Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

7 minut temu, *Magda* napisał:

Kawał miesiąca :D

No tak :P

Jak ide na rano do pracy to zanim odbiore młodego , dojedziemy do domu a On chce isc na dwor , jak wrocimy to musze go ogarnac pozniej siebie i robi sie noc , a jak ide na popoludniu to juz w ogole nie ma kiedy wejsc na dogo :/ w weekend tez do wieczora jestesmy poza domem i zanim sie cos w domu zrobi to jest 22-23 i juz sie nie chce wchodzic na kompa tylko idzie spać zwlaszcza jak wiadomo że bedzie sie miało o 6 pobudkę ....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Eh, co ten Sebek odj*buje ;p powiedz mu, że koniec z łóżkiem :D

My i tak mamy naturalna antykoncepcję póki co :P 

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Zaraz go spakuję :D

Ja nie mam :P A Theodor chodzi bo go skierował laryngolog po tej operacji ucha 1.5 roku temu :P

To czekam :D

wiem wiem , żartuje sobie ;)

też zaraz znikam ;)

Dobranoc :*

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aleksa. napisał:

To się jej pozbądź ;p Aga, jak nie teraz to kiedy ? :D

Ale po co jak Sebek i tak nie chce :P

Teraz jest ostatni dzwonek , jak nie bedzie w przeciągu 2 lat to już nie będę chciała , już jestem za stara a co dopiero za chwile :/ 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, łamAga napisał:

My i tak mamy naturalna antykoncepcję póki co :P 

Nawet z taką antykoncepcją idzie sobie poradzić :P

22 godziny temu, łamAga napisał:

Ale po co jak Sebek i tak nie chce :P

Teraz jest ostatni dzwonek , jak nie bedzie w przeciągu 2 lat to już nie będę chciała , już jestem za stara a co dopiero za chwile :/ 

W małżeństwie podejmuje się decyzję wspólnie, a nie tylko jedno :P

Za 2 lata jeszcze nie będziesz za stara :P Moja mama urodziła moją siostrę w wieku 40 lat :P Teściowa Bogdana urodziła w wieku 39 lat :P A to były czasy 30-40 lat temu, więc wiesz....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ale im człowiek starszy tym mniejsza cierpliwość do dzieci :P

d0b307e289198d40daece7127a5abf87.jpg

Ty myślisz, że ja Bogdana pytałam czy chce TERAZ dziecko?! Gdybym czekała na jego "zgodę" (w obu ciążach), to do dnia dzisiejszego bylibyśmy bezdzietnym małżeństwem :P

Tyle w temacie ;)

Link to comment
Share on other sites

To tak w temacie "dzieciów".
Przedwczoraj byłam w ciuchu i zobaczyłam cudne, małe ciuszki... :D I mi się smutno zrobiło, że nie mam komu to kupić... ani brat, ani znajomi... nikt nie ma takich bobasów... :<

Chociaż moja babcia najlepsza jest:
- No wiesz, chcę być prababcią twoich dzieci. Ty myślisz, że po co na studia poszłaś? Miałaś se chłopa znaleźć i rodzinę zakładać, a nie tam się uczyć... :D Ja nie będę wiecznie żyć...


:D
 

Link to comment
Share on other sites

Tyś, masz świetną babcię ;)

 

 

 

Ehhh, suka mi się już chyba na poważnie sypie :/ Już drugi miesiąc nie wskakuje sama do auta, tylko muszę ją wkładać :( Miała gorsze dni i odmawiała wskakiwania do auta, ale nigdy nie trwało to dłużej niż 2-3 dni. A teraz to już lipiec i sierpień.... A dziś pobiegała chwilę za Theodorem w ogrodzie i już na jezioro jak jechaliśmy, to oczywiście musiałam jej pomóc wejść do auta. Popływała też tylko chwilę i kuleje :( Szukam kładki do auta, bo już nie mam siły jej targać za każdym razem do auta jak chce gdzieś z nią jechać :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...