Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiwi własnie Anashar nie był pewnien Twojego przybycia w sobotę.....
To dobrze bo podejrzewam,z ę sama nie podołała bym skoro tylko przy pełnoletnich osobach nieletni mają zbierać podpisy....Biorę jeszcze swoją psiapsiółke do pomocy (letnią ;) )
Kurcze ale musicie przyznać, zę jak na tak duze miasto jakim jest Kraków to raczej lipa jeśli chodzi o ilość chętnych:mad:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][U][B]informacja o miejscach naszej akcji w całęj Polsce [/B][/U][/SIZE]
[CENTER][SIZE=3][U][B]16-17.09[/B][/U][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]1) WARSZAWA[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]12.00 [/SIZE][/B][B][SIZE=2]Kolumna Zygmunta [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Trakt Królewski[/SIZE][/B]
[B]Pola Mokotowskie[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]2) POZNAŃ[/COLOR] -[/SIZE][SIZE=2] 12.00 STARY RYEEK[/SIZE][/B]
[B]DEPTAK[/B]
[B]CENTRUM KING CROSS[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]3) KRAKÓW[/COLOR] -[/SIZE][SIZE=2] 12.00 RYNEK koło skarbonki[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]4) WROCŁAW[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]12.00 RYNEK[/SIZE][/B]

[B][COLOR=blue][SIZE=3]5)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=blue]BYDGOSZCZ[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]STARE MIASTO - sobota[/SIZE][/B]
[B]MYŚLĘCINEK - niedziela[/B]
[B]park przyJagiellońskiej - niedziela[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]6) ŚWIĘTOCHŁOWICE[/COLOR] [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=blue]patronat objął prezydent miasta Pan Eugeniusz Moś[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]- Urząd Miasta - pon.[/B]
[B]Komenda Policji - pon.[/B]
[B]ZGODA - kościół św. Józefa - sob.18.00[/B]
[B]niedz.8.00 - 16.30[/B]
[B]PIAŚNIKI - kościół Najśw. Serca -niedz.10.00[/B]
[B]Centrum - kościól św.Piotra i Pawła - [/B]
[B]niedziela - po mszach[/B]
[B]ul.Pocztowa - Sklep Zoologiczny[/B]
[B]ul.Katowicka - Sklep Rotweiller[/B]
[B]portal " 4łapy"sob. niedz.[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]7) GLIWICE[/COLOR] - [SIZE=2]ul.Akademicka 16[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]firma 'Dokument [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Serwis" - budynek Politechniki Śl.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]8) ŁÓDŹ[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]wystawa zwierząt - sob. niedz.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]9) LUBIN[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]giełda samochodowa[/SIZE][/B]
[B]"DUO VET" - lecznica[/B]
[B]" MONAVET" - lecznica[/B]

[SIZE=3][B][COLOR=blue]10) CHRZANÓW[/COLOR] - [SIZE=2]RYNEK[/SIZE][/B][/SIZE]

[B][COLOR=blue][SIZE=3]11)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=blue]LEGNICA[/COLOR] [/SIZE]- CARREFOUR - 11.00 - 14.00 sob., niedz.[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]12) TYCHY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]- PL.SZEWCZYKA[/B]
[B]PAPROCANY[/B]
[B]STARE TYCHY[/B]

13) -

[COLOR=blue][B]14) GDYNIA - SKWER KOŚCIUSZKI[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]15) KOMORNIKI - AUCHAN[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]16) ZAKOPANE - godz. 12.00 KRUPÓWKI[/COLOR][/B]




[B][COLOR=red]życzę Wszystkim p o wo d z e n i a![/COLOR][/B]
[B]EMIR[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][SIZE=3][U][B]informacja o miejscach naszej akcji w całęj Polsce [/B][/U][/SIZE]
[CENTER][SIZE=3][U][B]16-17.09[/B][/U][/SIZE][/CENTER]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]1) WARSZAWA[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]12.00 [/SIZE][/B][B][SIZE=2]Kolumna Zygmunta [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Trakt Królewski[/SIZE][/B]
[B]Pola Mokotowskie[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]2) POZNAŃ[/COLOR] -[/SIZE][SIZE=2] 12.00 STARY RYEEK[/SIZE][/B]
[B]DEPTAK[/B]
[B]CENTRUM KING CROSS[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]3) KRAKÓW[/COLOR] -[/SIZE][SIZE=2] 12.00 RYNEK koło skarbonki[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]4) WROCŁAW[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]12.00 RYNEK[/SIZE][/B]

[B][COLOR=blue][SIZE=3]5)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=blue]BYDGOSZCZ[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]STARE MIASTO - sobota[/SIZE][/B]
[B]MYŚLĘCINEK - niedziela[/B]
[B]park przyJagiellońskiej - niedziela[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]6) ŚWIĘTOCHŁOWICE[/COLOR] [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=blue]patronat objął prezydent miasta Pan Eugeniusz Moś[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]- Urząd Miasta - pon.[/B]
[B]Komenda Policji - pon.[/B]
[B]ZGODA - kościół św. Józefa - sob.18.00[/B]
[B]niedz.8.00 - 16.30[/B]
[B]PIAŚNIKI - kościół Najśw. Serca -niedz.10.00[/B]
[B]Centrum - kościól św.Piotra i Pawła - [/B]
[B]niedziela - po mszach[/B]
[B]ul.Pocztowa - Sklep Zoologiczny[/B]
[B]ul.Katowicka - Sklep Rotweiller[/B]
[B]portal " 4łapy"sob. niedz.[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]7) GLIWICE[/COLOR] - [SIZE=2]ul.Akademicka 16[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]firma 'Dokument [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Serwis" - budynek Politechniki Śl.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]8) ŁÓDŹ[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]wystawa zwierząt - sob. niedz.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]9) LUBIN[/COLOR] - [/SIZE][SIZE=2]giełda samochodowa[/SIZE][/B]
[B]"DUO VET" - lecznica[/B]
[B]" MONAVET" - lecznica[/B]

[SIZE=3][B][COLOR=blue]10) CHRZANÓW[/COLOR] - [SIZE=2]RYNEK[/SIZE][/B][/SIZE]

[B][COLOR=blue][SIZE=3]11)[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=blue]LEGNICA[/COLOR] [/SIZE]- CARREFOUR - 11.00 - 14.00 sob., niedz.[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]12) TYCHY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]- PL.SZEWCZYKA[/B]
[B]PAPROCANY[/B]
[B]STARE TYCHY[/B]



[B][COLOR=red]życzę Wszystkim p o wo d z e n i a![/COLOR][/B]
[B]EMIR[/B][/quote]

[B]A ja czekam na wyniki !!! ( a kciuki też trzymam , nawet nie wiecie jak mocno :evil_lol: )[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]A ja czekam na wyniki !!! ( a kciuki też trzymam , nawet nie wiecie jak mocno :evil_lol: )[/B][/quote]

no my sie bedziemy mogli chyba pochwalic reportazykiem gazetowym
a moze i telewizyjnym :-)

mam nadzieje ze cała łódź to obejrzy i chociaz niektorym otworzy to oczy na to co sie dzieje w naszym kraju wobec zwierzat.

wczoraj usłyszałam ze to ze mna powinno sie walczyc bo wykastrowałam psa to jestem niehumanitarna :mad:
mozecie mnie pobic
a suke tez bede ciachała
to bijcie dwa razy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']no my sie bedziemy mogli chyba pochwalic reportazykiem gazetowym
a moze i telewizyjnym :-)

mam nadzieje ze cała łódź to obejrzy i chociaz niektorym otworzy to oczy na to co sie dzieje w naszym kraju wobec zwierzat.

wczoraj usłyszałam ze to ze mna powinno sie walczyc bo wykastrowałam psa to jestem niehumanitarna :mad:
mozecie mnie pobic
a suke tez bede ciachała
to bijcie dwa razy[/quote]

Ja tam chwalić się nie będę, bo szefowa zawsze wie wszystko :evil_lol: . [B]Gratuluję i dziekuję Julita104[/B] .[COLOR=red][B]Przykład jest - kto następny? [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

kurcze nie ma o nas dzis w dzienniku :( a Pani obiecala ze napisze. Bardzo mi przykro :(((((( No moze jutro bedzie i mowila ze na wystawe przyjdzie.
napisali o wystawie i o psach sprzedawanych pod wystawa a o akacji nie. Lipa :(
Trzeba bylo nie mowic ze napisza, byłoby mniej zal.
ale mam nadzieje ze moze jutro cos wspomną no i na wystawie tv bedzie to chyba o nas wspomną.
poki co zasypałam korporacje taksowkarskie podaniami o rozdawanie ulotek :P
no i czekamy na mpk, moze u nas bedzie lepiej niz w innych miastach i zgoda bedzie.
jedna z osob w Łodzi przypusciła szturm na gazownie i telekomunikacje to pewnie tez się ładnie uzbiera podpisikow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']u nas beda identyfikatory
koszulki to spory naklad
lpeiej bylo pieniazki wydac na kopiowanie materialow.
taka byla u nas decyzja ogolna[/quote]
Jasne, ja nie żądam koszulek ( też uważam, że to za duży wydatek, lepiej za te pieniążki dodrukować ulotek :lol: ). Dziennikarz z Radia Złotre Przeboje będzie zamieszczał informacje o akcji, a ponieważ dotarła do nas niepotwierdzona informacja, że jednak ktoś się szarpnął na koszulki, to zanim mu powiem, że to prawda, to chcę potwierdzenia :p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniolek_74'][URL]http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3616622.html[/URL]
kolejny przypadek śmierci psa z powodu glupoty ludzkiej ! Coraz bardziej umacniam się w przekonaniu, że człowiek to czasem jednak istota niemyśląca...[/quote]


zgadzam sie z Tobą ale to sa tylko przypadki ujawnione a te, o których nikt nie wie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...