Jump to content
Dogomania

ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS


soniamalutka

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanna83']Skoro tatuaż rozszyfrowany to trzeba dotrzeć do hodowcy, a ten poda dane właściciela/skontaktuje się z nim sam i wszystko będzie jasne.[/QUOTE]
Jeżeli to ten nr :roll: jest jeszcze drugi (110N-Rzeszów). Jutro tam będę dzwonić. Zobaczymy:roll: Dziewczyny z terierkowa mają jeszcze dać znać hodowcom. W ogóle równe babki i chętne do pomocy psiaczkom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W Białymstoku są tylko dwie hodowle foków krótkowłosych, już do nich napisałam, można jeszcze przedzwonić. Jeśli hodowcy nie poznają swojego psa to znaczy,że tatuaż nie jest białostocki i trzeba szukać*dalej.

Tutaj jest link do sekcji terierów w Białymstoku
[URL="http://www.zkwp.bialystok.pl/hodowle.teriery.html"]http://www.zkwp.bialystok.pl/hodowle.teriery.html[/URL]

Są*dwie hodowle. Leśny Radar i Złamany Szeląg... Może inne strony zkwp też*mają taki spis hodowlii.
Wiadomość wysłałam do
-Leśny radar
-Zlamany Szeląg
-Hodowla Zimnochów ( Tykocin)
-Bobrowa Kielnia
-W Pogoni za marzeniem
-Wróć do mnie
-Typhoon
-Jamador
-Czeczuga
-Goszczpol
-Ganis

Może hodowcy prześlą dalej... Zanim wysłalam to sama dostałam na swojego maila wiadomość o foksiku*od hodowli foksterierów krótkowłosych Marina Baltica. Oni zaś*dostali ją od odziału ZKwP w Sopocie. Więc widzę,że Sopot zadzialał....

Link to comment
Share on other sites

[B]hanik[/B] dzięki tobie wczoraj późnym wieczorem odebrałam telefon od hodowcy, który rozpoznał psa.

Piesek pochodzi z hodowli "Leśny Radar" urodził się tamtej jesieni miał imię Tornado. Oczko stracił jeszcze jak był szczeniakiem, został sprzedany myśliwemu z Bielska Podlaskiego.

Czekam na telefon od właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']

Może hodowcy prześlą dalej... Zanim wysłalam to sama dostałam na swojego maila wiadomość o foksiku*od hodowli foksterierów krótkowłosych Marina Baltica. Oni zaś*dostali ją od odziału ZKwP w Sopocie. Więc widzę,że Sopot zadzialał....[/QUOTE]
Wiecie co? Wczoraj jak rozsyłałam @ do wszystkich związków Kynologicznych tak myślałam sobie..."a co to da wysyłanie do Sopotu?" a tu proszę :multi: Ale równa babka ta z Sopotu(Beata). Bo i na @ odpisała i zaangażowana widać.SUPER
Kaszanka, jak facet zadzwoni do Ciebie to przedstaw sytuację, że jest jedna chętna :oops: gdyby ew. pies był nieużytkowy dla myśliwego. Chyba ,że Pańcio szukał i tęsknił :loveu: I koniecznie powiedz o adresatce!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']Wiecie co? Wczoraj jak rozsyłałam @ do wszystkich związków Kynologicznych tak myślałam sobie..."a co to da wysyłanie do Sopotu?" a tu proszę :multi: Ale równa babka ta z Sopotu(Beata). Bo i na @ odpisała i zaangażowana widać.SUPER
Kaszanka, jak facet zadzwoni do Ciebie to przedstaw sytuację, że jest jedna chętna gdyby ew. pies był nieużytkowy dla mysliwego. C[B]hyba ,że Pańcio szukał i tęsknił :loveu:[/B][/QUOTE]
to może poniesie koszty tymczasowania? transport do weta na przegląd itp.
jak ja nie lubie myśliwych........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka'] Chyba ,że Pańcio szukał i tęsknił :loveu: I koniecznie powiedz o adresatce!:mad:[/QUOTE]

Też mam taką nadzieją. Ale jakoś on widać że w domu z dziewczynkami moimi to czuje się rewelacyjnie - aż żal oddawać znów na łowy. ;)

Poza tym jak piłką się bawi to faktycznie ma problem z tym ograniczonym polem widzenia, poza tym szybki jak każdy foks biegiem wszystko robi i zdarza mu się na spacerku stuknąć w drzewo, albo kosz na śmieci, wiec nie wiem czy jak znów w lesie będzie to taki dla niego luksus :(

I albo żadnej komendy nie był uczony , albo jak to teriery - uparty bardziej niż osioł nic nie chce wykazywać. Ale po kilku ćwiczeniach reaguje na komendę "siad"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']oczywiście - i nie myślcie - że na jego jedne hasło psa mu od ręki wydam. Nie nie - nie martwcie się.[/QUOTE]
Aniu, jak właściciel udowodni,że to jego pies to wielkiego wyboru nie ma :shake: jedyne co można to prosić, przekonywać o dobrym domku przy ciepłym piecu :cool3: I koniecznie adresówka(hanik się zaoferowała :p ) bo następnym razem piesek może nie mieć tyle szczęścia :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Na razie cisza....[/QUOTE]
kaszanka, może przedzwoń do tego hodowcy? Wiesz, może przez pomyłkę podał źle nr tel do Ciebie a może właściciel źle zapisał albo po prostu właściciel nie chce już pieska. Poproś, może da Ci nr bezpośrednio do właściciela? jakieś to dziwne....:mad: ja po swoją suńkę to tego samego wieczora bym pojechała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Trzeba dobrze sprawdzić tego właściciela bo może on wcale nie jest jego wart skoro tyle czasu go nie szukał.Przecież jak był tu z psem na polowaniu i on mu zginął to powinien wiedzieć gdzie go szukać a nasz miejscowy myśliwy mówił ,że do niego nikt nie zgłaszał zaginięcia.Polowania są w niedzielę ja znalazłam małego w czwartek więc to masa czasu na szukanie a tu cisza.[/QUOTE]
Dlatego pisałam,że zadzwonić i niech powie konkretnie : że chce albo że nie chce bo np. nie nadaje się do polowania , podpisze zrzeczenie się a dobry domek już czeka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...