Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']Tacy księża to by tylko na ofiare zbierali i za to nowe auta sobie kupowali. Tak na prawde to ich pewnie nic nie interesuje...Życie to życie nie wazne czy zwierzęce czy ludzkie....O każde trzeba dbac tak samo....[/QUOTE]
Za chwile sie ktorys odezwie i nas ekskomunikują...

Link to comment
Share on other sites

Yokaz ja sie odezwe,abyscie nie generalizowali.Znam kilku swietnych ksiezy z powolania,ale nie o tym powinien byc ten watek.

[B]Uwaga,za pol godziny wyjezdzamy do najwazniejszego miasta w Polsce,do LUBINA ! nie mamy pozwolenia i trzymajcie kciuki,aby sie udalo.Jest chyba tez koordynator na Lubin,wiec gro materialow tak rzucam.Zycze wszystkim i sobie POWODZENIA i samych zyczliwych ludzi !![/B]

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie do koordynatorów !!!


Czy jesli sama wydrukuje formularze do podpisów i petycje to czy ja w taki sposob moge SAMA zbierac podpisy??

Sprawa jest taka - moj koordynator jest tak zabiegany a ja mam jeszcze inne zobowiązania poza wolontariatem - ze ciezko nam sie spotkac by odebrac materialy.

Chciała bym zbierac podpisy - zatem sama wydrukowala bym petycje i formularze.

ale teraz moje pytanie - czy koordynator musi jakis podpis na nich zlozyc ze zatwierdza je czy cos takiego ??

Koordynator wie ze ja jestem chetna i wie gdzie bede zbierac te podpisy tylko ze mamy problemy zeby sie w konkretnym miejscu umowic abym odebrala materialy ??

Pisalam do koordynatora o swojej propozycji ( ze formularze wydrukuje sama) ale niestety moj koordynator juz pewnie wyybyl i nie moge sie z nim skontaktowac :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']mam pytanie do koordynatorów !!!


Czy jesli sama wydrukuje formularze do podpisów i petycje to czy ja w taki sposob moge SAMA zbierac podpisy??


ale teraz moje pytanie - czy koordynator musi jakis podpis na nich zlozyc ze zatwierdza je czy cos takiego ??

[/quote]

Jak najbardziej możesz sama wydrukować sobie petycje i zbierać podpisy, żaden podpis koordynatora nie jest potrzebny. Osoby niepełnoletnie też mogą sobie same wydrukować petycję i listy do podpisów i zbierać podpisy z tym, że na ulicy powinna im towarzyszyć osoba dorosła.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=blue]Życzymy wszystkim powodzenia - to dla Ozziego, ale też dla wszystkich innych umęczonych zwierzątek - dla labka wysłanego pocztą, dla doga zabitego w Krakowie kijami, dla pieska powieszonego na drzewie i dla wszystkich innych które cierpiały i będą cierpieć przez okrucieństwo ludzi. Jesteście wszyscy cudowni! [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=blue]My dołączymy w poniedziałek - głupio mi, że dopiero wtedy i przepraszamy wszystkich za to. Ale pamiętajmy, akcja nie kończy się dziś - mam nadzieję, że starczy nam wszystkim wytrwałości....[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=black]Iza_i_Fidel - szczególne dzięki za Lubin, wiem ile to Cię kosztuje - koordynować akcje w 3 miastach![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam wczoraj na poczcie fax z upoważnieniem - bardzo dziekuję :).

Mam pytanie - czy została do mnie wysłana przesyłaka z materiałami, o którą prosiłam (z tamtej poprzedniej zostało mi 5 plakatów :( ). Bo do dzisiaj pan kurier do mnie nie zawitał :shake:. A materiały na dzisiaj bardzo by się przydały...

Link to comment
Share on other sites

Mogłabym pomóc w Trójmieście. Tutaj rzadko się pojawiam, bardziej jestem z miau, tam znana jako Anka, jeśli ktoś tam bywa.
Sama nie bardzo podejmuję się koordynacji, bo poza pracą zawodową czeka mnie ogromny remont, a teraz przygotowania. Ale brać udział mogę.
Mój tel. 602-734-479

Link to comment
Share on other sites

O nas napisali dzis w dzienniku łódzkim :multi: i w tv nas pokaza wiec akcja jeszcze sie naglosni.
podpisow zebralismy tez calkiem sporo, nie liczylismy jeszcze bo cd jutro, akcja w geant trwa nadal - filonek na posterunku.
a jutro napewno pojdzie jeszcze lepiej!
zainteresowalo sie nami wielu dziennikarzy, dali kontakty, beda chetnie pomagac pieskom w potrzebie.

najwiekszy problem na jaki natrafilismy - ludzie nie znaja swoich peselow i nie nosza dowodow osobistych wrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Września zgłasza się ;)
Akcja przeprowadzona jak najbardziej w porządku !
Zebraliśmy około 560 podpisów.
Z czym się spotkaliśmy?
Trochę z krytyką, że a po co pesel, że nie podpiszą bo dane bedą przetwarzane, albo że dowodu nie mają :>
Ale jak na to co mamy to poszło naprawdę super ;)
Fakty Wrześni robiły zdjęcia i będą zdawane relacje na łamach prasy za tydzień w czwartek ! ;)
Straż miejsca też super pomogła, ale jeszcze więcej pomogli uczniowie którzy pomimo soboty chcieli szczerze pomóc! ;)

Petycje są jeszcze w szkołach średnich gdzie zbierane są podpisy od uczniów już pełnoletnich.
Dodatkowo u weterynarzy no i do końca września znajdować się bedą w siedzibie Faktów Wrześni gdzie będzie można przyjść i oddać swój głos ;)

Myślę, że poszło naprawde super ;)
Dobrze że nie muszę tego opowiadać, bo od dzisiejszego gadania przez mikrofon już głosu nie mam ;)

Było ekstraaaa :D

Link to comment
Share on other sites

W Zakopanem już po wszystkim. Zebraliśmy ok. 500 podpisów, ale na pewno część będzie nieważna oczywiście z powodu braku dokumentów... W przyszłym tygodniu obwiesimy wszelkie możliwe miejsca naszymi plakatami,a za tydzień pewnie powtórzymy akcję, bo wszyscy uczestnicy bardzo się zaangażowali. Wkrótce podeślę zdjęcia. Co prawda miejscowe media zawiodły na całej linii, ale i bez nich poszło nam genialnie :-)

Link to comment
Share on other sites

uote=syla00;2172474]Wprawdzie nie dostałam jeszcze plakatów, ale muszę tu pochwalić moją mamę, która generalnie nie angażuje sie w takie akcje. Historia Ozzego tak ją wzruszyła, że zebrała 50 podpisów.[/quote]
[COLOR=red]BRAWO DLA WSPANIAŁEJ MAMY I DZIĘKUJEMY ! [/COLOR]
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']
[COLOR=black]Iza_i_Fidel - szczególne dzięki za Lubin, wiem ile to Cię kosztuje - koordynować akcje w 3 miastach![/COLOR][/quote]

Elu,kochani jest mi smutno....Porazka w Lubinie! Totalna porazka ! I to wlasnie tam ,w miescie gdzie Ozzy mial byz szczesliwy,mial ZYC!!
Umowione bylysmy na akcje w Carrefour w Legnicy (20km od Lubina) na godz.11ta.W Lubinie bylysmy(Magda,Ania i ja)ok.8.30.Duza gielda samochodowa i nie tylko.Handel czym sie da,zwierzetami tez....
Mnostwo ludzi,ok.10tys ludzi skupionych w jednym miejscu.I kompletna niewiedza,a czesto ignorancja,ze nie wspomne za wyzwiskami za nami !!!
Moze gdybym dala rade tam pojechac w tygodniu,oplakatowac miasto,porozmawiac z ludzmi,to byloby inaczej.Tymczasem tam porazka-ok.60 podpisow....
Pozniej bylysmy w Legnicy.Ania i Magda byly w Carrefourze,a ja i nieletnia wolontariuszka odwiedzalysmy ludzi w ich domach.W domach latwiej,bo kazdy ma dokumenty i PESEL.I przyjemniej bo zwierzakow duzo:) Ale wolniej wszystko idzie.Trafili mi sie w hipermarkecie ludzie,ktorzy specjalnie przyszli podpisac petycje !! Kilka dni wczesniej pojechalam do Legnicy i rozwiesilam plakaty oraz info.To bardzo pomoglo w akcji.
W Lubinie wieksza ilosc materialow zostawilam u jednej dziewczyny,Izy,ktora ma tam prowadzic akcje.
[B]Nie mam wcale ulotek,wiec jak sa to prosze o wysylke.[/B]
W domu mam ok.300 podpisow.Reszta sie zbiera w roznych punktach.
Jutro idziemy (Magda i ja)pod kosciol ;) Ksiadz szepnie wiernym o nas po mszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...