Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='agutka']ależ moja jest bardzo dobra, tylko upierdliwość męcząca ;)[/QUOTE]

Moja też jest upierdliwe męcząca :roll:
Dlatego jedziemy do PL na Wielkanoc, tydzień później wystawa psów i zaraz po wystawie w Opolu będziemy wracać, bo 2 tyg. z nią nie wytrzymam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']ej nie gadaj.... Wielkanoc też mnie czeka z teściówką:roll: teść w morze a teściowa sama.... a z nią ani na spacer do lasu, ani nie z psami...[/QUOTE]

My śpimy u teściowej od 4 lat, wcześniej zawsze byliśmy u mojej mamy, a do teściowej tylko na obiadki jeździliśmy :diabloti:
Przeżyje jakoś te 10 dni, a potem rok odpoczynku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja teściowa jest oryginalna . ogólnie nie jest zla ale wqurwia mnie to że nam "rządzi" tak jak dzisiaj , wraca z koscioła a My jeszcze w domu i juz od progu z głupim tekstem " widze że psy znowu sa na spacerku" , akurat sie na niego szykowaliśmy ale po tym jak to powiedziala to mi sie go odechciało , no ale dla dobra psów z niego nie zrezygnowałam :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Moja teściowa jest oryginalna . ogólnie nie jest zla ale wqurwia mnie to że nam "rządzi" tak jak dzisiaj , wraca z koscioła a My jeszcze w domu i juz od progu z głupim tekstem " widze że psy znowu sa na spacerku" , akurat sie na niego szykowaliśmy ale po tym jak to powiedziala to mi sie go odechciało , no ale dla dobra psów z niego nie zrezygnowałam :angryy:[/QUOTE]

To ona jak moja babcia. Tylko moja jeszcze zadaje milion pytań: A po co ci to?, Głupia jesteś że idziesz, itp. Wszystko komentuje, a ja staram się trzymać nerwy na wodzy, chociaż jest ciężko :roll: Np dzisiaj: No znowu ci goście przyjdą, będą siedzieć, a ty się narobisz (mowa o znajomych, których nie widziałam kilka miesięcy) :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Moja teściowa ogólnie nie jest zła :) Ale ja się nie nadaję do mieszkania z osobami "trzecimi" :diabloti: Za długo mieszkamy sobie sami ;) A moja teściowa, jak już nas widzi, to najlepiej w ogóle nie dałaby nam oddychać, tylko wszędzie byłaby z nami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']To ona jak moja babcia. Tylko moja jeszcze zadaje milion pytań: A po co ci to?, Głupia jesteś że idziesz, itp. Wszystko komentuje, a ja staram się trzymać nerwy na wodzy, chociaż jest ciężko :roll: Np dzisiaj: No znowu ci goście przyjdą, będą siedzieć, a ty się narobisz (mowa o znajomych, których nie widziałam kilka miesięcy) :angryy:[/QUOTE]


witaj w klubie ;) moja to diabeł w ludzkiej skórze a na dodatek nie pamięta co się działo chwilę temu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...