Jump to content
Dogomania

Jaga już po zabiegu dekapitacji główki kości udowej!


Uru

Recommended Posts

rozliczenie aukcji cegiełkowej na szybko wzięłam stąd
[IMG]http://www.2plus4.org/images/rozliczeniejagi.pdf[/IMG][URL]http://www.2plus4.org/images/rozliczeniejagi.pdf[/URL]

i w domu zajrzę do notesu, bo pierwsze wpłaty chyba szły na moje konto i tam mam zapisane wszystko

musze poczekac na Uru, bo ona robiła rozliczenie i muszę wejść wraz z nią w jej tok rozumowania, bo juz nie wiem czy kolejne pozycje trzeba dodawac czy to osobne wiersze. A na konto Fundacji wejdę dopiero wieczorem jak szef Fundacji wróci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też mi się tak wydaje. Spojrzę w notes i dam znać.

Jednak, tak jak zasygnalizowałam wcześniej, z pieniędzy uzbieranych na Jagę, jesli zostały, pomoc potrzebna jest małej inwalidce Diunie, która jest u mnie na dt i ma połamane obie łapki (zapraszam do sygnatury w moim podpisie). Być może w środę będzie musiała mieć operację za 250,00. Ale może nie, zobaczymy po poniedziałkowych badaniach USG tego stawu.

Tak czy siak - Kasta nie zostanie bez pomocy, bo zebraliśmy trochę grosza na Targach. Poza tym w Skarpecie Typu Bull, którą prowadzę tez jest jeszcze 90,00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']zapros Isadore,jesli moglaby nam znowu pomoc w allegro cegiełkowym oczywiscie,ze bylo by nam duzo latwiej w prowadzeniu Kasty.w sprawie Kasty piszmy na watku wrocławskich bulli[/QUOTE]

napisałam ... zaprosiłam na wątki
resztę Wy będziecie musiały ogarnąć ... teksty, foty itd ... pod warunkiem że się Isadora zgodzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...