Jump to content
Dogomania

Boluś...DRASTYCZNE FOTY! Już w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani piękna sunia od szczeniaka w schronie - aż nie do wiary 11 lat, zajrzycie proszę, bo czas zmienić jej los, a nadal nikt się nią nie interesuje:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203567-11-lat-w-schronisku!-Od-szczeniaka-za-kratami.-Czy-pozna-inny-świat-Pomocy[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Jestem tu nowa tzn pierwsza moja wiadomość.
Wątek Bolusia bardzo mnie poruszył. Bardzo proszę o przesłanie nr konta. Coś podeśle. Nie można tak obojętnie!!!
Nie wiem czy nie doczytałam bo w pracy zerkam na historie o tym biednym psiaku, czy nie było takiej informacji - gdzie tzn w jakiej miejscowości Psinka się teraz znajduje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwierzleniwiec']Witam wszystkich
Jestem tu nowa tzn pierwsza moja wiadomość.
Wątek Bolusia bardzo mnie poruszył. Bardzo proszę o przesłanie nr konta. Coś podeśle. Nie można tak obojętnie!!!
Nie wiem czy nie doczytałam bo w pracy zerkam na historie o tym biednym psiaku, czy nie było takiej informacji - gdzie tzn w jakiej miejscowości Psinka się teraz znajduje?[/QUOTE]

Witaj! W moim przypadku Boluś też był pierwszą psinką tutaj na dogo :)
Jest w dobrych rękach, teraz czekamy na wieści, jak się ma.

Link to comment
Share on other sites

Mam taka nadzieję, że w dobrych i że znajdzie kiedyś w przyszłości swój domek. Jednak teraz jeszcze wymaga specjalistycznej opieki, która pewnie kosztuje bardzo dużo, wiec chciałam troszkę pomóc przesyłając małe co nie co. Proszę więc o nr konta, gdzie można przesłać pieniążki dla Bolusia.
Duuuuużo zdrówka Bolusiu :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Ci tak zależy to wyślę Ci numer konta BUDRYSEK bo właśnie znalazłam, napewno jest to ten bo mi osobiście go podawała, tylko w tytule wpisz dla Bolusia i żeby się odezwała na dogo wreszcie :evil_lol:

Masz zapchaną skrzynkę i nie mam jak wysłać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwierzleniwiec']Witam wszystkich
Jestem tu nowa tzn pierwsza moja wiadomość.
Wątek Bolusia bardzo mnie poruszył. Bardzo proszę o przesłanie nr konta. Coś podeśle. Nie można tak obojętnie!!!
Nie wiem czy nie doczytałam bo w pracy zerkam na historie o tym biednym psiaku, czy nie było takiej informacji - gdzie tzn w jakiej miejscowości Psinka się teraz znajduje?[/QUOTE]

ciezko mi to pisac ale tu jest duzo bardzo duzo psiego nieszczęscia
[url]http://www.facebook.com/notes/roma-wiktor/alibaban%C4%98dzabida-i-dotyczy-nie-tylko-stanu-%C5%82apszukamy-domu-tymczasowego-na-ju%EF%BF%BD/170191249696373[/url] żebramy błagamy o pomoc bez was nie damy rady pomóz plis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']hehe usunęli mi aukcję i nie mam chyba maili do tych osób co kupiły. No i będę musiała się skontaktować z BUDRYSEK, bo nie mieszkam tak blisko niej :D[/QUOTE]
nawet po usunięciu aukcji powinnaś mieć dostęp do danych osób, które kupiły cokolwiek
ja w każdym razie miałam jak mi jakiś czas temu aukcje wywalali [SIZE=1](zanim się nauczyłam jak je robić żeby nie wywalali)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pomóżmy Dogomaniaczce Pipi w sondzie KrakVetu. Pipi i jej psiaki potrzebują pomocy. Ona jest sama, sama z własnej kieszeni utrzymuje kilkanaście psów. Karma z KrakVeta bardzo się przyda....
Głosujcie.... pod sondą potwierdźcie głos... Mamy czas do jutra! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-marzec%21?p=16501559#post16501559"]www.dogomania.pl/threads/2037...9#post16501559[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Budryska przekazuję wieści. Są dobre:) Rozmawiałam z Budryskiem wczoraj, ona wciąż pomaga, nie ma możliwości wejść na Dogo. Wieści o Bolusiu:chłopak ma się dobrze, wszystko OK:) szwy zdjęte, będzie szczepiony. Koncertowo dogaduje się z kotami, tylko Portos (pies Budryska) jest o niego zazdrosny:)
Budrysek dziękuje wszystkim, a takze Radio Bielsko i Kronice Beskidzkiej za pomoc:)
Odezwie się na Dogo jak tylko da radę.

(i przy okazji proszę o pomoc - choćby tylko rady co zrobić i podnoszenie wątku[B] Kaji[/B], również niejako podopiecznej Budryska, z wątku pszczyńskiego - ogłaszamy ją 3ci miesiąc, suka bardzo proludzka, cieszy się strasznie na widok ludzi, zero zainteresowania nią a nie może zostać tam gdzie jest...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198742-Poka%C5%BC-Kaji-%C5%BCe-wraz-ze-starym-rokiem-odejdzie-w-zapomnienie-stare-%C5%BCycie[/url]...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...