Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

To Bogdan Ci pomoże zrobić rodzeństwo dla Fabiana :P

sąsiadka mi tez powiedziała że jak On nie chce to mam sobie innego dawcy poszukać :D a Sebek mówi " widzisz tą szopke tam ? rozpędz się i uderz o nią głową " a ja mu na to " no ja znam troche inne metody poczynania dzieci " :D

Link to comment
Share on other sites

A mnie zaraz nie będzie :P

W ogóle, to się wk*rwiłam zly1.gif Nasza 15-sto letnia pralka, coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Bogdan ją reanimuje jak może, ale już pora znaleźć coś nowego zanim całkiem umrze. Zdecydowaliśmy, że bierzemy pralko-suszarkę. Po kilku dniach poszukiwań, znalazłam taką, która mi odpowiadała. Kupiłam wczoraj przez neta i miała zostać dostarczona do nas w przyszły czwartek lub piątek. A dziś patrzę, a kasa cofnięta, koleś wycofał transakcję i muszę szukać na nowo! zly1.gif

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, *Magda* napisał:

A mnie zaraz nie będzie :P

W ogóle, to się wk*rwiłam zly1.gif Nasza 15-sto letnia pralka, coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Bogdan ją reanimuje jak może, ale już pora znaleźć coś nowego zanim całkiem umrze. Zdecydowaliśmy, że bierzemy pralko-suszarkę. Po kilku dniach poszukiwań, znalazłam taką, która mi odpowiadała. Kupiłam wczoraj przez neta i miała zostać dostarczona do nas w przyszły czwartek lub piątek. A dziś patrzę, a kasa cofnięta, koleś wycofał transakcję i muszę szukać na nowo! zly1.gif

A podał jakiś powód ? :/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, łamAga napisał:

Dziwne :/ dobrze ze chociaż kase zwrócili :/ 

spróbowałby nie zwrócić :P

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

:/ Współczuję... Nie możesz kupić ten sam model, ale gdzie indziej?

Wszędzie są droższe o jakieś 100euro :/

Link to comment
Share on other sites

I nadal pustki na dogo :P

To sobie popiszę sama ze sobą :D :P

9 września Theodor ma imprezkę w przedszkolu. Jako że w dzisiejszych czasach, w każdym kraju jest pełno obcokrajowców, to wiadomo, że i w przedszkolu są dzieci różnej narodowości ;) No i na tę imprezkę, rodzice mają przygotować coś tradycyjnego dla swojego kraju do jedzenia. Jako że w przedszkolu jest 60 dzieci, to rodziców będzie ponad 100 jeśli wszyscy przyjdą (choć pewnie mało prawdopodobne :P). Tylu pierogów robić nie będę mdleje.gif Gołąbków też nie mdleje.gif Więc postanowiłam, że ugotuję gar bigosu cwaniak.gif Do tego podam jako "zimną płytę" kaszankę pokrojoną w plastry i ogórki kiszone icon_jupi.gif A jak będzie mi się chciało i będę miała czas, to zrobię jeszcze faworki.

Co Wy na to, na takie POLSKIE menu???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...