Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Dnia 20.03.2023 o 08:56, Olena84 napisał:

Witam psiaki, kociaki i króliki!

A one Ciebie. Tak myślę 🙂

Dnia 20.03.2023 o 11:42, mari23 napisał:

Znaleźli cos "ciekawego" w tym kale? Może wreszcie będzie diagnoza i skuteczne leczenie.

Mam tak od 3 lat, że z braku diagnozy leczenia też brak, a dolegliwości postępują.... u mnie, bo psiaki wet potrafiła zdiagnozować w miarę szybko 😉

Kał nie był badany na miejscu. Wysłali do laboratorium. Podobnie jak krew w celu zbadania jej dokładnie pod kątem trzustki bo galaretowata kupa to jeden z możliwych objawów. Wyniki mają być jutro.

Może zacznij się leczyć u swojej wetki 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 12:09, mari23 napisał:

Rozważam taką opcję 😉 

Ja bym się dłużej nie zastanawiał 😉

Wet wczoraj dzwonił. Przyszły wyniki. W kale nie ma pasożytów, a badania krwi pod kątem trzustki i jelit też wyszły bez zastrzeżeń 🙂 Super, chociaż nadal nie wiadomo co dolega Ince. Wet, podobnie jak Tola, doradził przejscie na specjalistyczną karmę na próbę. Co też uczynię 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 20:56, Tola napisał:

Cieszę się, ze badania dobre, może dziewczyna ma delikatny przewód pokarmowy, ta karma na pewno go wyciszy, trzeba poeksperymentować trochę z jedzeniem.

Najważniejsze, że nie ma powodu do zmartwień.

Właśnie sam nie wiem czy to nie jest powód do zmartwień czy właśnie jest skoro dalej nie wiadomo co jej jest...

Jakoś równo z poznaniem wyników, psy przeszły na karmę dla wrażliwych bo kupiłem ją wcześniej. Niestety ona nic nie zmieniła. Czyli zostaje RC, który kupię jeszcze w tym tygodniu.

A tak poza tym to u zwierzaków wszystko OK 🙂 Jedynie Julian zaczyna coś "zgrzytać" więc raczej tworzy mu się kamień na zębach. Istnieją jakieś gryzaki dla kotów, jak dla psów, by sobie czyściły zęby?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witajcie po (zbyt) długiej przerwie!

U zwierzaków w zasadzie nic się nie zmieniło jakoś bardzo.

Dianka, Inka i Alfred mają się dobrze. Diana nawet dochudła do 35 kg 🙂 Czyli, jeśli dobrze pamiętam, ma 10 kg mniej niż rok temu. Co do karmy RC Gastro dla Inki to właśnie kończy pierwszy worek. Jadła ją te ostatnie 2 miesiące i muszę powiedzieć, że różnica w wydalaniu raczej niewielka 😕 Minimalna bym powiedział. W tym tygodniu jej się skończy więc kupię jej teraz odpowiednik z Hill's. 

Sasza i Julian w sumie bez zmian. Raz siedzą na słońcu, raz szukają ochłody. Dziwne, jak to koty 😉 

Miko i Kioto ciągle sobie wychodzą poza wolierę by żyć na wolności. A właściwie to korzystają ze swojego wykopu pod podmurówką gdzie zrobiły sobie norę jakieś 80 cm pod ziemią i kto wie jak daleko poza granicami woliery. 

Wpadłem tylko tak na szybko. Zaległości na Waszych wątkach będę nadrabiał teraz w tygodniu, ale tak na szybko patrząc, u Was też niewiele przybyło przez te 2 miesiące, przez co nie czuję się aż tak źle ze swoją nieobecnością 😉 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 19.08.2023 o 16:51, Tola napisał:

Co U Was, wszystko dobrze?

Dziękuję, że pytasz 🙂 I przepraszam za moją długą nieobecność na tym i innych wątkach. Latem były pustki na Dogo i gdy raz na jakiś czas zaglądałem i raczej nic nowego nie przybywało na wątkach, które obserwuję to mi się lekko zapomniało by wracać tu regularnie. I do tego ten szybki upływ czasu...

Ale do rzeczy. Wszystko w najlepszym porządku u nas 🙂 Tzn zupełnie bez zmian w żadną ze stron. Taka trochę nuda u nas, ale ja jestem zachwycony tą nudą bo przynajmniej nic złego się nie dzieje 🙂 A przynajmniej tak było aż do wczoraj wieczora, kiedy to (po wcześniejszym uzgodnieniu) moja siostrzenicy przywiozła do  mnie kota (raczej kotkę), którego znalazła w lesie. No tak, dawno nie miałem trzech kotów 😛 I tym oto sposobem rodzina znowu się powiększyła 🙂 

kot.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...