Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

A żeby było śmiesznie, to po grillu skręciłam sobie kostkę :/ Theodor chlapał się w ogrodzie w muszli z piaskownicy. A że po naszym grillowaniu dość mocno grzmiało i było pewne, że w nocy będzie deszcz, to poszłam do ogrodu wylać wodę, żeby przykryć piasek przed deszczem. Już pod samymi drzwiami od podwórka jakoś źle stanęłam, nogę mi wykręciło i ból w kostce. Krzyknęłam tylko na Bogdana, to zaraz mi przyniósł z zamrażarki mrożone warzywa :D Trzymałam je z 10-15 minut, ale kostka i tak spuchła i ledwo chodzę :/ Jak na złość, w domu nie miałam nic na stłuczenia, więc zostało mi w nocy moczenie kostki w wodzie z octem. Dopiero dziś w południe znalazłam w apteczce Voltaren Gel i smaruję nogę. Jest trochę lepiej, ale pewnie jutro po całej nocy znowu będzie bardziej bolało :(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Magda* napisał:

A żeby było śmiesznie, to po grillu skręciłam sobie kostkę :/ Theodor chlapał się w ogrodzie w muszli z piaskownicy. A że po naszym grillowaniu dość mocno grzmiało i było pewne, że w nocy będzie deszcz, to poszłam do ogrodu wylać wodę, żeby przykryć piasek przed deszczem. Już pod samymi drzwiami od podwórka jakoś źle stanęłam, nogę mi wykręciło i ból w kostce. Krzyknęłam tylko na Bogdana, to zaraz mi przyniósł z zamrażarki mrożone warzywa :D Trzymałam je z 10-15 minut, ale kostka i tak spuchła i ledwo chodzę :/ Jak na złość, w domu nie miałam nic na stłuczenia, więc zostało mi w nocy moczenie kostki w wodzie z octem. Dopiero dziś w południe znalazłam w apteczce Voltaren Gel i smaruję nogę. Jest trochę lepiej, ale pewnie jutro po całej nocy znowu będzie bardziej bolało :(

Ciota! :D

 

A tak serio to zdrowka :* wiem jak boli skrecona kostka, czasem pobolewa na zmiane pogody :p

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, dOgLoV napisał:

Jaki słodka Disney <3 <3 <3

no i chłopaki mega <3 :*

Ojjj to niezle musiałas poszaleć :P a tak serio to współczuje :/ oby jednak jutro było lepiej ;)

Aga, przeczytaj jeszcze raz imię suczki :P

Oby, bo przecież dziecko do przedszkola trzeba zawieźć, na spacer z psem iść...:/

11 minut temu, Angi napisał:

Ciota! :D

 

A tak serio to zdrowka :* wiem jak boli skrecona kostka, czasem pobolewa na zmiane pogody :p

Dziękuję za komplement :P

Mam problemy z lewą kostką po kontuzji sprzed kilkunastu lat, a teraz będzie jeszcze prawa do kompletu :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Jaka słodka laciata kuleczka <3 

Współczuję skreconej kostki :/

Przekochana suczka :)

 

Aaaaaaaaa i zapomniałam napisać, że Pusia już przebiła samą siebie :D Pisałam kiedyś, że pcha się wszędzie i wyciągałam ją np. ze zmywarki. Za to wczoraj była jeszcze lepsza. Otworzyłam lodówkę i ułamek sekundy później, Pusia już siedziała w środku funny.gif Ten kot jest niemożliwy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Przekochana suczka :)

 

Aaaaaaaaa i zapomniałam napisać, że Pusia już przebiła samą siebie :D Pisałam kiedyś, że pcha się wszędzie i wyciągałam ją np. ze zmywarki. Za to wczoraj była jeszcze lepsza. Otworzyłam lodówkę i ułamek sekundy później, Pusia już siedziała w środku funny.gif Ten kot jest niemożliwy.

Moj to samo jak byl mlodszy :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Aga, przeczytaj jeszcze raz imię suczki :P

 

Brawo ja :D :P

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Przekochana suczka :)

 

Aaaaaaaaa i zapomniałam napisać, że Pusia już przebiła samą siebie :D Pisałam kiedyś, że pcha się wszędzie i wyciągałam ją np. ze zmywarki. Za to wczoraj była jeszcze lepsza. Otworzyłam lodówkę i ułamek sekundy później, Pusia już siedziała w środku funny.gif Ten kot jest niemożliwy.

Hahahahahahaha jak bym czytała o Pepsi :D

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Angi napisał:

Moj to samo jak byl mlodszy :D

Dlatego u mnie kot tylko stary jeśli już ;)

7 minut temu, Ania :) napisał:

Takie upały to chciała się ochlodzic :D 

Chyba wpierd*lić coś :P Ten kot wyżera swoje jedzenie, a potem jeszcze Lumpka i za chwilę drze mordę o jedzenie. Muszę Lumpka pilnować, żeby się najadał.

5 minut temu, dOgLoV napisał:

Brawo ja :D :P

Brawo Ty! :P

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aleksa. napisał:

To już krótko :)

1/3 łącznego czasu, więc nie tak krótko :P

7 godzin temu, Tyś napisał:

Jaka fajna psia ekipa :)))

Jak Twoja kostka dzisiaj, Magdo?

Co do kota... hehehe, Kurzeł też lubi chłodzić sie w lodówce :D

Dziś już jest dużo lepiej, dziękuję ;) Kostka co prawda sina, spuchnięta i jeszcze trochę boli, ale już nawet w miarę chodzę i nawet autem pojechałam :)

Akurat ona wskakując tam nie miała zamiaru się chłodzić :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...