się odbędzie, bo muszę w końcu rodziców nawiedzić :cool3: Niedługo zapomną jak wyglądam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Green, Ty też tam?? ;)
Już moi rodzice tam się wynieśli i mój brat ;)
Z tego co wiem, tam jeżdżą prywaciarze, linia A, Z, W i S spod domów Centrum, można tam jakiegoś kierowcę "zaatakować", żeby dał namiary na swojego szefa :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]
Ja Zielonka niedlugo, bo jak zobaczylam ceny mieszkan w DC, to najpierw dostalam nerwicy, potem osiwialam, nastepnie kolejno: zeszlam na zawal, popelnilam sepuku, harakiri a w koncu zadzwonilam do agencji nieruchomosci obslugujacej powiat wolomiński :evil_lol: a 20 minut dluzej dojazdu do pracy mnie nie zbawi.

a co do tych linii to zaraz pogooglam, bo chyba gdzies widzialam na nich namiar :cool3:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']w niedziele jest impreza na polach mokotowskich pt ,,Z psem ze pan brat ,,2 edycja-sponsoruje ta impreze pedegree reklamuje w mediach A .MLYNARSKA
czy tam bedzie mozna zbierac podpisy:crazyeye:[/quote]

Agamo, pewnie, że tak :):):):):)
Właśnie próbuję ustalić, o której godzinie zaczyna się impreza..., bo muszę też w niedzielę rodziców odwiedzić ;)

Link to comment
Share on other sites

a czy ja moge jakoś pomóc??nie wiem czy było tu pisane ale w sobote będzie też psiarska impreza pod Arkadią więc może i tam było by dobrze zbierać podpisy(ja chyba tam sie wybieram rezprezentować Psiego Anioła)?jestem z Wawra(praga południe) moja mama ma nieduży sklep więc mogła by pewnie nękać klientów ;) w niedziele mam rodzinną 18stke brata i troche osób też by mogło złożyć podpisy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik89']a czy ja moge jakoś pomóc??nie wiem czy było tu pisane ale w sobote będzie też psiarska impreza pod Arkadią więc może i tam było by dobrze zbierać podpisy(ja chyba tam sie wybieram rezprezentować Psiego Anioła)?jestem z Wawra(praga południe) moja mama ma nieduży sklep więc mogła by pewnie nękać klientów ;) w niedziele mam rodzinną 18stke brata i troche osób też by mogło złożyć podpisy[/quote]

Asiu, pewnie, że możesz pomóc :):):)
Jak najbardziej :)
Pod Arkadią powiadasz, no to chyba będziemy musieli ruszyć na dwa fronty :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam na e-mail program imprezy na Polach:
[FONT=Verdana,Helvetica,Arial][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=#000000]1[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=#000000]7 WRZESIEŃ 2006, w godz.: 11.00-17.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]W PROGRAMIE:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[LIST]
[*][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Specjaliści radzą - Darmowe porady weterynaryjne w Klinice Szczęśliwego Psa[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Jak zdrowo żywić psy?[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Czworonogi w akcji - pokazy psiej sprawności[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Jak uszczęśliwić nasze pieski?[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][B][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Moc atrakcji dla pupili.[/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE][/LIST][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...