Jump to content
Dogomania

Jaga już po zabiegu dekapitacji główki kości udowej!


Uru

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmora, dziękujemy za pieniążki!!!! Oczywiście skan rachunku tu przedstawię.
Boże, ja się dzisiaj załamałam. Brak pieniędzy to raz, a dwa to przecież to biedactwo ma teraz tylko do poruszania tą drugą, kaleką nóżkę.

Szew ma ponad 10cm, dren wystaje, kawał mięśnia wycięty. Dupka oszpecona, noga słaba, a ta druga noga przecież z przykurczem, kulawa, Boże:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

napisałam PW do Isadory ... może się odezwie tu na wątku

potrzebne będą dane zapewne fundacji w której działasz diunka bo raczej priv konta podać nie można w aukcji z tego co się orientuję

potrzebuję też jakieś dane do przelewu bo na niebieskim zuza zadeklarowała wpłatę na Jaguśkę

Link to comment
Share on other sites

z niebieskiego

[quote name='"fioneczka"'][quote name='"Jara"'][COLOR="#ff0000"]Jestem z Wrocławia.
Mogę kupić z 20 puszek (400g) Anomindy.
Mogłabym upiec ciastka dla psów i spróbować sprzedać na forum, a kasę dla suki. Już raz robiłam bazarek ciastkowy[/COLOR] ;) [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=5785[/url][/quote]

puszki chętnie dziewczyny przyjmą dla niuni bo kończy się jej jedzonko
bazarek jeśli możesz zrobić to EXTRA !!! ... rozreklamujemy gdzie się da

na PW podam Ci kontakt do diunki
dasz jej znać gdzie ma odebrać jedzonko, bądź jeśli chcesz osobiście Jagusię poznać umówicie się jakoś na wizytę u małej

z całego serca DZIĘKI !!!!!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

Jagusia czuje się dobrze, jak na swój stan. Dzielnie próbuje chodzić. Zjadła i pije. Nie gorączkuje. Byli dziś na wizycie w EkoVecie, na razie wszystko dobrze. W poniedziałek znów kontrola.

Dt jest bezpłatny (spoza dogo) zapewnia jej troskliwą opiekę i nie zraża uciążliwością leczenia. Noszą malutką i czuwają przy niej. Zapewniają jej dowozy do weta, niektóre leki, opatrunki, a także wyżywienie. Więc tym bardziej bardzo dziękują za puszki - na pewno im trochę ulży.

Zołza:loveu: deklarowała wpłatę na moje konto 150,00.
Chita:loveu: 20,00
ja i Rutta dołożymy resztę

[B]Konieczne będzie długie podawanie antybiotyków i leków p/zapalnych, a to już koszty poza ceną zabiegu.[/B]

Jeśli zechcecie wpłacić są trzy opcje:

1. [B]na moje konto - podam dane na PW[/B]

2. jeśli na konto klinki podaję namiar:
[FONT=Arial][SIZE=3][B]Ekovet s.c.
ul. Metalowców 29a
Wrocław
32109023980000000101574399
w tytule: leczenie Jagi - Olga Młynarska[/B][/SIZE][/FONT]

3. Fundacja 2plus4, której od niedawna jestem wolontariuszem także użyczyła swojego konta:
[FONT=Arial][SIZE=1][B]Fundacja 2plus4[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]ul. Sienkiewicza 40/15[/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]50-335 Wrocław[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]Alior Bank 18 2490 0005 0000 4520 3065 5090[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][B]Numer konta SWIFT do przelewów zagranicznych:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][B]PL18 2490 0005 0000 4520 3065 5090[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][B]IBAN: PL[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][B]BIC: ALBPPLPW[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][B]tytuł: leczenie amstaffki Jagi[/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=1][B][/B][/SIZE][/FONT]
przy wpłatach na konto kliniki lub fundacji dajcie mi proszę znać, żebym wiedziała ile tam poszło

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, JESTEM ZOBOWIĄZANA i STRASZNIE MI PRZYKRO I WSTYD, ŻE SAMA NIE DAJĘ RADY:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, JESTEM ZOBOWIĄZANA i STRASZNIE MI PRZYKRO I WSTYD, ŻE SAMA NIE DAJĘ RADY:oops:[/QUOTE]

no wiesz:obrazic:zosia samosia:eviltong:od tego tu jestesmy;)
ja poprosze konto na pw, chyba bedzie prosciej

Link to comment
Share on other sites

[B]w planie jest operacja tej "zepsutej" nóżki ... bo mała cierpi z jej powodu[/B]

[quote name='diuna_wro']Jagula miała dziś rtg krzywej nogi. Wygląda to paskudnie, staw jest zrujnowany, powstają zrosty. Złamania już nie widać na zdjęciu. Konieczna jest operacja - dekapitacja główki kości udowej.

Koszt takiej operacji, w przyjaznym Ekovecie, to ok. 500zł.

Bez tego zabiegu Jagienka będzie cierpiącą kaleką. Ona nie siada normalnie z tego właśnie powodu, siadanie sprawia jej ból, a gdy stoi krzyżuje nóżki jak baletnica opierając chorą nogę na stopie tej drugiej.[/QUOTE]

[B]ale zanim do niej dojdzie trzeba doprowadzić do końca leczenie nóżki na której teraz wykonano operację[/B]

[B][COLOR="#ff0000"]na pokrycie długu w lecznicy jakgdyby się uzbierało ale jest kontynuacja leczenia, antybiotykoterapia itp ... i na to nie ma ani zeta :([/COLOR][/B]

[B]dlatego tak liczymy na to że ktoś kto potrafi zrobić allegro cegiełkowe nam pomoże[/B]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o podanie konta na PW, prześlę jednorazowo 50 zł.

Czy ktoś mógłby zrobić bazarek??? Mam fanty, które mogłabym komuś wysłać (pokryję koszt wysyłki). Bardzo przepraszam, ale nie mam czasu na zrobienie bazarku :( :(

Biedna Jaga :( mam nadzieję, że wyzdrowieje.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/667/d386ce9a11e6ff97med.jpg[/IMG][/URL]


Ja wymyśliłam taką cegiełkę :)
Co o tym myślicie :razz::razz:
Ja mogę zrobić allegro (chociaż nigdy nie robiłam cegiełkowego), tylko wolałabym żeby fundacja zgodziła się na zbieranie tych pieniążków.
Długo do Jagienki nie zaglądałam i należy mi się :mad::mad: ale myślę, że w opisie aukcji mogłabym skorzystać z opisu fioneczki na niebieskim forum.
W zamian za wpłatę będziemy wysyłać drogą elektroniczną jedną cegiełkę.
Koszt cegiełki 5 zł jako kup teraz. Co myślicie o tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jeśli cegiełkowe robi fundacja to chyba nie ma opłat czy są niższe czy jakoś tak :hmmmm: strzelcie mnie z tyłu jak cos namotałam :roll:[/QUOTE]

Hm... może i tak, ja się na tym kompletnie nie znam :(

Link to comment
Share on other sites

oj, jak dobrze, że jesteście. Moje kochane astowe Ciotki. Dziękuję.

Fundacja zgadza się na zbieranie pieniędzy na ich konto.

Jakby trzeba było jakiś tekst wykombinować, to ja coś oczywiście napiszę. Mogę też fotki porobić, takie pooperacyjne dziewczynce. Wszystko zrobię, tylko nie pomogę w allegro, bo nie mam tam konta nawet... Kiedyś mi ktoś robił dla niepełnosprawnego psa i udało się uzbierać, dlatego tak wypraszam o to allegro. To ostatnia nadzieja, bo przecież my tu, na dogo, z pustego nie nalejemy:-(

Fioneczka napisała do Isadory. [B]Isadoro, prosimy wspomóż szybko radą!!![/B] Jak to zrobić?? Jakie są zasady?? Opłaty?? Wiem, że Ty jamnikowa jesteś Ciocia, więc mój jamniorek Feluś Cię prosi najuprzejmiej, w imieniu Jagusi:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Mnie kiedyś lilk_a robiła allegro cegiełkowe dla szczecineckiego schroniska.napisałam do niej pw z pytaniem czy jeszcze robi.mnie dziś nie bedzie na dogo jeśli zajrzy na wątek to niech zrobi ja zapłacę.[/QUOTE]
no zaglądam , zrobię, odpisałam na pw ,
potrzebne
konto fundacyjne - widzę że jest już :)
duże zdjęcia do dyplomu
zdjęcia różne , przed i po operacji
zdjęcia drastyczne też mogą być ( na razie nie przeglądałam wątku to nie wiem czy takie są ) dają pełen obraz
opis całej historii , jak jest to będzie szybciej , chociaż wątek krótki to szybko przeczytam
no i chyba tyle
na środę najpóźniej mogło by być , ile pieniędzy trzeba zebrać ?
wystawienie z wyróżnieniem na początku kategorii ok 16 zł ( 15,45 bodajże) plus później prowizja od sprzedaży (to już w zależności ile sztuk jest sprzedanych )
wystawione na dwa tygodnie ...
nie wiem co jeszcze ważne ... jak mi się przypomni to będę pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...