Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=red][B]Krakowiacy i Krakowianki ! ! ! Jutro spotykamy się o godz. 20 pod skarbonką! Kto może jest proszony o przybycie. Spotkanie będzie czysto organizacyjne - ustalimy plan działania na sobote i niedzielę ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Do Zobaczenia![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']SERDECZNE DZIĘKI DLA "ludziów" którzy załatwili nam plakaty....
Naprawde jestem pod wrażeniem, bo wcale nie musieliście a zrobiliscie to dla nas
Wielkie dzieki :)[/quote]

Mylisz sie, nie ma Was i nas , działamy wspólnie, więc dzielimy sie tym co mamy.
Powodzenia
Jurek

Link to comment
Share on other sites

ja taki mały offtop w słusznej sprawie , ale sprawa pilna APEL DO KRAKOWIAN:

wklejam tutaj rozmowe z pixie streszcona cała sprawa będzie zebyście nie musieli przedzierac się przez cały wątek:

[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:15)[/B]
znasz watek uciechowa?
to jest schornisko kolo granicy czeskiej, nie ma tam nic
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:15)[/B]
to cieletnik z gnojem zaschlym, ktory 'zebami' szorowali...i psow 20 - to byla hyclowka,hycel zabral forse za psy i zostawil psy i poszedl w polske
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:17)[/B]
justyna z pracownikiem tej hyclowki, a przedtem racownikiem schorniska w dzierzoniowie robertem, ktory odszedl z dzierzoniowa po tym jak usypiano tam psy,,...na znak protestu.
wlasnie zaczal tworzyc osrodek adopcyjny dla psow niechcianych,.chcac skorzystac z tego ze ten gosc uciekl ..z forsa to prawda...al zostawil samochod.. a w dzierzoniowie uspiono 2 tys psow!

I w lipcu napisala justyna watek ze jest takie wlasnie powstajace schronisko i ze nic nie maja - pradu tez nie i jeden kranik na wysokosci 30 cm, i hangar- cieletnik z gnojem zaschlym i 20 psow i zadnych pieniedzy
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:20)[/B]
zadnych..coskolwiek kapnal TOZ. Justyna jest bezrbotna

Wczoraj hycel sie zjawil i zabral samochod ktory razem z robertem kupil do spolki, ale...robert dobra dusza na dowodzie rejstracyjnym nie figurowal!

I teraz jest tak ze nie dosc ze sie borykaja z administracyjnymi klodami ktore im rzuca gmina, mieli miec podpisano umowe, ale oni sa bardzo blisko tego slynnego dzierzoniowa, ktore ma juz swoje uklady i ukladziki z panem merem czy soltysem czy wojtem czyjamku tam

No i 13 wrzesnia jak poszli do gminy po odbior papierow, juz bedac pewni ze od 15 wrzesnia zaczna istniec..to sie okazalo ze jeszcze tylko 25 punktow maja do wypelnienia
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:23)[/B]
i do konca roku nie maja ani grosza, a od wczoraj nawet samochodu
[B]Pixie z DOGO(21-09-2006 23:23)[/B]
i ja ich pilotuje od pierwszego postu, Robert nie bardzo wierzyl ze ktos im pomoze
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:23)[/B]
przeczytaj..im jest potrzeba wszystkiego

bardzo pomaga slask
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:24)[/B]
nie dolny slask - slask
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:24)[/B]
na dolnym dwie osoby'a na slasku..ewkabz organizuje ciezarowe...
w przyszlym tygodniu ugadala transportowcow zeby jak troche na pusto by zabierali tam rzeczy'
wiec jest potrzebne wszystko
nie zdazylam..a byly z warszawy dlka nich 3 rzuty roznych rzeczy co kto mial, ale nie zdazylam np zalatwic dla nich, ze stolowki wojskowej czy jakiejs innej, czy baru mlecznego, duzych garow do gotowania

[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:25)[/B]
oni maja gaz z butli, a niemaja duzyc garnkow - potrzebne wszytko zerknij jest tam lista to sie za glowe zlapiesz
[B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:27)[/B]
potrzebne sa im np wtyczki, kontaktym bo teraz jakis emeryt elektryk znajomy roberta zaklada im prad, wiec wszystko co elektryczne, z odzysku

Moge ci podac telefon tej osoby ktora sie wlasnie zwrocila do mnie, bo ja napisalam w watku transportowym ze jesli kotokolwiek jedze do katowic z krakowa by dal znac by kazde miejsce w bagazniku bylo wykorzystane.


NO to tyle, teraz wkleje Wam liste potrzeb :(
[B]
Pixie z DOGO (0:20)[/B]

[B]moze jeszzce ze dwie plastikowe konewki do wody by sie przydaly ,
*duze gary do gotowania jedzenia bo mamy tylko jeden
*z lekow dobrze by bylo witamina k,
* cos na alergie
*srodki opatrunkowe ,
*przeciwpchelne mamy na powtorzenie odpchlenia tylko ( za 10 dni) ,na nowe psiak juz ne starczy, *antybiotyk w proszku,
*szampony dla psow , najlepiej b. lagodne dla alergikow , c
*cos do dezynfekcji boksow ( wiesz moze ja skonsultuje z Robertem co z lekow jeszzce , puszcze do wiosny smsa a Ona by Ci przekazala? bo po prostu nie wiem ),
*szczotki do rozczesywania siersci mamy jedna wiec potrzebna , jeszcze moze
*Kuweta dla kota
Grabie lopata taczak , to mamy , bramki do boksow obiecane na 100 proc, robione byly pomiary , budynki 2 ( przystosowujemy jeden) po bylym chyba pegeerze , na podlodze z betonu do dzis zdrapujemy gnoj ,
* szczotki do szorowania podlog solidne ne kiju potrzebne
*przyda sie wszystko z materialow biurowych typu dlugopisy itp ,

*jakies dobre nozyczki / mysle ze niejedne.../ale to do wycinania psich koltunow

czajnik elektr mamy

Osrodek zaczynal jako firma odlowu zwierzat , zgloszenia od miasta i tak jest finansowane , mamy patronat dzierzoniowskego Tozu Ktorego sze pomaga nam jak moze ( obslugujemy powiat klodzki na umowie ale nie odmawamy pomocy nkomu , staramy se kierowac psy we wlasciwe miejsca gdy chodzi o inny teren ,

Jesli chodzi o materialy budowlane to potrzebne doslownie wszystko
*pustaki,
*zaprawy, wylewki na podlogi ,
*drewno na podesty , / uwaga pixie: hipermaket w okolicy jakis lub ktos, kto ma palety, na to plyta czy wkladzina i jest prowizoryczna podloga/
*siatka
*rowniez narzedzia budowlane ,
*gwozdzie,
*i wszystko by zrobic pomieszczenie socjalne glownie toaleta , kran czy prysznic , kafelki moga byc z odzysku ii rece do pracy najlepiej jakas zlota raczka
[/B]
to link do listy ;
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2108570#post2108570[/url]

[B]KRAKOWIANIE!!!!! POMÓŻCIE!!!! SPRAWA PILNA, JUŻ JUTRO TA DZIEWCZYNA JEDZIE WIĘC NA JUTRO POTRZEBA BY BYŁO COŚ UZBIERAĆ. kURDE POMÓŻCIE :([/B]
niech kazdyy poszuka u siebie w domu czy nie ma czegokolwiek, nawet jak tego nie ma na liście to niech da jeśli wie, ze moze się przydać :(

Link to comment
Share on other sites

Tyle że jutro na Rynku podpisy będą zbierać 3-4 osoby ledwie! Na cały Kraków :(

Mało nas bardzo, w Krakowie nikt nie wie chyba nawet, że jest taka akcja, nie widać plakatów, nikt nic nie wie :(

Ja niestety nie mam zbyt wiele czasu na codzień bo bardzo dużo pracuję :( ale staram się pomagać tyle ile się da :( Nie mamy zgody nikogo na nic, nie ma kto zbierać podpisów, nie umiemy załatwić materiałów (droga AniuB, Ty jesteś nieoceniona, moja uwaga nie dotyczy Ciebie). Eh, szkoda słów.

Późno jest ale biorę się za czytanie ustawy o ochronie praw zwierząt i proponowanych przez min. rol. zmian. Obiecałam podyskutować jutro na ten temat z Agatą Balu. Ale martwi mnie nadchodzący weekend...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...