Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

Udało się :evil_lol:


Przeklejam jeszcze raz listę rzeczy do wzięcia, coby się nie zgubiła :D


[quote]Lista rzeczy do wzięcia :-D

[LIST]
[*] Koszulki, bluzy, spodnie - ogólnie ciuchy,
[*] Bielizna,
[*] Piżama,
[*] Strój kąpielowy (w razie czego),
[*] Buty, półbuty, klapki, sandały - co kto preferuje,
[*] Przybory do mycia,
[*] Ręczniki,
[*] Szczotki do włosów, grzebienie, gumki, spinki, suszarki, prostownice, lokówki (:diabloti:) - co tam potrzebujecie,
[*] Podpaski/tampony - przezorny zawsze ubezpieczony :cool3:
[*] Kubek, może jakieś sztućce - nie wiem jak tam jest z naczyniami, ale kubek warto mieć swój :-D I łyżeczkę :-D
[*] Coś na komary, żeby nas nie zjadły :-D
[*] Jakiś filtr przeciwsłoneczny może się przydać,
[*] Czapeczki/kapelusiki/chusty :diabloti: - jeśli ktoś preferuje :-D
[*] Otwieracze do konserw czy tam piwa - sami zdecydujcie, które są bardziej potrzebne :evil_lol:
[*] Plastry, tabletki, woda utleniona (w razie czego),
[*]Penseta - do wyciągania ewentualnych kleszczy,
[*]Aparat (+ładowarka/zapasowe baterie),
[*]Dokumenty, telefon, ładowarkę do telefonu :cool3:
[*]Jedzenie i picie, chyba że ktoś zaopatruje się na miejscu,
[*]Płyn do mycia naczyń + gąbka,
[*]Papier toaletowy, chusteczki,
[*][B]Pieniądze :razz:[/B]
[/LIST]

Dla tych, co biorą psy:

[LIST]
[*]Jedzenie dla psa,
[*]Smycze i obroże/szelki - [B]przynajmniej jedna para dodatkowo w zapasie[/B],
[*]Miski,
[*]Książeczka zdrowia z ważnymi szczepieniami,
[*]Kaganiec,
[*]Woreczki na koopy,
[*]Ewentualnie klatka, posłanie, czy tam jakiś koc,
[*]Coś przeciw kleszczom (jakieś obroże, spraye - chyba że ktoś używa takich, co się raz na jakiś czas psika).
[/LIST]

To chyba wszystko.
Pisać, jeśli o czymś zapomniałam :-D[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomanka_']C&B sugewrujesz, że najpierw musiałabym jechać do Ciebie ją czyścić? czy byście wbili do mnie z jakimś brydnym fragmentem i wtedy musiałabym to robić? :razz:[/QUOTE]
byśmy wbili do ciebie, i tak by się przez tą drogę zdążyła wybrudzić :cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no zobacz Ewcia jaka zdolna jesteś i jak Ci się ślicznie udało wbić na drugą stronę, zdolna dziewczynka. :loveu: :evil_lol:


C&B, wtedy by ktoś mi musiał pomóc bo nie fair by było żebym sama całą czyściła. :evil_lol:


mam takie pytanie, czy jest ktoś chętny biegać ze mną codziennie z rana? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']mam takie pytanie, czy jest ktoś chętny biegać ze mną codziennie z rana? :evil_lol:[/QUOTE]
rano to się śpi, nie wiesz? :diabloti: ewentualnie z psem się idzie na spacer :evil_lol: Ale się nie biega :diabloti:

Oj tam oj tam :P machnęłabyś parę razy szmatką i czysta by była :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']rano to się śpi, nie wiesz? :diabloti: ewentualnie z psem się idzie na spacer :evil_lol: Ale się nie biega :diabloti:

Oj tam oj tam :P machnęłabyś parę razy szmatką i czysta by była :P[/QUOTE]
no właśnie się biega z psem. :evil_lol:

[quote name='Bewarka']Co to znaczy rano? :D Ja jestem chętna na wszystko, [size=1]ale nie piję.[/size] ^^[/QUOTE]
nikt Cię do picia zmuszał nie będzie (chyba) :razz: a rano to pojęcie dosyć względne... u mnie przez ostatnie dni rano było o 13.00, ale w sumie na zlocie to się wcześniej wstawać będzie więc chodzi mi o rano po wstaniu z łóżka.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Myslałam, ze jak ci dziwni ludkowie, co sobie sami z siebie tak wychodzą w śmiechowych ubraniach i se latają po mieście :cool3: Jak z psem to ja też bardzo chętnie, tylko, ze ja bez psa, jako towarzysz co najwyżej :razz:

Ja też pić nie będę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Myslałam, ze jak ci dziwni ludkowie, co sobie sami z siebie tak wychodzą w śmiechowych ubraniach i se latają po mieście :cool3: Jak z psem to ja też bardzo chętnie, tylko, ze ja bez psa, jako towarzysz co najwyżej :razz:

Ja też pić nie będę :evil_lol:[/QUOTE]

wiesz co, jeszcze 2 miechy temu sama tak biegałam. :evil_lol: tzn nie w śmiesznych ciuszkach bo w zwykłych dresach i nie po mieście bo las mam pod nosem, ale biegałam. bez psa :evil_lol: i teraz poczułam, że musze to reaktywować. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dogomanka, tak jest taki przepis.osoba przewozaca psa musi byc pelnoletnia i moze przewiezc tylko jednego na glowe. poza tym jak siedzisz w przedziale to zawsze moga Cie z tamtad wyrzucic jesli pozostalym pasazerom to przeszkadza, nawet jesli masz wykupiona miejscowke, na korytarz albo co gorsza z pociagu... jesli nie bedzie nigdzie miejsca. musisz wysiasc na najblizszej stacji ,a oni Ci oddaja kase za bilety.
ale mimo to i tak jedziemy z Klaudia najwyzej bedzie niezly harddcore hehe. chyba musialybysmy miec totalnego pecha, zeby cos sie takiego wydarzylo. no i zawsze mozna poprosic kogos(jak sie trafi osoba mila) pelnoletniego czy nie moglby wziac psa na siebie

poza tym dalej jestem niespakowana, ale pozyczylam wieelki plecak od cioci - nigdy jeszcze takiego nie uzywalam :d

Link to comment
Share on other sites

He he :)
Bawarka ale wiesz co robi ten kto nie pije? Ogarnia tych pijanych... a chyba nie ma nic gorszego. Ja dlatego wole pić i tego nie widzieć :)
Pamiętam zeszłoroczne 'zwłoki' wiszące w oknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']He he :)
Bawarka ale wiesz co robi ten kto nie pije? Ogarnia tych pijanych... a chyba nie ma nic gorszego. Ja dlatego wole pić i tego nie widzieć :)
Pamiętam zeszłoroczne 'zwłoki' wiszące w oknie...[/QUOTE]
My rok temu musieliśmy chować nasze rzeczy, ponieważ KTOŚ za dużo sobie popił i zaczął widzieć kratki na balkonie i w związku z tym, co miał owy KTOŚ pod ręką, wyrzucał przez balkon :diabloti: "Ale tam jest kratka i się to zatrzymuje" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Talia opowiedz o zwłokach w oknie! :razz: bo tej historii jeszcze nie słyszałam. :evil_lol:

Anka11, dobra, to ja też jade na ślepo, boje się, że przy sprawdzaniu mi biletu konduktor skmini się, że jestem nieletnia, ale w sumie brakuje mi tylko kilku miesięcy do 18 więc może przymknie na to oko, szczególnie, że Dulux nie jest zbyt dużym psem.


Ewa, ja piernicze, koniecznie musisz mi powiedzieć kto był taki inteligentny. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']hahahahaahahhahahahah to ja się boję co będzie na zlocie :D
a co do picia,to dzisiaj zaliczyłam trening przed zlotowy :diabloti:
a do pociągu ... pff zawsze coś można wymyślić :D[/QUOTE]

no w sumie..jak mnie wyrzucą całkiem z pociągu, a oddadzą mi kasę to nie będzie problemu, wsiąde do następnego i kiedys może uda mi się dotrzeć tym sposobem na miejsce. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rok temu alko chińczyk zbierał ofiary... Wychodzę rano przed domek a tam zwłoki w oknie dyndają. Musiało duszno być, bo żadnych produktów ubocznych nie znalazłam... chyba że psy zjadły :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']no w sumie..jak mnie wyrzucą całkiem z pociągu, a oddadzą mi kasę to nie będzie problemu, wsiąde do następnego i kiedys może uda mi się dotrzeć tym sposobem na miejsce. :evil_lol:[/QUOTE]
:roflt:
to ja chyba po ciebie tą ciężarówką jednak zajadę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']no w sumie..jak mnie wyrzucą całkiem z pociągu, a oddadzą mi kasę to nie będzie problemu, wsiąde do następnego i kiedys może uda mi się dotrzeć tym sposobem na miejsce. :evil_lol:[/QUOTE]

no i gra :D jakoś się tam wszyscy znajdziemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Rok temu alko chińczyk zbierał ofiary... Wychodzę rano przed domek a tam zwłoki w oknie dyndają. Musiało duszno być, bo żadnych produktów ubocznych nie znalazłam... chyba że psy zjadły :lol:[/QUOTE]
łoo, macie ktoś alkochinczyka? bo ja bym z chęcią zagrała. :evil_lol:

[quote name='C&B']:roflt:
to ja chyba po ciebie tą ciężarówką jednak zajadę :diabloti:[/QUOTE]
spoko, mi to na rękę będzie. :evil_lol:




[SIZE="5"]
[B]ponawiam pytanie czy ktoś jedzie z Krakowa pociągiem o 7.45 z dworca głównego?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...