Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bartiśkowa_']Ja także bronię mienia nr 42 :razz: Grubo było i baardzo wesoło
szczególnie gdy nasz woźny czyli Łukasz naprawiał telewizor
lub zabijał muchy bez możliwości stanięcia na materacu :evil_lol::evil_lol:

Planowany morski zlot kierunek bobolin ;)[/QUOTE]

Ale to już ogólnopolski :) ?
Czy nadal będzie pod mianem 'śląskiego' :) ?

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, 6 było najlepsze, były najfajniejsze zamuły :evil_lol::evil_lol: I przez 2 dni spałyśmy w domku w 3 osoby.
Byłam dzisiaj w Biedronce i jak zobaczyłam Culineo to się rozczuliłam. Klaudia zmieniaj avatar i nick, ale już !

Taak, za rok nad morzem, dwa tygodnie, miodzio. I w końcu po 3 latach pojadę na zlot z własnym psem! A teraz idę na zdjęcioowy.

Link to comment
Share on other sites

Atmosferę jej psuliście biednej :diabloti:

'Pisze jak krowa na rowie' :evil_lol: Culineo kochana, Twoje teksty są najlepsze pod słońcem.

Oj tam oj tam Dżasta czepiasz się :eviltong:
Dog193 ten pies ani trochę nie wygląda jak foks.

Link to comment
Share on other sites

Niech wam będzie każdy domek porpostu wymiatał, :diabloti:

Ale tylko nasz domek miał takie stalowe przywoływanie :evil_lol:
Typu: "taniec pojebaniec do mniee", "Dulux ku*wa chodź tu", "no przyjdziesz czy mam Ci za*ebać",
i dziwić sie że potem ruszofa pani z domku obok przyszła z pretensjami :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
Dog193 ten pies ani trochę nie wygląda jak foks.[/QUOTE]
Spierdzielać od mojego zajebistego foksia. Trzeba użyć trochę wyobraźni :D Mój avek i tak jest najlepszy :D


Anita, tylko w naszym domku gryzło się 3-miesięcznego szczeniaka (ludzie gryźli, nie psy, dla jasności) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Niech wam będzie każdy domek porpostu wymiatał, :diabloti:

Ale tylko nasz domek miał takie stalowe przywoływanie :evil_lol:
Typu: "taniec pojebaniec do mniee", "Dulux ku*wa chodź tu", "no przyjdziesz czy mam Ci za*ebać",
i dziwić sie że potem ruszofa pani z domku obok przyszła z pretensjami :eviltong::diabloti:[/QUOTE]

bo ona poje*ana była :mad:
a ja muszę ogarnąć jak się nick zmienia :D
no bo mi psuli atmosfere :)
a pisało jak krowie na rowie ? pisało !

Link to comment
Share on other sites

O nie, dopóki była Jolka my też mieliśmy zajebiste przywołania :evil_lol: a w domku nr. 16 sie znęcali nad biednym ślepym sceniackiem przecież.

No pisało, pisało. Piszesz w wątku do tego przeznaczonym na administracji i czekaż aż ktoś łaskawie się zbierze i zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Niech wam będzie każdy domek porpostu wymiatał, :diabloti:

Ale tylko nasz domek miał takie stalowe przywoływanie :evil_lol:
Typu: "taniec pojebaniec do mniee", "Dulux ku*wa chodź tu", "no przyjdziesz czy mam Ci za*ebać",
i dziwić sie że potem ruszofa pani z domku obok przyszła z pretensjami :eviltong::diabloti:[/QUOTE]
mnie się jeszcze podobało bardzo `jebnij się na swoje łoże`, to było takie bardzo burżuazyne. :evil_lol:

[quote name='dog193']Spierdzielać od mojego zajebistego foksia. Trzeba użyć trochę wyobraźni :D Mój avek i tak jest najlepszy :D


Anita, tylko w naszym domku gryzło się 3-miesięcznego szczeniaka (ludzie gryźli, nie psy, dla jasności) :diabloti:[/QUOTE]

u nas Culineo gryzła 9misięcznego sceniacka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...