Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela_and_Krzys']dobry pomysł Ola, nie wiem tylko czy nam pozwolą ... jeśli KTOZ nie popiera naszej petycji (?)[/quote]

Skąd takie wiadomości, możecie zdradzić ich źródło? Dlaczego ja o tym nic nie wiem? Proszę o więcej informacji na priw. Po ich otrzymaniu, zadzwonię do TOZu z zapytaniem o zgodę na zbieranie podpisów w dzień otwarty czyli niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest szansa na zgodę TOZ. Musimy tylko ustalić i podać im treść petycji pod którą będą zbierane podpisy, ilość osób zbierających i w jaki sposób będą te osoby oznakowane. Więc bardzo proszę o deklarację kto może w niedzielę przyjść i w jakich godzinach - możemy się nawet jakoś podzielić. Ola, czy są jakieś godziny na ten dzień otwarty? Ostatni weekend akcji, może warto się sprężyć ostatni raz...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']W normalne dni schronisko jest otwarte od którejś tam do 14, i od 15 do 17, ale nie wiem jak jest w dzien otwarty.[/quote]
[CENTER][COLOR=#aa0000]Schronisko dla zwierząt zaprasza[/COLOR][/CENTER]

"Kilka razy do roku w soboty, w godz. 10 - 16, Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaprasza na Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej 3."

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie (nie zrozumcie mnie źle) ale czy warto jechać pod schronisko??? czy az tak wielu ludzi je odwiedza (pamiętajcie, ze zbliza się wszystkich świętych i ludzie będa raczej na cmentarzach)
Czy nie lepszym miejscem będzie jednak ten rynek :roll: ????

Link to comment
Share on other sites

jesuu ludzie troche samodzielności :roll:
przecież Anashar pisze w tym wątku więc znajdź jego post i tam masz numer gadu, albo w temacie o koordynatorach na samym początku też masz kontakt do niego :roll:

(przewinąć dwie kartki w tył i już masz kontakt do Maćka :/
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2311506&postcount=194[/url] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/URL]
zajęło mi to 30 sekund :P[/quote]

zazdroszczę Ci, ze masz wolne 30 sek a samodzielna jestem od dawna, więc skoro proszę grzecznie z jakichkolwiek powodów o podanie namiarów to wystarczy je podać. W każdym bądź razie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Tweety - jeśli będziesz w weekend to możesz mi wtedy przekazać listy ;)

Przypominam się:


[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]-----------------------------------------------------[/B][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]TERMIN SPOTKANIA:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Sobota i Niedziela (28.10 i 29.10)[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Godz. 14.30[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Rynek Główny, kościół św. Wojciecha[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Ostatni dzień zbierania podpisów,[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Proszę Wszystkich o przybycie ! ! ![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']zazdroszczę Ci, ze masz wolne 30 sek a samodzielna jestem od dawna, więc skoro proszę grzecznie z jakichkolwiek powodów o podanie namiarów to wystarczy je podać. W każdym bądź razie dziękuję[/quote]
Tweety ależ ja przeciez byłam grzeczna :roll: ....w którym miejscu zachowałam się niegrzecznie???
Co do wolnych 30 sek..... w sumie to nie mam ...ale jak musze to jakoś trzeba je znaleść... Niewiem dlaczego odebrałaś to inaczej ale uwież ja tez mam już dość. Na nic nie mam czasu :( nie wyrabiam ze wszystkim, a mam małe (8 lat) dziecko, które wymaga szczególnej i zwiększonej uwagi ze względu na ADHD, więc sooory jeśli poczułaś się urażona moim stylem, ale nie taki był mój zamiar....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...