Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']Witaj Denisku!Trochę te ogłoszonka jakoś jak widać na razie w produkcjo-dyskusji?!U zuziM Denisek ma w tej chwili super warunki ale jak tak dalej pójdzie...to biedny Denisek spędzi zimę w kojcu a nie w nowym domku...czyż nie szkoda czasu?![/QUOTE]
Zgadzam się zupełnie . Pies osłabiony po antybiotykach nie powinien zimy spędzać w kojcu na dworze. Dlatego proponuje szybko nowe ogłszenia np: takie jakie proponowałam wcześniej. A potem zastanawiać się nad CV. Jeśli analizujemy CV to w rubryce wykształcenie proponuje : bystry , szybko się uczy, zachowuje czystość w kojcu itp. W rubryce miejsca pracy: nieznane, schronisko, DT. To oczywiście wygląda na żart. No ale - czemu nie. Uważam,ze ogłoszenia powinny być rożne. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wklejam CV puckowe autorstw Florentynki, nie kopiujemy, tylko trzeba wymyślić coś w tym stylu ;)

CV Pucka
[LEFT][LEFT][B]Dane osobowe.[/B][/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]Imię i nazwisko:[/COLOR] Pucek , po adopcji mogę przyjąć nazwisko mojego człowieka[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]Data urodzenia:[/COLOR] prawdopodobnie początek 2010 r. [/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]Adres:[/COLOR] chciałbym mieć jakiś na stałe, obecnie tymczasowo mieszkam pod Warszawą[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]Tel: [/COLOR]……………, grzecznościowy, proszę pytać o Pucka[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][B]Doświadczenie[/B][/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]2010 – początek do lipca – [/COLOR]nie chcę o tym mówić… stanowisko psa wiejskiego. Umowa rozwiązana za nieporozumieniem stron, przez wydalenie z miejsca pracy i pobytu. Pozostawiony przywiązany do barierki przy szosie w 30 stopniowym upale, cudem uratowany przez osobę o dobrym sercu.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]2010 – lipiec – sierpień: [/COLOR]tułaczka po różnych tak zwanych domach tymczasowych, z wciąż wiszącą nad głową groźbą schroniska. Ciągłe zmiany warunków i otoczenia pozwalają mi przekonać się, że jestem elastyczny i umiem się odnaleźć w różnych środowiskach.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]2010 - koniec sierpnia: [/COLOR]samowolne oddalenie się z domu tymczasowego, zakończone wpadnięciem w sidła. Dzięki determinacji i wrodzonej inteligencji udało mi się samodzielnie uwolnić z sideł i odnaleźć drogę do domu. Odniosłem poważne obrażenia, jednak dzięki zaangażowaniu lekarzy weterynarii i mojej tymczasowej opiekunki zostałem całkowicie wyleczony. Jedyną pozostałością wypadku są blizny i niewielka deformacja lewej tylnej kończyny – bez wpływu na jej sprawne funkcjonowanie.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]W domu tymczasowym przebywałem do października 2010 r. Przy okazji częstych wizyt u lekarza związanych z leczeniem nogi zostałem wykastrowany.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]2010 - październik : [/COLOR]zostałem adoptowany.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]2011 – marzec: [/COLOR] znudziłem się moim właścicielom.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][B]Wykształcenie[/B][/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Do szkół nie chodziłem, niestety mam braki w wykształceniu, które staram się nadrabiać pilnością i posłuszeństwem. Jestem otwarty na propozycje w kwestii dokształcania się. Jeśli pojawi się taka możliwość chętnie pójdę do szkoły – obiecuję, że będę wzorowym uczniem![/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][B]Umiejętności[/B][/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Prawo jazdy kat B – biernie. Świetnie jeżdżę jako pasażer.[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][B]Informacje dodatkowe:[/B][/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT][COLOR=#00B0F0]Zainteresowania: [/COLOR]biegi przełajowe, jogging, marszobiegi terenowe, rower, pływanie, aporty, psie sporty. Psie zapasy, psie zapasy w błocie. Gryzaki, zabawki. [/LEFT]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

no, warto sprobowac z cv :)

czy mozna bazarki reklamowac- ja nie mam pojecia, poczytaj regulamin.
Agnieszka Stopa, mozesz dodac kilka cytatow do 1 posta. bo niby pisac jeden pod drugim nie wolno, lepiej juz edytowac. zeby mod sie nie przyczepil. dodajesz kilka cytatow tak. jest w prawym rpgu kazdej wypowiedzi takie cos "+ klikasz w to przy kazdym poscie, jaki chcesz zacytowac, mozesz kilka razy. a pozniej dajesz- odpowiedz. i juz ci wyskakuje pieknie i wpisujesz sie pod spodem kazdego cytatu. znow dajesz odp i my to widzimy na watku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...