Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszanka']czyli to nie jest dla nas korzystne, a miało być tak pięknie - jakie sa szanse na uzyskanie wyroku skazującego w kolejnym terminie, skoro teraz nie zapadł?[/QUOTE]
Jest korzystne :) jeśli zostanie utrzymany wyrok z Bielska to nie mamy o co się martwić. Sąd w bielsku uznał ich za winnych i dał dość solidną karę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']czyli 26 marzec to bedzie finał sprawy tak? Nie jestem mocna w prawie więc temu pytam :) - bo rozumiem, ze albo 26-sąd wyda swój nowy wyrok albo ostatecznie podtrzyma ten bielski tak? czy znów może coś stanać po drodze ?[/QUOTE]
Sąd może albo utrzymać tamten wyro albo wydać swój, wszystko może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Wygraliśmy :multi:

[B]Wyrok[/B] : WINNI !
[B]Kara[/B] (jednakowa dla każdego z oskarżonych):
- pół roku ograniczenia wolności na rzecz nieodpłatnej pracy społecznej w wymiarze 40 godzin miesięcznie (dla każdego)
- przepadek zwierząt
- nawiązka w wysokości 2,5 tysiąca (dla każdego)

Wyrok nie jest prawomocny, ale... jestem pod wrażeniem wnikliwości Sądu. Materiał dowodowy przeanalizowany bardzo skrupulatnie. Uzasadnienie ustne wyroku trwało ok.40 minut i wg mnie jest bardzo trafione i uzasadnione.

Największą zasługę przypisuje Kasi - prawniczce, która nas reprezentowała przed Sądem.:loveu: Kasiu wielkie dzięki![/QUOTE]
Pamiętacie ten post? To był wyrok Sądu w Bielsku.
Dziś Sąd Okręgowy go potwierdził :) WYGRALIŚMY!!!!
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Byłych właścicieli w Sądzie nie było. Długi to był rok, pełen zwątpień i nerwów ale opłacało się. To duży sukces i będzie miał wpływ na losy innych zwierząt, bo teraz wszyscy mam nadzieję zrozumieją, że zwierzęta należy szanować, że wychudzone psy to nie jest normalne zjawisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Pamiętacie ten post? To był wyrok Sądu w Bielsku.
Dziś Sąd Okręgowy go potwierdził :) WYGRALIŚMY!!!!
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]


:multi::multi: :knajpa: na tę okoliczność

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']słyszałam, że już wszystkie bilety wyprzedane ;)[/QUOTE]
Dorobi się ;)
Ale w pierwszym rzędzie wszystkie miejsca zajęte. Zostały trzy siedzące w czwartym rzędzie i kilka stojących.
Można też przyjśc z własnym siedziskiem poddupnym. Ale trzeba zapłącić jak za miejsce stojące i pól siedzącego!
Uprasza się też o zabieranie popcornu na własną rękę! Jeśli ktoś będzie chciał zrobić zdjęcia to trzeba będzie zapłacić 50gr za jedno zdjęcie !
Przed atrakcją dnia obowiązkowy spacer z psami schroniskowymi! a później grupowe zdjęcie na pamiątkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...