Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli']I ze dwie kanapy dla psów....;)[/quote]

Z tego co wiem na stolik nie mamy pozwolenia :( choć na jeden dzień można by sróbować dostać - na sobotę albo niedzielę (tylko na tyle dają....)

Strasznie dziękuję wszystkim za super działanie dziś - i jeszcze raz przepraszam, że nie mogłam...

A kto będzie jutro w Carrefourze? Moi rodzice zabierają rano staruszka
spaniela, więc choć jestem mocno obolała (jakiś stan zapalny w okolicach karku :-() to postaram się być.

Link to comment
Share on other sites

Na stolik trzeba by uderzać do właściciela danego obszaru - a takie pozwolenie nie łatwo załatwić :( Można załatwić zgodę na zbieranie podpisów - trzeba wystąpić 3 dni wcześniej i podać obszar na jakim będzie się je zbierać. Ale taka zgoda nie obejmuje stolika ani nic...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=royalblue][B]Kraków Przypominam ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE]

[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]TERMIN SPOTKANIA:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Sobota i Niedziela (07.10 i 08.10)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Godz. 12.00[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Rynek Główny pod skarbonką[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Bierzcie ze sobą zwierzaki ! ! ![/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=red][B]------------------------------------------------------[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]------------------------------------------------------[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]TERMIN SPOTKANIA:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Niedziela (08.10)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Godz. 13.00[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pod Kościołem Bernardynów[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red]------------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]------------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [/CENTER]
[LEFT][B][COLOR=black]Ja niestety nie dam rady przyjść :-( , ale licze na Was ! ! ![/COLOR][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Niestety poszło chyba dużo gożej niz w zeszłym tygodniu ale było mniej osób i brakowało Jagienki(:loveu: a ona to potrafi zbierać podpisy.)
Jeżeli przyjdzie dzisiaj dużo osób pod kościół to akcja może się udać . Niestety wczoraj jak poszłam do kościoła był zmkniety więc nic nie załatwiłam ,ale może przed mszą ktoś by poszedł ze mna .(chodzi o to żeby ksiądz powiedział z ambony ,że jest taka akcja.) Ale jeżeli tego nie załatwimy to myślę że pod kościołem możemy zbierać i nikt nie powinnien miec pretensji,a ludzie ze zwierzętami będą chetnie podpisywać.
Niech ktoś przyniesie listy na podpisy bo mi sie skończył tusz w drukarce.
Kto przyjdzie?:mad:

Link to comment
Share on other sites

W sobote uzbieraliśmy 10 list, 2xmniej niż w zeszłym tygodniu :( A dzisiaj nie było nikogo pod kościołem. Ja niestety nie dałem rady przyjść, a nie było sensu żeby Foksia i Dżekuś sama zbierała podpisy...
Było bardzo wiele osób, widziałem przed chwilą w tv. I myśle, że każda złapana osoba by się nam podpisała, przegapiliśmy wspaniałą okazję...

Mam nadzieję, że za tydzień pójdzie nam lepiej, i że będzie więcej osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Za tydzień Was wspomogę :lol: Bardzo dziekuję za komplement...:oops: Mam trzy pełne listy i kilka w terenie. Szkoda, że dzisiaj akcja nie wyszła...[/quote]
Niestety akcja nie wyszła bo ja sama nie będę zbierała podpisów ,a nikt chętny jak widac na forum się nie zgłosil ,a szkoda bo myślę ,że uzbieralibyśmy bardzo dużo.Nawet córka nie mogła mi pomóc bo w sobote i niedzielę miała wykłady.
Ja też ze znajomymi w dalszym ciągu zbieram podpisy.Przyniosłam 2 zaległe z Carrefura ,gdzie trzeba było uzupełnić pesel ,1 całą od mojej klientki ,która zbierała u siebie w sklepie i 1/2 uzbieraną u siebie pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...