Jump to content
Dogomania

Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za nr konta, pusciłam Badiemu skromne 20zł

Lilu robi cudne zdjęcia, a Badi nie może nie wyglądać na nich pięknie, skoro jest piękny :D
Ciesze się, że juz teraz lata sobie po wybiegu, bo jak byłam u Lilu, to był jego początek w hotelu i siedział w kojcu. Biegał przy kracie jak stałam, wskakiwał, pycho wystawiał, żeby tylko głaskać... i tak się przytulał do ręki... Nie mogłam od niego odejść
Kochany piesio

Link to comment
Share on other sites

Badi sliczny, ale chyba wykruszają mu się deklaracje stałe....
Marta0731, dziękujemy za wspomożenie finansowe Badiego.
Może czas ogłaszać psiaka. Jest sliczny, zdjęcia też. Tylko jeszcze ta wizyta u weta, żeby było wiadomo, jaki jest stan wzroku Badiego.

Link to comment
Share on other sites

Bady nadal atakuje szczególnie obce psy. Teraz chodzi na wybiegu z owczarkiem i jest wszystko ok. Chyba że ja zacznę owczarka dopieszczać, wtedy rzuca się na niego. Muszę go przywoływać do porządku. Po prostu nie lubi konkurencji do miziania. U nas jest teraz w lecie w kojcu bo tam czuje się lepiej. Zna swoje cztery kąty i ścieżkę do miski. Jest zamykany w kojcu na noc i w trakcie naszej nieobecności. Resztę czasu chodzi sobie po wybiegu. Rzadko mu się zdarza kupa w kojcu, czeka aby zrobić na trawie. Niestety nasz dom jest mało dostosowany do ślepego psa, jest dużo niebezpiecznych miejsc gdzie bady mógłby zrobić sobie krzywdę, np spaść ze schodów. Po za tym jest zadziorny i mógłby w razie poważnej konfrontacji ucierpieć.
Po za tym to jest strasznie kochany psiak, pełen życia i werwy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Zapraszam na odlotowy kosmiczny bazarek na pokrycie długów Rysia i Romusia, dwóch piesków z Pszczyny:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos%21-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Wy%C5%9Blij-d%C5%82ugi-w-Kosmos!-wystrza%C5%82owy-bazarek-Rysia-i-Romusia-do16[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...