Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

Mnie pewnie za dużo osób nie kojarzy :D Z chęcią bym pojechała, ale po 1 bardzo daleko ode mnie i nie wiem jak z dojazdem, po 2 sama bym musiała jechać, a z początku jestem dość nieśmiała i byłoby mi się trudno odnaleźć w takiej grupie (która już się zna) no i bez psa bym musiała przyjechać .. Ehh. szkoda szkoda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania :)']Mnie pewnie za dużo osób nie kojarzy :D Z chęcią bym pojechała, ale po 1 bardzo daleko ode mnie i nie wiem jak z dojazdem, po 2 sama bym musiała jechać, a z początku jestem dość nieśmiała i byłoby mi się trudno odnaleźć w takiej grupie (która już się zna) no i bez psa bym musiała przyjechać .. Ehh. szkoda szkoda ;)[/QUOTE]

po 1 odległość to rzecz względna ;) ja w czwartek przed zlotem bede w Paryżu na światówce z Amelką :diabloti:
po 2 nie wszyscy się znają, np ja tam nikogo nie znam
po 3 moge Ci pożyczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']po 1 odległość to rzecz względna ;) ja w czwartek przed zlotem bede w Paryżu na światówce z Amelką :diabloti:
po 2 nie wszyscy się znają, np ja tam nikogo nie znam
po 3 moge Ci pożyczyć :lol:[/QUOTE]
Co do pożyczenia psa to bardzo chętnie :D Bo jakbym tam z moim wparowała to nie byłoby ciekawie.. xD
Jeszcze bym musiała z chłopakiem pogadać, co on planuje na wakacje, no i z mamą .. :)

Link to comment
Share on other sites

Ania ja Cię kojarzę, Anula też :) i Ada o ile pojedzie. Pewnie i więcej osób.
Nie wiem ile osób które były w tamtym roku pojedzie, ale uwierz mi że w tamtym roku praktycznie nikt się nie znał a jakoś poszło. Ja też do śmiałych osób nie należę a dałam radę.
W grupie ludzi z psami mi. np jest dużo łatwiej się na początku otworzyć niż normalnie, jednak zwierzaki i wspólne zainteresowania dużo dają.
Pies to nie problem, ja byłam już na dwóch zlotach, na obydwu bez psa xdd
a chłopaka czy koleżankę możesz wziąc ze sobą
Nie namawiam Cię, ale pomyśl jeszcze, bo jak dla mnie na prawdę jest fajnie poznać nowych ludzi, szczególnie psiarzy.

Natula, dopisywac Cię ? :)
PS myślę że będzie kilka osób bez psów, więc gdybyś chciała brać więcej to pomożemy. W tamtym roku Ulv była z 4 psami, a cały czas z nią był tylko jeden :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']

Natula, dopisywac Cię ? :)
PS myślę że będzie kilka osób bez psów, więc gdybyś chciała brać więcej to pomożemy. W tamtym roku Ulv była z 4 psami, a cały czas z nią był tylko jeden :D[/QUOTE]

czekaj do wieczora, mama przyjdzie z pracy to sie ino upewnie czy na pewno mi zasponsorują :razz:
co do reszty psów to po pierwsze transport, po drugie Ness jeszcze ma sezon wystawowy, a przypuszczam ze po takim tygodniu jej włos bedzie w 'super' stanie :razz:, po trzecie oby dwie moga być pokryte :loveu:

Tepes, jak masz ochote pobawić się z dużym psem to może spacer ? Daleko nie mamy ;)

A tak w ogóle to w jakim przedziale wiekowym jesteście?

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że nie będzie dziecięcego zlociku :( Bom najmłodsza jak na ten czas, a mam już (słit) szesnaście [sixtin] latek...



A teraz ode mnie: Bez obaw dziewczęta, w tamtym roku przyjechałam pierwszy raz i nikogo wcześniej nie widziałam na żywca. Jednak większość zachowywała się jakby mnie znali od dawna. Tzn. bardziej mojego psa a ja gdzieś za nim. :eviltong: Kiedy się okazało, że to dzikus -zaczęłam poznawać osoby, których nawet nie widziałam na zdjęciach i w ogóle wszyscy mi się mieszali (głównie os.tow.). Nowe głosy, twarze, imiona, to mówienie po nickach ahh...:lol: Potem już wszystko było okey i świetnie, że poznałam zupełnie nowe osoby, np. wcześniej jakbym usłyszała "porannik" to pomyślałabym: jakaś nowa gazeta codzienna wychodzi ^^ Ogólnie poznałam dogłębniej mojego psa, który miał wtedy gdzieś z 9-10 mies. i niespecjalnie uważałam go za mojego psa :eviltong: A ja już mówiłam, że postaram się, aby w tym roku było więcej rozrywki z psami na pierwszym miejscu (alem sie wkopała :cool3:)

Ppx fot z Domixami to ja w ogóle nie widziałam a w przeróbce coś jest...:roll: :eviltong:
Ide robić dalej zdjęcie grupowe, bo mi sie ferie kończą...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Avaloth to dopisuj mnie :D + suka CTR(moze dwie ?)

Ja tam mam problem z dogadaniem się z równieśnikami, oni zawsze o jakiś kosmicznych sprawach dla mnie gadają, podejrzewam ze jak schodze na moje psie tematy to myślą to samo o mnie :lol::lol::lol:
jestem 'dorosła' od 5 tyg :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]dawać mi dużego psa co by Bono mioł sie w końcu zkim pobawić:evil_lol:
[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Avaloth']
Chantell, Wyjątek, Natula, może jednak sie skusicie ? :)[/QUOTE]


[quote name='Natula']Avaloth to dopisuj mnie :D + suka CTR(moze dwie ?)

[/QUOTE]

Skoro tak tu sprawy wyglądają to na tą chwilę dopiszcie mnie + 34kg miłości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Coś mi się wydaje, że nie będzie dziecięcego zlociku :( Bom najmłodsza jak na ten czas, a mam już (słit) szesnaście [sixtin] latek...

A teraz ode mnie: Bez obaw dziewczęta, w tamtym roku przyjechałam pierwszy raz i nikogo wcześniej nie widziałam na żywca. Jednak większość zachowywała się jakby mnie znali od dawna. Tzn. bardziej mojego psa a ja gdzieś za nim. :eviltong: Kiedy się okazało, że to dzikus -zaczęłam poznawać osoby, których nawet nie widziałam na zdjęciach i w ogóle wszyscy mi się mieszali (głównie os.tow.). Nowe głosy, twarze, imiona, to mówienie po nickach ahh...:lol: Potem już wszystko było okey i świetnie, że poznałam zupełnie nowe osoby, np. wcześniej jakbym usłyszała [B]"porannik" [/B]to pomyślałabym: jakaś nowa gazeta codzienna wychodzi ^^ Ogólnie poznałam dogłębniej mojego psa, który miał wtedy gdzieś z 9-10 mies. i niespecjalnie uważałam go za mojego psa :eviltong: A ja już mówiłam, że postaram się, aby w tym roku było więcej rozrywki z psami na pierwszym miejscu (alem sie wkopała :cool3:)

Ppx fot z Domixami to ja w ogóle nie widziałam a w przeróbce coś jest...:roll: :eviltong:
Ide robić dalej zdjęcie grupowe, bo mi sie ferie kończą...:razz:[/QUOTE]

szkoda;(

Porannik to to moja:D haha:D
No a co do reszty to się zgadzam łatwo jest się ze wszystkimi zapoznać i w ogóle:D


Ania;) Ja mam jeszcze dalej... ale póki co ciężko myślę czy pojadę. Na razie więcej wskazuje na nie, ale kto wie.

Link to comment
Share on other sites

Haa, ja to jednak muszę być fajna. :D


Sweet: Właśnie o to to mi chodziło. Ja nadal pamiętam jak to mówiłaś, chciałabym zobaczyć swoją minę. xD [SIZE=1]Niby nic a jak cieszy. Zawsze tak miałam...[/SIZE]:lol:

[B]Jestem za koszulkami [/B]:multi: W tamtym roku cały czas chodziłam brudna...

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejną chętną osobę na zlot z innego forum [studentka weterynarii], lecz ma problem z rejestracją na dogo. o;
[url]http://tnij.org/kesj[/url]
(skrócony adres, bo dgm by ocenzurowało)

A i zrobiłby ktoś fanpage na fcb ;> ? Byłaby to dobra reklama zlotu. : D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Mam kolejną chętną osobę na zlot z innego forum [studentka weterynarii], lecz ma problem z rejestracją na dogo. o;
[url]http://tnij.org/kesj[/url]
(skrócony adres, bo dgm by ocenzurowało)

[B]A i zrobiłby ktoś fanpage na fcb ;> ? Byłaby to dobra reklama zlotu. : D[/B][/QUOTE]

Wg mnie pomysł idiotyczny - to jest DOGOMANIACKI zlot czy "zlot wszystkich ludzi kochajacych psy moga być dziunie itp" mi się taka reklama z tym kojarzy że ktokolwiek może jechac, z niewiemy jakimi psami mozliwe ze ludzie kompletnie nieznajacy sie na psach... ale to taka moja opinia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']

[B]Jestem za koszulkami [/B]:multi: W tamtym roku cały czas chodziłam brudna...[/QUOTE]

wszyscy chodzili wiecznie ubabrani :evil_lol:
po przyjeździe do domu, musiałam wywalić spodnie, bo były tak brudne że doprać się nie dało :diabloti::evil_lol:




Dziewczyny nie przejmujcie się że nikogo nie znacie, po to się właśnie jedzie, żeby się poznać ;) ja w zeszłym roku też nikogo nie znałam, a biorąc pod uwagę moją pamięć to cud że pamiętam imiona dziewczyn do dziś :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77']Kurna.
Urlop spędzam w okolicach Nowego Targu.
Ale kończę go 10 lipca- i jak tu nie mówić o pechu?
A zaplanowaliśmy go raptem 2 dni temu- oczywiście nie wpadłam na to, aby najpierw pogrzebać w wątkach..
A Gamoń miałby taki raj..[/QUOTE]
w tamtym roku NightQueen wyjechała od nas dzień wcześniej, dla nas to żadne problem. tyle że raczej nie jesteśmy w stanie zrobic tak żebyś płaciła o tą dobę mniej..
a jak coś to zapraszamy chociaż na jeden dzień skoro i tak będziesz w okolicy ;)

Co do koszulek, ja jestem jak najbardziej za. Tylko trzeba znaleźc gdzieś coś co robi dobre koszulki z nadrukami (raz zamawiałam, zdjęcie praktycznie zeszło po jednym praniu w rękach..) i nie bardzo drogo ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
Dziewczyny nie przejmujcie się że nikogo nie znacie, po to się właśnie jedzie, żeby się poznać ;) ja w zeszłym roku też nikogo nie znałam, a biorąc pod uwagę moją pamięć to cud że pamiętam imiona dziewczyn do dziś :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Moja imię zapamiętasz do końca życia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...