Jump to content
Dogomania

Jaga już po zabiegu dekapitacji główki kości udowej!


Uru

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Cegła dla Jagi[/B][/SIZE] (wszystkie wyróżnienia)
[url]http://allegro.pl/jaga-czy-szczescie-stanie-sie-jej-udzialem-i1631864838.html[/url]




:cool1:
strasznie dużo tekstu[/QUOTE]

fenomenalne allegro, czytelne, rzetelne - BRAWO :)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam dzisiaj 150 zł które weszło przez płatnośc "przez allegro" (wrrrrrrr) liste zapodam na wątku jak wróce do domu. Prosx o potwierdzenie pewnie w poniedziałek będzie na koncie. Może dałoby sie jakies nowe zdjęcie to wrzuciłabym na aukcje dla odświeżenia.

Link to comment
Share on other sites

info o Jaguli sprzed chwili:
czuje się wysmienicie. z ranki poodpadaly juz wszystkie strupki, mała ma apetyt i wcina za dwóch. wczoraj bała sie burzy. Obecnie przebywa na wsi z opiekunami i do Wrocławia wracaja w niedz. wieczorkiem, wiec wtedy znowu sie zdzwonimy.
poprosze o nowe zdjecia Jagi

Link to comment
Share on other sites

byłam dzisiaj u Jagi. poprosiłam o przeslanie fotek na naszego maila.
Psiak ma sie bardzo dobrze. Biorąc pod uwage to jak czula sie przed zabiegiem,od kiedy pojawil sie ropien-zmiana jest ogromna:) blizna jest spora ale jakby to ując delikatna,tzn, absolutnie nie szpeci ciałka. wyciety kawałek mięśnia nie jest widoczny. kiedy juz wszystko sie zagoi wewnątrz a Jaga odsapnie będziemy umawiać się na dekapitacje.
Dziekuje jeszcze raz wszystkim za ogromna chec pomocy!

Link to comment
Share on other sites

czekamy na zdjęcia Jagusi, dziś powinny być.

Mała czuje się dobrze, blizna się goi, ubytek mięśnia nie jest widoczny. W piątek przekazałam puszki od Jary z niebieskiego.

Szef 2plus4 wraca jutro po paru dniowym wyjeździe i da mi wyciąg z konta. Mówił, że jest już ok. 600zł.

Wydałyśmy przed wczoraj na odrobaczenie Jagienki 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jagullinka wszystko ma, dziękujemy.
Puszeczki dziewczynce baaaaardzo smakują. Jak przy suchej grymasi, tak puszki ochoczo:diabloti:

mam nowe fotki. Isadoro, podaj mi proszę swój adres email, prześlę do allegro. Widać tam jak już ładnie się goi i stoi na czterech nogach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...