Jump to content
Dogomania

FIDO - malutki sznupkowato-terierkowato-kudłaty piesek - Ma DOM!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

Zakładam wątek na prośbę Szafranekm

[CENTER]FIDO szuka domu.

To malutki grzeczny uroczy ok. roczny kudłaty psiaczek.
Jeśli ma tylko możliwość to wdrapuje się na kolana człowieka i tuli się do niego.
Ale to rzadkość :(.
Jego codzienność to schroniskowa samotność i czekanie.
Mieszka obecnie w schronisku w małej miejscowości, gdzie ma niewielkie szanse aby go ktoś wypatrzył i pokochał.
W zimne dni biedak bardzo marznie :(.
Jest przyjacielski i zgodny z innymi pieskami.

Potrzebny mu dobry dom, ale jeśli ktoś miałby możliwość to szansą dla niego byłby również dom tymczasowy.Obecnie przebywa w schronisku w Gostyniu Wlkp, ok.Poznania, podobno od 2, 3 miesięcy.Piesek zupełnie sobie tam nie radzi, popada powoli w depresję.

Kontakt w sprawie adopcji:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel.607 350 567
lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Fido jest w schronisku w Gostyniu Wlkp. koło Poznania.


[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7668/mailgooglecom3322217.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/qrf47b.jpg[/IMG]


mam tylko to jedno zdjęcie - ale pewnie ktoś ma więcej?
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, to Fido ze schroniska w Gostyniu. Więcej jego zdjęć niestety nie mam. :( Można dopisać, że Fido jest bardzo energicznym psinkiem i bardzo radosnym. :) Z większością psów się zgadza. :) W schronisku od 24 listopada.

Tak, Fido jest tym pieskiem, dla którego szukałam transportu, ale rodzina okazała się zła... :(

Bardzo dziękuję za wątek dla niego.

Link to comment
Share on other sites

kurcze ja tez nie mam jak pomóc... Chociaż w sumie to trzeba go wyciagnać ze schronu ulokowac gdzieś i zebrac pieniążki?(kolejność przypadkowa) mi się wydaje, że jakbym się dobrze rozejrzała to może na bazarek coś bym znalazła... co Wy na to? Strasznie młody jest :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71']A czy te różne dt pracuja? A jeśli tak to jak sobie radzą z podopiecznymi?[/QUOTE]

A czemuż miałyby nie pracować? Ja mam zawsze jednego psa czyli sukę na tymczasie, pracuje, bo muszę z czegoś się utrzymać! A biorę suczki, bo mój własny pies je toleruje, samców, szczeniaków nawet, nie! Psy muszą się ze sobą dogadywać, bo czasami zostają same i muszę być pewna, że sobie nawzajem nic nie zrobią!
Ale jeśli psów jest więcej na DT to nie wiem jak sobie w kwestii niedogadywania psów radzą, pewnie je rozdzielają!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']najlepiej zacząć od wieeeluuu ogłoszeń! tylko przydałoby się więcej zdjęć chłopaka[/QUOTE]
Ja jestem za daleko, aby móc zrobić zdjęcia.Z tego co wiem to wolontariuszkę w tym schronisku jest Paula95, ja prosiłam ją o to aby jak może zamieściła więcej zdjęć Fido, w całej okazałości.Zobaczymy, oby jej się udało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...