Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reszte plakatow i ulotek na Warszawe wziela Anuleq ja nie moglam wiecej, bo nie moglam wiecej udzwignac. 16 wrzesnia zaczynamy akcje zbierania podpisow. Czesc osob z Marek wziela juz plakaty i ulotki i rozda je w najblizszym czasie, jutro kacha_wawa i anuleq beda rozklejaly plakaty w centrum wawy. Czy takie wyjasnienia sa dla Ciebie Medar satysfakcjonujace.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Reszte plakatow i ulotek na Warszawe wziela Anuleq ja nie moglam wiecej, bo nie moglam wiecej udzwignac. 16 wrzesnia zaczynamy akcje zbierania podpisow. Czesc osob z Marek wziela juz plakaty i ulotki i rozda je w najblizszym czasie, jutro kacha_wawa i anuleq beda rozklejaly plakaty w centrum wawy. Czy takie wyjasnienia sa dla Ciebie Medar satysfakcjonujace.[/quote]

To zdecydowanie nie był APEL do Ciebie, Kachy czy innych co już robią co mogą. [B]Jesteście WIELKIE!!!.[/B] Staram się wzbudzić w reszcie warszawiaków [B]odrobinę energi i dobrej woli. [/B]

Link to comment
Share on other sites

WARSZAWO - na sen zimowy za wcześnie! po 1 koordynatorze z każdej dzielnicy to i tak za mało; ludzie , co się dzieje? gdy przychodzi działać to... bierzcie przykład z innych miast - tam nie iskrzy - tam wrze a ludzie prześcigają się pomysłach !
To jak dotychczas pierwsza w Polsce sprawa o tragedii zwierzęcia o tak szerokim odzewie i z takim rozmachem zaczęta !
[COLOR=red]nie zmarnujmy tego !!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no niestety nie wiem ilu jest koordynatorow, ale ja jestem jedna wraz z kacha. Myslalam, Medar ze to do mnie, ale pani emir mnie dzisiaj widziala i wiedziala, ze wiecej nie dam rady udzwignac i zabrac ich z powrotem do Marek. Zglosila sie do mnie neta dziewczyna mieszkajaca w Markach i wziela ode mnie ulotki i plakaty, oblepi nimi dwie lecznice blisko siebie, jej corka zaniosla te plakaty do szkoly tanca a jutro ma dac w szkole nauczycielkom. Ja znalazlam pare osob, ktore podpisza petycje.

Link to comment
Share on other sites

chwila chwila-podaliscie info ze do 18 mozna odbierac plakaty -nie kazdy moze zostawic obowiazki i gnac na drugi kraniec miasta
prosze o podanie stalego miejsca i godzin odbioru materialow
na wystawach juz nie bede dzialac,bo nie moja wina iz PAN PREZES tak zareagowal
pomoge na BEMOWIE

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny znowu zaskakujecie-jutro o 10 :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
czy nie mozna podac info Z JEDNODNIOWYM WYPRZEDZENIEM
widze ,ze to akcja nie dla mnie mimo najszczerszych checi-tym sposobem moga dzialac tylko bardzo mlodzi ludzie nie uwiklani w prace i inne obowiazki:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']dziewczyny znowu zaskakujecie-jutro o 10 :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
czy nie mozna podac info Z JEDNODNIOWYM WYPRZEDZENIEM
widze ,ze to akcja nie dla mnie mimo najszczerszych checi-tym sposobem moga dzialac tylko bardzo mlodzi ludzie nie uwiklani w prace i inne obowiazki:placz:[/quote]

Wiesz Agamo, to taki impuls był ;)
Poza tym Agata wcześniej uprzedzała w poście...
W środę też gdzieś rano ruszamy, tylko musimy rejon obmyśleć ;)
Wiesz, ja w tym tygodniu mam drugą zmianę, do 15 jestem wolna, później praca do 22 :(
Agamo, ale w sobotę 16 września, punkt 12:00 spotykamy się pod Kolumną Zygmunta i ruszamy na spacerek Nowym Światem, celem zbierania podpisów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']chętnie pomogę w rozwieszaniu plakatów i zbieraniu podpisów, w miarę możliwości bo większość czasu spędzam w pracy :( ale po pracy mogę rozwiesić plakaty na Zaciszu, Bródnie i Ochocie... do kogo się zwrócić?[/quote]


Na Ochocie???? To zapraszam do siebie :):):)
Wezmę dzisiaj trochę plakatów od Ani i się podzielimy ;)
Tylko, ja pracuję w tym tygodniu od godziny 16 do 22, poranki mam wolne, pracuję na Chodakowskiej na Pradze Płd, ewentualnie można tam podjechać ;)
I jest też opcja, żeby zgłosić się do anuleq (Ani), ona ma wszystkie plakaty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']chwila chwila-podaliscie info ze do 18 mozna odbierac plakaty -nie kazdy moze zostawic obowiazki i gnac na drugi kraniec miasta[/quote]

Agama, dla Ciebie drzwi mojej firmy są zawsze otwarte, dziś jestem niestety do 17.30, w środę pewnie do 20. A jeśli Ci pasuje sobota to zapraszam od 11 pewnie do 15.

Link to comment
Share on other sites

Ze swojej strony:
Wracajac do domu dopadlam panie z ciuchlandu i pania z kiosku (panie 100% psiary, dwie nawet hodowaly kiedys psy ;P). Za moj ladny usmiech beda "nękać" swych klientow aby podpisali petycje. Dopadlam tez jedną Panią kociare, ktora "w swoim srodowisku" bedzie zbierać podpisy.
Nastepnie moi rodzice po powrocie do domu powiedzieli mi, że jedna Pani z administracji przeczytala tekst petycji, i prawdopodobnie bedzie tam zbierać podpisy, jak rowniez istnieje cien szansy ze dostarcze do administracji plakaty (pani z "wyzszego szczebla") i dozorcy je rozkleją na blokach.

A jakby jakiś Warszawiak chcial troszke plakatow zapraszam na Prage Północ :) od pon do pt. o każdej porze dnia i nocy, chyba że będe spała, ale obudzic mnie zawsze mozna :)

Link to comment
Share on other sites

Ja w drodze do pracy odbiore plakaty od Agi . Dzięki pomocy moich współpracowników(polecenie służbowe;)) rozlepimy je w Zielonce, Kobyłce i Wołominie- W punktach w których jest dużo osób- poczta, przychodnia przystanek, supermarket itp. Moge równiez część rozlepić na Wrzecionie - przychodnia lekarska, poczta itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...