Jump to content
Dogomania

Boluś...DRASTYCZNE FOTY! Już w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='greatmadwomen']caromina teraz to już na konto BUDRYSKA. Ja dziś lub jutro(nie mam łatwego dostępu dziś do neta) przeleję wszystko co dostałam z allegro czyli 200zł. Usunęli nam allegro przez naruszenie zasad lecz jeśli już wszystko się opłaci z uzbieranych kwot to myślę nie ma sensu wznawiania(ktoś musiał donieść bo oni tak sami z siebie nie ściągają bo nie mają czasu łazić po wszystkich aukcjach). Napiszę wszystko od kogo dostałam w tych dniach... I proszę o numer konta na pw :)[/QUOTE]
na pewno nikt nie doniósł , pierwsze otwarcie aukcji allegro jest jakby z automatu i wysyłane jest na konto do sprawdzenia , i tylko od tego co to sprawdza zależy czy dopatrzy czy nie dopatrzy jakiegoś błędu , nie wiedziałam aukcji ale tak jak dziewczyny piszą tylko organizacje pożytku publicznego mogą wystawiać aukcje z wirtualnymi cegiełkami , charytatywne , muszą mieć też do tego specjalne pozwolenie od allegro , tzn pewnie konto na określonych zasadach ... zawsze musi być coś sprzedawane na takiej aukcji wystawionej przez osobę prywatną , czy to dyplom , czy zdjęcie , i zawsze trzeba ustawić przesyłkę pocztą polską , nie tylko elektronicznie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']nie ma szans dobrze go zmierzyc ale tak plus/minus jest ok 50 cm od stopek do glowki[/QUOTE]

1. do główki, czy do grzbietu?

2. Budrysek, zaktualizuj proszę wpłaty na pierwszej stronie - kasa od nas (CEN, Itske) z konta prywatnego (wysłąlm Ci w piatek info) powinna już wpłynąć, a jak mam zbierać od ludzi pieniadze, jeśli się nie rozliczę chociaż w ten sposob?


mizianko dla psiurka

Link to comment
Share on other sites

Mierzy sie psy od ziemi do grzbietu,mozna podac dla jasnosci ile wazy.Dlugosci psow sie nie podaje.Nie podaje sie wysokosci okreslajac np.do kolan ,gdyz kazda z nas jest innej wysokosci stad wysokosci od zimei do kolan sa bardzo rozne.Mozna tez okreslic pies maly tzn do okolo do 35 cm,sredni 35-50 cm ,duzy od 50cm powyzej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Mierzy sie psy od ziemi do grzbietu,mozna podac dla jasnosci ile wazy.Dlugosci psow sie nie podaje.Nie podaje sie wysokosci okreslajac np.do kolan ,gdyz kazda z nas jest innej wysokosci stad wysokosci od zimei do kolan sa bardzo rozne.Mozna tez okreslic pies maly tzn do okolo do 35 cm,sredni 35-50 cm ,duzy od 50cm powyzej[/QUOTE]

no właśnie o to mi chodzi, aby podać precyzyjniej, do kolan jest mało czytelne i mylące, a do główki tym bardziej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']na pewno nikt nie doniósł , pierwsze otwarcie aukcji allegro jest jakby z automatu i wysyłane jest na konto do sprawdzenia , i tylko od tego co to sprawdza zależy czy dopatrzy czy nie dopatrzy jakiegoś błędu , nie wiedziałam aukcji ale tak jak dziewczyny piszą tylko organizacje pożytku publicznego mogą wystawiać aukcje z wirtualnymi cegiełkami , charytatywne , muszą mieć też do tego specjalne pozwolenie od allegro , tzn pewnie konto na określonych zasadach ... zawsze musi być coś sprzedawane na takiej aukcji wystawionej przez osobę prywatną , czy to dyplom , czy zdjęcie , i zawsze trzeba ustawić przesyłkę pocztą polską , nie tylko elektronicznie[/QUOTE]

czyli osoba prywatna moze zrobić taką aukcję, ale musi coś sprzedawać? (dyplom, zdjecie?)


Czy Budrysek ma już aukcje Nadira, są pytania o konto do wpłat (zupełnie obcy ludzie). Lepiej odesłać ludzi na aukcję fundacyjną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...