Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='huska']Niewiem, ale my też zamierzamy zbierać podpisy a przy okazji rozwiesZać ulotki i plakaty ;) ale muszę potem do kogoś to wysłać ... :/ do jakiegoś koordynatora ;) ale najbliższy jest w mysłowicach ... ;/[/quote]


Koordynatorem na Katowice jest Dorota, Yokaz na Dogo, Jej dane są umieszczone na piewszej stronie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,w malych miastach zdecydowanie lepiej sie dziala.Mam Legnice,Złotoryje i Lubin.Lubin to bardzo delikatny temat,ale tam nic jeszcze nie robilam,bo zdecydowalam sie na niego wczoraj.W Legnicy schody,a raczej schodki.Za to w 15 tys.Zlotoryi,gdzie mieszkam wladze sa otwarte na akcje i bardzo pomocne.
Widze,ze jest notka na stronie miasta:
[URL]http://www.zlotoryja.pl/[/URL]

Ksiadz powie na mszy....Gazeta cos wydrukuje...No i latwiej bedzie dzialac jak mieszkancy beda uswiadomieni,jest poparcie wladz.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy taki pomysł już się wcześniej nie pojawił, ale może wartałoby spróbować podciągnąć akcję o Ozzim do ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, która zaplanowała "wielkie sprzątanie śmieci" na weekend 15-17 września:
[URL]http://www.naszaziemia.pl/v3/nasze_akcje.php?s=111&page=1627[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']Julita ja zbieram podpisy :)jutro albo dzis bym podjechala do Ciebie odebrac plakaty i ulotki!! bo ja troche drukowalam ulotek i rozdawalam!! a i podpis na wystwie pozbieram tez!![/quote]

no wiem ze zbierasz Imbirka mi uprzejmie doniosła :lol:

poki 5 osobami ktore w łodzi dzialają najwiecej pomagaja nam osoby z Warszawy, czestochowy - smiech na sali :mad:

szukam pilnie osoby ktora rano w sobote moglaby przyjac do swojego auta pod wystawa plakaty i ulotki. ja musze sie zwolnic z akcji od 10 do 12, moge przed 13 byc na wystawie spowrotem.
Jezdze caly tydzien, działam, rozwoze itp itd wyrwałam w tygodniu tylko 2 x po pol godziny na masaz mojego chorego psa i musez po prostu cos pilnie zalatwic w sobote.
mozejednak zgodilby sie ktos pomoc, bo w przeciwnym wypadku plakaty dotra dopiero na 13 :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Teraz w eremefie uslyszalam,ze w niedziele na polach mokotowskich obywa sie akcja pod ich patronatem ,TVP2 oraz Pedigree pn."Z psem za pan brat".Chyba podali tez strone [URL="http://www.zpsemzapanbrat.pl"]www.zpsemzapanbrat.pl[/URL] Duzo ludzi,psiarzy i duze pole do popisu !! Moze dolaczcie tam?![/quote]


Będziemy tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dotarły plakaty i ulotki, od razu pognałam do schroniska.. Zamiast 14 osób było nas wszystkich pięcioro - ale jeszcze z trzema osobami spotkam się dziś.
U nas akcja zaczyna się nawet przed 12, na skwerze kościuszki w Gdyni. Już można zbierać podpisy.. Najszybciej chyba ludzie podpisują się w lecznicach - jeżeli macie kogo tam postawić, to warto! Lekarze się raczej zgodzą, zwłaszcza gdy sami uczestniczą w akcjach ratowania bitych i maltretowanych psów! Wczoraj byłam z dziewczyną na chwilę, w 3 minuty miałyśmy 6 podpisów.
Uczulajcie na pewne sprawy, jak: podpisują się tylko pełnoletni, pesel jest potrzebny a jego dane zastrzeżone (ludzie często pytają o pesel i konieczność wpisywania). W sklepach zoologicznych najlepiej pytać własciciela sklepu, czy można coś wywiesić (aby nie dzwonił z pretensjami do fundacji!)
Czy bierzecie zezwolenia od rodziców w przypadku pomagających wam osób niepełnoletnich?

Link to comment
Share on other sites

Czy byłaby mozliwosc uzyskania od Emira jakiegos ładnego lisciku - podziekowania.
Niektore firmy naprawde przychylaja mi nieba - np darmowe kopie ulotek, nakłanianie do podpisu itp
Mam jedna firme polograficzna, sklep zoo i lecznice ktorym chcialabym podziekowac jakos ładniej niz tylko słowem i taki list ze dziekujemy za pomoc w akcji na zasadzie wolontariatu to bylaby fajna sprawa. czasem w lecznicach widze takie rzeczy.
Bardzo prosze!!!


a jutro napisza o nas w gazecie!!!! jupiiiiiiii
i dyrektor łódzkiego zoo z chęcią przyjął plakaty, ulotki i petycje!!!!!
i podobały mu sie nasze postulaty!

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj dostałam plakaty i ulotki na teren Wrześni.
Z racji tego że wczoraj byłam za granicą, dzisiaj wzięłam się do roboty.
Razem z uczniami porozklejałam plakaty w sklepach za zgodą ich właścicieli oraz wszędzie tam gdzie wyrażono zgodę ;)
Zaś ulotki kładłyśmy za wycieraczki prawie każdemu ;)

Straż miejsca dowiedziała się dzisiaj i zadzwonili po mnie.
Okazało się że chcą pomóc i tak oto w ten sposób w sobotę, będę miała sprzęt ;)
Dostałam scenkę, nagłośnienie i namiot.
Dodatkowo ze schroniska przyjadą ludzie razem z 5-6 pieskami.
Myślę, że będzie u nas fajnie ;)
I fajnie że są jednak osoby chętne do pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']Służe pomocą na Łódź i Piotrków Trybunalski. Tylko nie wiem czy jeszcze była bym potrzebna bo widze ze już w Łodzi jest koordynator :)

Wrazie potrzeby prosze tylko dac mi znac i juz jestem gotowa:)[/quote]

Przydasz się napewno, zgłoś sie proszę na wątek Łódzki, koordynatorzy potrzebują pomocników-sami nie są w stanie wszystkiego zrobić!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30677[/URL]
I czytać, czytać, czytać - później pisać. Pozdrawiam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...