Jump to content
Dogomania

Schroniskowy duecik - boksiowaty Rudy i charcikowata Lusia!!! Razem od 21.01.2006 !!!


AśkaK

Recommended Posts

Złożyła Wam pierwszą kurtuazyjną wizytę inna dziewczyna przygarnięta prawie równoczesnie - 14 stycznia 2006 z warszawskiego Schroniska Na Paluchu i zamieszkała z 6-letnim kocurkiem przywiezionym 6 lat temu z wakacji z Puszczy Białowieskiej.
Serdecznie pozdrawiają Choco&Mruczek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Czoko, zapraszamy w nasze skromne wariackie progi!:lol::loveu: Bardzo nam miło poznać "równolatkę" Lusi. :loveu:;)
Jak reklamy głoszą, żubr występuje w puszczy :evil_lol:, ale nie wiedziałam że kociaki też.:oops: Miał szczęście że go znaleźliście!

Bodziulka, zrobiłam przelew do Asi.:p
[quote name='Bodziulka']całkiem ładna ta na cywilny :cool3:[/quote]
:loveu:Mi też siem podobie!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']i jak TZtowi podroz minela?? i jak Ty znosisz samotnosc:cool3:[/quote]

1)dobrze.:p Wstał o 2.30, ja razem z nim (w zasadzie to jeszcze nie spałam), zapakowałam psiaki do auta, zapakowałam manele, zapakowałam TZta i pooojechali! Lusia ani razu nie żygnęła, sukces!:cool3:

2)źle.:oops::evil_lol:Nie znoszę być sama.:placz: Chociaż rybka jakaś żeby się w słoiku kręciła, albo chomik... A tu nawet mucha nie zabrzęczy!:roll:

[quote name='Bodziulka']a w BB jakąś ciekawostkę archeologiczną odkryli - jakieś napisy hebrajskie - może po to TZ tam jeździ :evil_lol: [/quote]
Skad wiesz Bodziulka, na necie pisali? To bym TZtowi przesaa linka.:lol:

[quote name='paula_z']Cześć Aśka :multi: Uczysz się? :razz: [/quote]
Bardzo smiesne!:eviltong::placz:Zakuwam i juz nic z tego wszystkiego nie pamietam!:placz:Zrobiłam se teraz przerwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']ano na necie - ale nie pamiętam gdzie :oops:[/quote]
Babulka ze sklerozą!:evil_lol::eviltong:

[quote name='Bodziulka']a jak chcesz chomika, to mam klatkę :evil_lol:[/quote]
Na szczęście rozłąka krótka, do jutra jakoś przeżyję!:lol:A ty Bodziulka czemu sobie chomisia nie kupisz?:evil_lol:


[quote name='aNiOlEcEk']A gdzie Ci TŻ psiaki zabiera? :>[/quote]
A zabrał do Bielska, bo tam pracuje, siedzi teraz w biurze a nie lata w delegacje...no a psiaki mają ogródek i górki do hasania, więc lepiej im niż ze mną w W-wie.
TYLKO MI GORZEJ!!!:placz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: Bosze, Bodziulka :lol:, jak to rozgnieść, przecież jak się ma chomisia to się wtedy na niego uważa! :evil_lol: A nie wyprowadza na spacerki jak pieska...:diabloti::evil_lol:;) Ty to tylko na boksie jesteś skazana, nic innego ci dać nie wolno!:shake::diabloti::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']nasz chomik w nocy chodził po domu, a nad ranem wracał do klatki - którejś nocy mama szła po ciemku do łazienki... w drewniakach :diabloti:[/quote]
:crazyeye::smhair2: Bodziulka, nawet nie pisz mi takich rzeczy!:placz:Jak można...małego, bezbronnego chomiczka...drewniakiem...:shake:
Ale fakt, chomikole często kończą żywot tragicznie, mojej kuzynce schował się za szafę i już nie wyszedł.:roll:

[quote name='furciaczek']a tesknisz juz za baczkami rudasowymi:cool3::evil_lol: [/quote]
Nie!:diabloti::lol:
Ostatnio tak pierdział że nie dało się wytrzymać:evil_lol:, po tej nowej karmie chyba.

[quote name='paula_z']Szczurka, szczurka :multi: Aśka chce szczurka :evil_lol:[/quote]
I co zdradzasz sekreta!:mad::lol:
Pewnie że chcę szczurka! Ale na razie odpuszczam.:roll:
No i szczuruś musiałby mieć prawdziwy apartamentowiec :cool3:, klatka dla chomika za mała!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']A w ogóle po co ja tu weszłam..? Aaaa! Żeby się wyżalić!:placz:
JUTRO MAM EGZAMA!!!:placz:Z najgorszego przedmiotu na świecie!!!
I im więcej kuję tym mniej wiem!:cry:
Jestem załamana.:sad:
Idę się zastrzelić...:wallbash:[/quote]


Asika spokojnie, jak sie zastrzelisz to zdasz...a jak pojdziesz to moze sie uda:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...