Jump to content
Dogomania

Lublin, pies uwieziony ma wyspie . POMOCY !!!


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Madi, to co dzisiaj się dowiedziałam związane z Twoją osobą i tym psem prowadziło mnie w osłupienie !!dziewczyno robisz sobie pijar czy ja mam fałszywe informacje ? Szok.....[/QUOTE]
Rozmawiałam dzisiaj z Tiger. Mogę Was tylko zapewnić,że ja nic złego dla tej psiny nie zrobiłam. Przekazując kontakt Nesce powiedziałam Jej że wycofuje się ze sprawy aby nie robić zamieszania. Wyszło jak wyszło ale to już nie moja wina,nie mam zamiaru się też dlatego tłumaczyć i mam tylko nadzieję,że sunia szybko trafi do domu.

Link to comment
Share on other sites

... na tak. Kontakt do gminy dostałam.....ale nie skorzystałam z niego, ponieważ wiedziałam ,że i tak na los psa pozostana obojetni . Poprosiłam o pomoc Tiger . Pomogła mi natychmiast. Boże.... dlaczego organizajce pro zwierzęce zwalczają się nawzajem nie patrząc na dobro psa? Jestem tak zdruzgotana ostatnimi wieściami ,że nawet nie chce mi sie pisać. Nie będę póki co roztrząsać tego na tym wątku ,bo zależy mi na losie psa. Mam tylko nadzieję ,że psinie nic nie grozi i że w rezultacie dotrze do mnie i będzie miała szanse na prawdziwy dom. Póki wśród nas jest tyle zawiści i jadu to nie wiem czy to co robimy ma w ogóle sens.

Link to comment
Share on other sites

madii a ty wogole byłaś w tej miejscowości ? powiedz kiedy , bo ja gdy nagrywalam programy z telewizją byłam na ich uslugach 24 godziny , Ty w tym czasie odlawialas psa z wątku, powiedz kiedy i kto Ciebie tam widział. Jestem zdruzgotana. Po co zaszkodzilas psu i tajger , jaki był twój cel ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Madi, to co dzisiaj się dowiedziałam związane z Twoją osobą i tym psem prowadziło mnie w osłupienie !!dziewczyno robisz sobie pijar czy ja mam fałszywe informacje ? Szok.....[/QUOTE]

Basiu, ale o co chodzi? I gdzie teraz jest ta sunia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Basiu, ale o co chodzi? I gdzie teraz jest ta sunia?[/QUOTE]
Madi wcale nie była aby odłowić psa , zrobiła to Tajger za co w zamian madi zrobiła jej i psu wielkie swiństwo. Doniosła schronisku, że pies nie z ich terenu. Nie pojmuję .... Madi i Tajger były w jednej organizacji, poznałam je na szkoleniu RSPSE , Madii odeszła do innej organizacji, Tajger została ale wojna presonalna przesłoniła dobro zwierząt.
Dziewczyny musza wyciagnąc psa dla jego bezpieczeństwa, cholera jakie to wszystko brudne !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Madi wcale nie była aby odłowić psa , zrobiła to Tajger za co w zamian madi zrobiła jej i psu wielkie swiństwo. Doniosła schronisku, że pies nie z ich terenu. Nie pojmuję .... Madi i Tajger były w jednej organizacji, poznałam je na szkoleniu RSPSE , Madii odeszła do innej organizacji, Tajger została ale wojna presonalna przesłoniła dobro zwierząt.
Dziewczyny musza wyciagnąc psa dla jego bezpieczeństwa, cholera jakie to wszystko brudne ![/QUOTE]
Ja nie miałam odłowić suni, proszę więc abyś nie pisała jeśli nie znasz sprawy. Mieliśmy uwolnić ją w porozumieniu ze sztabem kryzysowym i strażą i ulokować w bezpiecznym miejscu. Przed pierwszym wyjazdem z samego rana Pani zadzwoniła do mnie aby poinformować mnie,że pies sam opuścił wyspę. W międzyczasie wypadły inne psy które nie były w planie m.in. Reks i 3 maleńkie szczeniaki z pola, musiałam wybierać które są w większej potrzebie. Tak jak napisałam wcześniej nie mam zamiaru się tłumaczyć. Skoro jesteś tak dobrze poinformowana to powinnaś wiedzieć że SdZ w Lublinie nie istnieje a Tiger działa z powodu właśnych chęci a nie ramienia jakiejkolwiek organizacji. Nie wiem po co te dyskusje, tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli uda sie sunię wyciągnąć to napiszę tu co sie powyrabiało. Na razie sunia utkwiła w schronisku dzęki 'pomocy"jednej z dogomaniaczek. Jeśli ustale jaka jest prawda to oczywiście opiszę tu ja. Na razie moje wzburzenie sięga zenitu póki prywatne porachunki są ważniejsze niż dobro zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...