Jump to content
Dogomania

Kudłacz Merlin już w swoim domku!!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']A tak z innej beczki. Dziaka_Figo i jakieś inne cioteczki nie pomogłybyście w ogłaszaniu takiej jednej cudnej bidulowatej suni??? Ja niestety nie umiem robić ogłoszeń :shake:może któraś z was zajrzy i pomoże, wy już wytrawne weteranki :lol:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195177-Leda-od-TRZECH-LAT-szuka-domu!!!-B%C5%82agam-o-pomoc-dla-niej-i-cudowny-dom!!!/page12[/url][/QUOTE]

Jasne, już się tam melduję.

Link to comment
Share on other sites

Korci mnie, żeby zadzwonić, ale poczekam do popołudnia, będzie więcej wieści..

Ajlii dała znać, że wczoraj pan Merlina dał na transport 150 zł, a w sumie za ponad 400km wyszło 235 zł, więc z boguchwalskiej skarpety dopłaciłam im 85 zł. Ajlii mówi, że jej TZ ( bo to on dowoził Merlina na miejsce ) miał bardzo dobre wrażenia i ocenił nowych państwa i całe powitanie bardzo pozytywnie.
Dziekujemy Wam bardzo za wielką pomoc, zwłaszcza że nadłożyliście sporo drogi, a co za tym idzie poświęciliście więcej czasu, serdecznie dziękujemy!!!:calus::Rose::calus::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko w porządku, Merlin całymi dniami szaleje na ogrodzie, gania z piłką, ma kumpli za płotem więc lata z nimi wzdłuż siatki, w domu jest bardzo grzeczny, nie pakuje sie na łożka ( tak jak i u mnie ) ma swoje posłanko i na nim śpi, bardzo się Państwu podoba, nie mogą się nadziwić jego żywiołowości i dzikim skokom, jest bardzo towarzyski, wszystko wskazuje na to że szybko sie u nich zaaklimatyzuje

Link to comment
Share on other sites

Mnie też bardzo,bardzo cieszy szczęsliwy Merlin w szczesliwym nowym domu .Zaglądalam często po cichu do cudnego kudlacza Merlinka i podziwialam jego urodę i temperament na filmikach i fot. Uroda Merlina jest ogromna -urok jego też.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila z wieściami ( narazie bez fotek )

"Witam!

Merlinek zadamawia się z każdym dniem, i poznaje nowe siedlisko i otoczenie. Zaprzyjaźnił się ze swoimi sąsiadami przez siadkę. Z każdym dniem maleje jego "nienawiść" do gołębi.

Już wybrał z domowników pana od jedzenia, chociaż jest wybredny i niewiele zjada. Z wielu przysmaków jakie miał proponowane, na początku wybrał sobie kiełkaskę "studencką" ale szybko zmienił swoj jadłospis i teraz zjada słoninkę wędzoną a na deser niewielkie ilości suchej karmy a głównie sie nią bawi i roznosi po podwórku. Grubsze kęsy zakopuje w ziemię i zasypuje noskiem.

Do zabawy ma swoją paniulkę - moją córkę. Bardzo lubi zabawy z piłką a czasem ukradnie kapcia i ucieka. Lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo posłuszny i karny. Już nie skacze na przywitanie, było to trochę kłopotliwe szczególnie w deszczowe dni. Teraz cieszy się i podaje łapkę oraz odprowadza do wyjścia i praktycznie czeka w tym samym miejscu do powrotu któregoś z domowników.

Lubi pieszczoty, i fotel pana. legowisko do spania - najlepiej pasuje mu pod leżenie i spanie pod stołem na dywanie - bo czasem spadnie jakiś kęs. Sam przychodzi i domaga się drapania po brodzie, wygląda na czyściocha gdyz po posiłku przychodzi i prosi o wytarcie bródki.

Na początku były problemy z czesaniem, ale z każdym dniem i różnymi sposobami przekupstwa jest już lepiej.


Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość adopcji pieska oraz pomyślnego załatwienia wszelkich formalności z tym związanych.



Pozdrawiam

Jan Lewandowski

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hellooooooooooooo a gdzie są jakieś foty Merlinka??? Maile, mailami a ja bym chciała zobaczyć jego pysio,czy jest szczęśliwy!!! Nie popuszczę!!! To ja z nim łaziłam na spacery, to ja przytulałam i się wygłupiałam, chyba mi się to należy!!! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majuska obiecała że zdjęcia się kiedyś pojawią, tylko trzeba być cierpliwym, bo wiadomo ludź to ludź, jednostka kapryśna i nie zorganizowana, zanim się zabierze za zrobienie zdjęcia, uchwycenie odpowiedniego momentu to trochę schodzi, a potem to wrzucić na skrzynkę, wysłać, nie ma łatwo ;) no to czekamy!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...