Jump to content
Dogomania

Gusia! Nareszcie ma DOM


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 960
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No,no proszę - Gusława wytrzymuje tyle godzin a ktoś by pomyślał,że to sikawka - wcale,że nie - to sunia o pięknej sylwetce,o pięknym umaszczeniu i o pięknym zachowaniu jak na sunię przystało.Gusławo - trzymam kciuki nadal za domek.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy Gusia ma ogłoszenia, ale zamówiłam jej pakiet na bazarku, od przybytku głowa bowiem nie boli. Poza tym, jak te ogłoszenia zostaną zrobione (te teraz zamówione) to poprzednie mogą już wygasać) i jeszcze mam prośbę do terierfanki - wyślij mi na maila plakat z Gusią ([email protected] ) , bo zapodziałam gdzieś twojego maila, a chcę wydrukować kilka ulotek z Gusią i pospamować na Bielanach w sobotę w ramach akcji adopcyjnej Fundacji 2+4. Plisss - zrób to dziś, bo jutro o 10 mam dostarczyć wydrukowane ulotki - ok?

Link to comment
Share on other sites

Gusiasta ma 130 ogłoszeń !!! Ale na razie cisza jak makiem zasiał.A ona coraz bardziej nas kocha :-(, biedna niunia nie wie co ją czeka.
Nadal sucho i czystko w domku :multi:
Natomiast drze dziób na każdego psa i to nawet z odległości 100 m :diabloti: Pańcio ją rozpuszcza,bo u mnie to nie ujdzie jej na sucho. Mówię bardzo groźnym głosem " Spokój", jak nie pomaga , a najczęściej nie pomaga, biorę za kufę z ostrą reprymendą i pomaga.
Chyba poczuła się odpowiedzialną za nas , znalazłą sie obrończyni , po prostu wielki duchem pies obronny :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ani jednego odzewu.

A Gusława przeszła sama siebie :mad:, 3 razy pod rząd zalała naszą pościel.Jednego wieczora tyle co zdążyliśmy nałożyć świeżą, wykąpaliśmy się i znowu jezioro.Zlane obie poduszki i kołdra z prześcieradłem do materaca.Wczoraj po wieczornym spacerze kałdę się w czyściutką pościel i znowu czuję nogami bajoro :angryy:.
Pękłam i panienka dostała ode mnie w doo. Dziś chodzi jak w zegarku.
Mam wrażenie ,że ona robi to jednak złośliwie.Zawsze leje po stronie męża. On teraz ma wyjazd za wyjazdem i Gusia chyba chce go w ten sposób ukarać.:mad:

Link to comment
Share on other sites

normalnie sikawka!
ale zmartwiłam się, że NIKT nie pyta o nią. Sama już nie wiem , co robić. Tyle mam poogłaszanych suczek i nikt ich nie chce, a różne różniste ogłaszam, małe i młode, starsze, większe, domowe, ogródkowe - cisza makabryczna - jestem załamana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker'](...)Mam wrażenie ,że ona robi to jednak złośliwie.Zawsze leje po stronie męża. On teraz ma wyjazd za wyjazdem i Gusia chyba chce go w ten sposób ukarać.:mad:[/QUOTE]

... a może w taki sposób daje do zrozumienia, że to JEJ miejsce (?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...