Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

Lambi Catani jedzie na tymczas do bachar. To super informacja, dzięki bachar za pomoc dla tej suni <brawo> . u bachar Lambi Catani znajdzie nie tylko spokojną przystań, ale też utrzymanie (wyżywienie). To naprawdę dla nas znaczy bardzoe wiele. W razie problemów ze zdrowiem, weterynarz jest na naszej głowie i kieszeni, jesli bachar od czasu do czasu zawoła sucha karmę dla niej - też zgłaszamy gotowość jej dostarczenia. Jak widać dalsze zycie Lambi Catani będzie się dalej kręcić wokół hodowli, tylko teraz będzie to dom tymczasowy, w którym będzie sunia dochodzić do siebie. Na teraz mamy za nią do zapłaty koszty obdukcji - 50 zł, hotel - 20 zł/doba oraz karma.

Bardziej kiepska informacja jest taka, ze to świat drogi z Gdańska, Hodowla bachar " Z Pałacu Cesarza", gdzie obecnie znajdzie przystań Lambi Catani znajduje się w Mysłowicach, tutaj można dokładnie zobaczyc te trasę [url]http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/kontakt/kontakt.htm[/url].

Potrzebujemy transportu dla Lambi Catani na już na trasie Gdańsk - Mysłowice.

Inna wersja, ale do zrealizowania na już (!) jest taka, ze jutro koło południa będę wyjeżdzać z Sopotu do Kielc p osunię ze schroniska i wieźć ja za Kielce. Tę sunię odbieram dopierow Kielcach, więc mogłabym Lambi Calatni zabrać z Gdańska, pod warunkiem, ze znajdziemy kogoś, kto odbierze ją w Łodzi lub w Kielcacj i zawiezie do bachar. To już dużo mniejsze odległości, łodź ok 200 km, Kielce ok. 150 km...
W grę wchodzi także zwrot kosztów transportu - bardzo prosze o szybką moblilizacje i p omoc, sunia byłaby do odbioru w Łodzi lub Kielcach jutro późnym popołudniem lub pod wieczór... Musze to wiedzieć do jutra rana, czy znajdzie się transport. Mój telefon w razie czego: 503 036 372.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akacha']witam, czy pamiętacie o super domku w GDAŃSKU dla suni ON najlepiej długowłosej? sprawdzony i moze być na razie o statusie DS. Podda się wszelkim wymaganiom zgodnie z prowadzona sprawą.[/QUOTE]

Ja mam dwie suczki ON, jedna wymaga pilnie DT z doświadczoną pomocą, bo jest strasznie wycofana. Ilonka musimy się jutro zdzwonić.

To ona:
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4185/wystraszona4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sporządziłam w końcu kompletną listę psów i ich kodów w sprawie.
Proszę zerknijcie i zapiszcie sobie numer psiaka dla potrzeb fakturowania.

Poszukuję też osób z:
1. Rybnika lub okolic
2. Janowa Lubelskiego lub okolic
3. Bydgoszczy

do przeprowadzenia wizyt przedadopcyjnych dla ONków. proszę bardzo napiszcie do znanych Wam osób z tych okolic, może w końcu uda mi się znaleźć kogoś do wizyty.



Lista psich kodów::

[SIZE=1]TR01 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] suka rottweiler
TR02 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] pies pudel
TR03 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] pies spaniel
TR04 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] pies pinczer średni
TR05 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] pies bernardyn (BEN)[/SIZE]
[SIZE=1]TR06 – suka bernardyn (MALWINA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR07 – pies siberian husky (zaczipowany)[/SIZE]
[SIZE=1]TR08 – suka siberian husky (NUKA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR09 – suka siberian husky (matka)[/SIZE]
[SIZE=1]TR10 – pies siberian husky (szczenię1)[/SIZE]
[SIZE=1]TR11 – pies siberian husky (szczenię2)[/SIZE]
[SIZE=1]TR12 – pies siberian husky (szczenię3)[/SIZE]
[SIZE=1]TR13 – pies siberian husky (szczenię4)[/SIZE]
[SIZE=1]TR14 – pies siberian husky (szczenię5)[/SIZE]
[SIZE=1]TR15 – pies siberian husky (szczenięNUKI1)[/SIZE]
[SIZE=1]TR16 – pies siberian husky (schron ILO)[/SIZE]
[SIZE=1]TR17 – suka alaskan malamute (ILA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR18 – suka alaskan malamute (PINK)[/SIZE]
[SIZE=1]TR19 – pies alaskan malamute (szczenię1 PAKO)[/SIZE]
[SIZE=1]TR20 – suka alaskan malamute (matka)[/SIZE]
[SIZE=1]TR21 – pies alaskan malamute (szczenię1)[/SIZE]
[SIZE=1]TR22 – pies alaskan malamute (szczenię2)[/SIZE]
[SIZE=1]TR23 – pies alaskan malamute (szczenię3)[/SIZE]
[SIZE=1]TR24 – pies alaskan malamute (szczenię4)[/SIZE]
[SIZE=1]TR25 – pies labrador (BRUNO)[/SIZE]
[SIZE=1]TR26 – suka labrador (NOVA /z tatuażem/Fundacja Prima)[/SIZE]
[SIZE=1]TR27 – suka labrador (BIDA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR28 – suka labrador (AYLA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR29 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] suka ON[/SIZE]
[SIZE=1]TR30 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] suka ON
psy TR29-TR30 przebywają w:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie[/SIZE]
[SIZE=1]TR31 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]suka ON[/SIZE]
[SIZE=1]TR32 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]suka ON
psy TR31-TR32 przebywają w:
"OTOZ Animals" Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu[/SIZE]
[SIZE=1]TR33 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] suka ON[/SIZE]
[SIZE=1]TR34 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] suka ON
psy TR33-TR34 przebywają w:
Schronisko dla Zwierząt w Szczecinku[/SIZE]
[SIZE=1]TR36 [/SIZE][SIZE=1]– suka ON[/SIZE][SIZE=1]
Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy[/SIZE]
[SIZE=1]TR36 [/SIZE][SIZE=1]–[/SIZE][SIZE=1] pies ON
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu[/SIZE]
[SIZE=1]TR37 – suka ON 3 lata (VETA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR38 – suka ON 2 lata (HERA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR39 – suka ON 4 lata (NATALI)[/SIZE]
[SIZE=1]TR40 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON 6 lat (CEZAR / tatuaż P02)[/SIZE]
[SIZE=1]TR41 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON 4-5lat (LORD)[/SIZE]
[SIZE=1]TR42 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON 3lata (BARY)
psy o numerach TR41-TR42 przebywają w:
hotelu Fundacji Pomagajmy Razem[/SIZE]
[SIZE=1]TR43 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]suka ON 3-4 lata (NEFRA)[/SIZE]
[SIZE=1]TR44 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (AL DT Toruń)[/SIZE]
[SIZE=1]TR45 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]suka ON (matka)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię1)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię2)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię3)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię4)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię5)[/SIZE]
[SIZE=1]TR46 [/SIZE][SIZE=1]– [/SIZE][SIZE=1]pies ON (szczenię6)
psy o numerach TR45-TR51 przebywają w:[/SIZE]
[SIZE=1]hotelu Stajenna Sfora[/SIZE]


[SIZE=2]Czy suczka rottweilera zmieniła już miejsce pobytu?
Dziś jadę do Lipna z kompletem zaktualizowanych dokumentów, dlatego proszę o wszelkie info o zmianach.


[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]Gdzie dokładnie trafiła sunia ILA? proszę o adres i kontakt tel do hotelu na maila.[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ila trafila do hotelu w/pod Gorzowem Wlkp., dokladne namiary podadza dziewczyny od malamutow (napisze do nich).

Ilo nadal w schronie. Dziewczyny z HUSKY ADOPCJE szukaja mu DT.

Pisalam o tym juz na forum Husky Adopcje oraz na forum malamutow, ale tutaj chyba jeszcze nie ... Ilo trafil do nas juz WYKASTROWANY!!!
Na pewno nie kastrowal go ten pseudohodowca. Pytanie wiec - czy to byl moze pies ze schroniska? i - co zamierzal pseudohodowca zrobic z takim psem??

Link to comment
Share on other sites

a ja mysle, ze nalezaloby sie skupic na szukaniu wlasciciela bo pewnie niedawno dopiero do niego trafil. Klakow troche ma wiec zeby sie zorientowac trzeba by pewnie miedzy nogi zajrzec. Szefu pewnie nie zajrzal i zyl w przekonaniu, ze piekne szczeniaczki po nim beda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masiowa']a ja mysle, ze nalezaloby sie skupic na szukaniu wlasciciela bo pewnie niedawno dopiero do niego trafil. Klakow troche ma wiec zeby sie zorientowac trzeba by pewnie miedzy nogi zajrzec. Szefu pewnie nie zajrzal i zyl w przekonaniu, ze piekne szczeniaczki po nim beda[/QUOTE]

To całkiem możliwe bo to było pierwsze co mi przyszło na myśl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Czy suczka rottweilera zmieniła już miejsce pobytu?
Dziś jadę do Lipna z kompletem zaktualizowanych dokumentów, dlatego proszę o wszelkie info o zmianach.[/QUOTE]

Rottweilerka jest od północy na tymczasie u mnie

[img]http://z-palacu-cesarza.j.com.pl/adopcje/lambi.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Witam,

mam pytanie dot. Oksytocyny, która jest podawana sukom rodzącym: w jaki sposób ten facet ją zdobywa?? moze warto prześledzić drogę zdobywania leku. Ktoś musi wystawić na oksytocynę receptę bo to lek specjalistyczny, hormonalny i nie można go kupić bez recepty. 'Właściciel' a w zasadzie BARBARZYŃCA który podaje zwierzętom oksytocynę musi mieć wspólnika wystawiającego odpowiednie recepty!!!! MASAKRA JAK DLA MNIE. Cały czas uważam, że prawo jest strasznie kulawe - gdyby były większe kary za znęcanie się nad zwierzętami (rozród szaleńczy to również znęcanie się) być może sprawcy zastanowiliby się!!!

Link to comment
Share on other sites

Straszny watek; ilon_n wyrazy uznania dla Ciebie, tylko dzieki nielicznym jednostkom, takim jak Ty, mozliwy jest jakikolwiek postep. Nie moge sie jednak oprzec zeby nie zamiescic nastepujacego komentarza: jesli ktos jest milosnikiem/milosniczka psow to:
1. nie rozmnaza ich
2. nie rozmnaza ich
3. nie rozmnaza ich
to tak w kontekscie "hodowli" i "pseudohodowli"

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wielkie dzięki za pomoc w wizytach. nadal szukam kogoś z janowa lubelskiego lub okolic - pilna sprawa.
Ponieważ ostatnio większość czasu spędzam w rozjazdach i nie mam możliwości użycia komputera więc bardzo Was proszę o wyszukanie kogoś do wizyty i przekazanie mojego nru telefonu .. big-big-request .. ostatnio niemal wszystko muszę załatwiać przez tel.

Podobnie odnośnie Rybnika.

Dom w Bydgoszczy wypadł negatywnie, ale dom w Grudziądzu na tak.
Tak więc jedna sunia z Elbląga pojedzie niebawem do Grudziądza.

Jeśli chodzi o husky, tak - proszę załatwcie z hodowcami co możliwe i przejmijcie formalnie psiaki. Niestety umowa adopcyjna musi być w dalszym ciągu warunkowa.
Dobrze byłoby gdyby właściciele wystawili oświadczenie o wcześniejszym zniknięciu psa w wyniku kradzieży oraz zrzeczenie się praw do psa.
Sprawa w tym przypadku jest dość zawiła, ale wobec ostatnich niefajnych informacji z policji te oświadczenia właścicieli na wagę złota.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do zerduszko i alicja. Czekam na odzew.
Niestety [B]janów lubelski wciąż leży[/B] a mam ostatnich 5 dni na zbadanie tego domu, potem transport polegnie .. czy znacie kogokolwiek z tamtych okolic?? help .. proszę przeszukajcie forum, by namierzyć kogoś z tego rejonu ..

Link to comment
Share on other sites

UWAGA:

fundacje zainteresowane udziałem w sprawie jako oskarżyciel posiłkowy proszone są o zgłoszenie tej okoliczności do prokuratury w Lipnie .. drogą pocztową można wysłać stosowne dokumenty, wcześniej najlepiej skontaktować się z sierżantem Ireneuszem Rumińskim z Policji w Kikole (tel. 54 231 87 25) ), który prowadzi postępowanie.
[COLOR=gray]Staramy się o postawienie naprawdę twardych zarzutów. Ostatnie jego przesłuchanie zabrało mi 5 godzin z życia, w piątek wróciłam do Torunia o godz. 23!![/COLOR]


Bardzo zależy mi na rażącym ataku na ćwoka, więc proszę nie zaniechajcie tego!

Inaczej nie uzyskamy dla niego zakazu przetrzymywania większej ilości psów a o to nam chodzi, bo ... niestety ..
musiałam prosić policję, by skontrolowała posesję, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że psy znów tam są, tym razem w ukryciu!

Link to comment
Share on other sites

W sprawie wizyty w Janowie Lubelskim napisałam do Murki ona jest z tamtych stron. Czekam na odp. Dogomaniaczki pomogły mi znaleźć jeszcze jedną osobę do której pisałam i dostałam pozytywną odpowiedź pisałam też do ilon_n żeby skontaktowała się z nią w sprawie wizyty w tym Janowie Lubelskim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...